oto flower toprak ve gübre

kankalarım 5 mexica airlines ve 5 ww için
sensi grow ab
" bloom ab
cal mag
bud ignitor
big bud
overdrive
bud candy
flawless finish
voodoo
an gübre setini almayı düşünüyprum toprak ve katkısı olarak ne önerirsiniz bu gübrelerede ekleme veya cıkarma yapayımmı?
11lt bez saksılarım var

C

Cibril

Guest
Dostum gayet iyi listen sadece hastalıklar için bağışıklık için biobiz activera yasa b52 an ninkini ekle... toprakda biobiz light olan yada plagron kullan, ben biobizz kullandım ama plagron daha iyi diyor burdaki kankalarımız, ben bioda sıkıntı yaşamadım. Şimdi monkey kullanıyorum ama eşeklik edip farketmeden prosunu almışım gübreli olanlardan ve bende verdim gübre kitlendi bitki beklemedeyim:)

Dostum gayet iyi listen sadece hastalıklar için bağışıklık için biobiz activera yasa b52 an ninkini ekle... toprakda biobiz light olan yada plagron kullan, ben biobizz kullandım ama plagron daha iyi diyor burdaki kankalarımız, ben bioda sıkıntı yaşamadım. Şimdi monkey kullanıyorum ama eşeklik edip farketmeden prosunu almışım gübreli olanlardan ve bende verdim gübre kitlendi bitki beklemedeyim:)
plagron yoksa monkey mi daha iyi hangisini alayım

Ü

Üye silindi 13123

Guest
@redCliffe kanka bunu bi değerlendirebilirmisin
kanka big bud var zaten bud ignitor u istersen çıkarabilirsin ve muhakkak sensizym yide ekle kanka iyi oluyor kökler için.Toprak plagron öneririm light mix bu arada kelle felan alıcak olursan 11 litre saksılar ufak gelebilir 15 yapmanı öneririm eğitim vericem dersen bitkilere.

kanka big bud var zaten bud ignitor u istersen çıkarabilirsin ve muhakkak sensizym yide ekle kanka iyi oluyor kökler için.Toprak plagron öneririm light mix bu arada kelle felan alıcak olursan 11 litre saksılar ufak gelebilir 15 yapmanı öneririm eğitim vericem dersen bitkilere.
1 er alcam bazılar 2 3 olabilir belki ama 15 te yapabilirim kanka sıkıntı yok
sensizym alıp ignitoru çıkarıyorum ozman

a-420

Müptezel
kankalarım 5 mexica airlines ve 5 ww için
sensi grow ab
" bloom ab
cal mag
bud ignitor
big bud
overdrive
bud candy
flawless finish
voodoo
an gübre setini almayı düşünüyprum toprak ve katkısı olarak ne önerirsiniz bu gübrelerede ekleme veya cıkarma yapayımmı?
11lt bez saksılarım var
Plogran lightmix+ %10 daha perlit kat.

C

Cibril

Guest
plagron yoksa monkey mi daha iyi hangisini alayım
Monkey alacaksan evo al dostum growkentte var ama ben toprakvesu sitesinden aldım adında light geçtiği için bobizinlight ı gibi düşündüm devamına bakmadım devamı pro imiş proda gübreli imiş ben bitki büyümediğinde çözdüm:):):) ama belli çok kaliteli bir toprak biz bilemedik kıymetini:) evo al sen yada plagron light mix...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!