Organik ve hasadı yüksek gübre önerisi

Tunç

Kıdemli Üye
Arkadaşlar hasadınız bol olsun öncelikle , grow yapamayanlarda en kısa sürede iyi sigaralara denk gelsin. Yıllardır biobizz gübre kullanıyorum bi sıkıntı yaşatmadı bana fakat çoğu yerde biobizz i yerden yere vuran yorumlara denk geldim önerebileceğiniz organik gübre markası var mı? Ve ya yine organik olmak şartıyla farklı markalardan bir set olabilir. Şimdi den teşekkürler

Xcd

Astral
General Organics (Terra Aquatica)
BioRoot
Grow
Bloom
Bloom Booster
4 ü yeterli olur. Extra almak istersen
Black Diamond
SeaWeed
Urtiga alabilirsin

Hasadı arttırmak istiyorsan mikoriza kulllanmanı tavsiye ederim
Great White önerim

Tunç

Kıdemli Üye
General Organics (Terra Aquatica)
BioRoot
Grow
Bloom
Bloom Booster
4 ü yeterli olur. Extra almak istersen
Black Diamond
SeaWeed
Urtiga alabilirsin

Hasadı arttırmak istiyorsan mikoriza kulllanmanı tavsiye ederim
Great White önerim
Teşekkür ederim verdiğin değerli bilgiler için. Biobizz ürünlerinden ilave edeceğin farklı ürünler var mı mesela bio heaven gibi

• Like
Tepkiler: Xcd

Xcd

Astral
kanka ben go ve guanokalong dan başka gübre kullanmadım full organik gidiyorum. belki daha iyisii vardır fakat o kadar memnunum ki gübreleri değiştirme ihtiyacı hissetmedim bile. Chate takılıyorsan da denk gelirsek sonuçları seninle paylaşırım extra yapman gerekenler içinde konuşabiliriz.

Tunç

Kıdemli Üye
kanka ben go ve guanokalong dan başka gübre kullanmadım full organik gidiyorum. belki daha iyisii vardır fakat o kadar memnunum ki gübreleri değiştirme ihtiyacı hissetmedim bile. Chate takılıyorsan da denk gelirsek sonuçları seninle paylaşırım extra yapman gerekenler içinde konuşabiliriz.
Şu an müsaitim chat için sonuçları merak ettim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ** ******* ****** **
  • K kushuchtu:
  • Emmy Emmy:
    *** **** ******* **** **** ******* ******** ******* ** ********* ** ******** ******** ***** ********* *** ***** ********* ***** hahahaha ******** ********** *** *** ******
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ***** ******* ****** ***** ********** ** ******* hahahaha ***** ********** ********** *** ****
  • buddha buddha:
  • buddha buddha:
  • Emmy Emmy:
    **** **
  • kkush kkush:
    ********** hahahaha****** ******** ****** *** ****
    +1
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ***** **** ******** ****** ****** *
  • Tarzan450 Tarzan450:
    hahahaha**** * hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    **** hahahaha **** *** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ** ** ***** ****** **** ***** **
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ** ***** ** ** ***** ****** **** ***** **
  • kkush kkush:
    ***** *** ******* ********** *** ****** ******** **** ** hahahaha** ** ***** *** ****** ***** ******* *** ******* ***** **** ** *
  • Emmy Emmy:
    ******** **** ** ****** ****** ****** ******** ***** hahahaha********* * hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ** ***** hahahaha**** hahahaha ***
  • K kushuchtu:
    ** ***** ********** ********** ***** ***** ********** hahahaha* hahahaha**** ****** hahahaha********** ***** ******* *** ** ** ***** **** ******** *** ****** ********* ******* ***** ********** ******* ********* hahahaha ** ******* ** ******* ****** hahahaha* **** **
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ***** ******* ***** *** ** ***** ***** ***** **** **** ** ** ** ********** ***** *** ** * ***** *** ******* ********** *** ****** ******** **** ** *******
  • buddha buddha:
    hahahahahahahaha********
  • kkush kkush:
    ***** ********* ****** hahahaha* ******* ***** ** ********** ***** *** ***** ********* ********* *** ***** ******* ********** ***** ******* ***** *** ** ***** ***** ***** **** **** ** ** ** ********** ***** *** ** *
  • K kushuchtu:
    ******* hahahaha***** ** ********** ********** ***** ***** ******** ** ***** ***** ******** ****** ********** ********** ***** ******* ***** *** ** ***** ***** ***** **** **** ** ** ** ********** ***** *** ** *
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ******** ***** **
    kawinnnz kawinnnz: **** ******** ***** **