ormanda kendi halinde

endnyz1

Yeni üye
selamun aleykum arkadaşlar evimin
arkasında ormanlık alanda kendi halinde büyüyor haftada bir suluyorum 1. ayından beri güvercin gübresi şerbeti veriyorum her sulamada suya karıstırıp baska herhangi bir gübre veya takviye yapmadım bakıp ne eksik yada ne yapmam gerekiyor yorumlarsanız sevinirim

Sıvı yara gübresi sipariş etmeni öneririm güvercin gübresini kesebilirsin artık sömeğe girdi girecektir zaten

kralkobraa

Kıdemli Üye
kanka photolar artık çiçeğe girmeye başlıyorlar artık fosfor ve potasyum içerikli gübreler verebilirsin yarasa gübresi haricinde patates kabuğundan gübre yapabilirsin yapılışını forumda veya youtubede bulabilirsin hasadın bol olsun

Ü

Üye silindi 31738

Guest
kardeşim bitkinin maşşallahı var yabani ortamda ve artık can alıcı hale gelıyor etrafını çalı gibi benzeri şeylerle çevirirsen yabani hayvanlar falan zarar vermez artı kükürt serp çit falan yaparsan çalılara

endnyz1

Yeni üye
Son üç hafta owerdrive kullanmanı öneririm alttan yukarı büyük fan yapraklarını üçer beşer al altta kalan zayıf dal ve sömekleri temizle sulama yaparken sulamayıda haftada iki veya üç yaparsan daha iyi olur derim başarırsın umarım
reis ben ilaç işine pek girmek istemiyorum patates kabuğunu kaynattım sulamada vericem bide yarasa gübresi vermeyi düşünüyorum yeterli olur mı sence?

İstanbul

Müptezel
kanka tam nasıl kullanmam gerektiğini açıklama şansın var mı?
Satın aldığın sitede kullanımı mutlaka vardır yanlış bilgi vermek istemiyorum bitki gelişimine göre göz kararı veriyorum çiçeğe girerken dört yemek kaşığı üç hafta sonra bir o kadar daha dozajı kaçırmamak gerekir güçlü bir ürün yakar

Grow Muhabbetleri
Help Users
    B Bomberx: ******** ******* ****** ****** ********** **** *******