oudoor auto bitki

Ü

Üye silindi 30565

Guest
Benim var gardasim , kök sayını çok tutmani öneririm arkadas bi nebze doğru söylüyor ama zaman olarak doğru zamanda atarsan tohumu direk yetişecegi toprağa, heleki ekimden 2 ay öncesinde toprağı bi canlandırırsan harika sonuclarda veriyor millet fidan yetistirirken sen hasat alırsın

Benim var gardasim , kök sayını çok tutmani öneririm arkadas bi nebze doğru söylüyor ama zaman olarak doğru zamanda atarsan tohumu direk yetişecegi toprağa, heleki ekimden 2 ay öncesinde toprağı bi canlandırırsan harika sonuclarda veriyor millet fidan yetistirirken sen hasat alır
kanka topragı nasıl canladırıcam bilgilendirsene beni .. ve mayıs sonu ekmeyi düşünüyorum 2 3 ayda anca hasata ulasırım

Ü

Üye silindi 30565

Guest
Kafi zamandır olduğun yer güney kesimdeyse olur Nisan ilk haftalara da sarkitabilirsin, samra taban gübresi atarak kanka tohum atacağın yeri kazacaksın tarla sürer gibi hazirlayacaksın , samrayi yağmurlar baslamadan dök toprağına karıştır yesin yağmuru şimdiden çözülsün. Ilk diktiginde 10 15 günlükken kalsiyum verip diğer sulamasinda koklendirici ve biraz azot ver yakmicak miktarda gerisini sadece sulama bile tatmin eder

Kafi zamandır olduğun yer güney kesimdeyse olur Nisan ilk haftalara da sarkitabilirsin, samra taban gübresi atarak kanka tohum atacağın yeri kazacaksın tarla sürer gibi hazirlayacaksın , samrayi yağmurlar baslamadan dök toprağına karıştır yesin yağmuru şimdiden çözülsün. Ilk diktiginde 10 15 günlükken kalsiyum verip diğer sulamasinda koklendirici ve biraz azot ver yakmicak miktarda gerisini sadece sulama bile tatmin eder
teşekkürler başka yapabilecegim birşey var mı kral :D

Geyve5454

Müptezel
Dostum ben geçen sene martta çimlendirdim bardakta fakat kar yağdı ve toprağa geçiremedim. Kıştan önce hazırlamıştım yerini ekim zamanı da çapaladım öyle ektim. Ph ayarlanmamış su verdim sürekli dereden doldurup soğuk suyu dayadım. Sadece katı solucan gübresi ve tavuk gübresini sulandırarak verdim. 34 litre bidonların altını delip damlama hortumu serdim mükemmel sonuç aldım bildiğin mükemmel. 0 sermaye 2600 kg kuru hasat 15 ağaçtan

Dostum ben geçen sene martta çimlendirdim bardakta fakat kar yağdı ve toprağa geçiremedim. Kıştan önce hazırlamıştım yerini ekim zamanı da çapaladım öyle ektim. Ph ayarlanmamış su verdim sürekli dereden doldurup soğuk suyu dayadım. Sadece katı solucan gübresi ve tavuk gübresini sulandırarak verdim. 34 litre bidonların altını delip damlama hortumu serdim mükemmel sonuç aldım bildiğin mükemmel. 0 sermaye 2600 kg kuru hasat 15 ağaçtan
takipte kalıcam seni

Bu tatar

Üye
Hangi genetik bilgi verirmisin biraz ve küf sorunu vs yaşadın mı

Geyve5454

Müptezel
Hangi genetik bilgi verirmisin biraz ve küf sorunu vs yaşadın mı
Ne genetiği hocam full çorbacı tohumu diyorum ya 0 maliyet 36 kök ektim bunlardan 15 tanesi dişi çıktı bitanesi aşırı cılız kaldı toplasan 10 gram anca vermiştir. Mesleğim gereği kuru hayvan gübresini de sınırsız temin edebiliyordum çuvala doldurup doldurup döküyordum diplerine

Bu tatar

Üye
Ne genetiği hocam full çorbacı tohumu diyorum ya 0 maliyet 36 kök ektim bunlardan 15 tanesi dişi çıktı bitanesi aşırı cılız kaldı toplasan 10 gram anca vermiştir. Mesleğim gereği kuru hayvan gübresini de sınırsız temin edebiliyordum çuvala doldurup doldurup döküyordum diplerine
Küflenme sorunu oldumu ve 15 ağaç çok kokuyor mu, bahçe mi yoksa ormanlık alanda mı yaptın? Bende de 20 adet ww feminised tohum var ormanda yapacağım yaşadığım ülke yazları eylüle kadar full yağışlı bir yer muson yağmuru ülkesi, küflenme sorunu olurmu diye merak ediyorum

Geyve5454

Müptezel
Küflenme sorunu oldumu ve 15 ağaç çok kokuyor mu, bahçe mi yoksa ormanlık alanda mı yaptın? Bende de 20 adet ww feminised tohum var ormanda yapacağım yaşadığım ülke yazları eylüle kadar full yağışlı bir yer muson yağmuru ülkesi, küflenme sorunu olurmu diye merak ediyorum
Kanka bende küflenme sorunu hiç olmadı yaşadığım yerde iklim yazları sıcak ama öyle abartılı bir sıcak da yok

oturanboga35

Müptezel
Outdoor da auto yapmayın gardaşlar tecrübe ile sabit alınan hasat tatmin etmiyor. Çünkü indoor da bitki 20 saat direk kuvvetli ışık alıyor, sıcaklık ve nem değerlerinde fazla değişiklik olmuyor yaban orman yada bahçe hayatının diğer dış etkenlerine maruz kalmıyor bu sebeplerden dolayı bitki 30-35 günlük kısa veg dönemini iyi bir şekilde geçiriyor ve güzel kök-gövde gelişimi yapıyor buda iyi bir hasatin habercisi oluyor. Outdoor da ise durum çok farklı. Max 13 saat görece ışık alıyor ( ağaç vb büyük cisimler çoğu zaman direk ışık almasını engelliyor) sıcaklık ve nem gibi faktörler sürekli değişken üstüne birde yaban orman yada bahçe hayatının getirdiği negatif faktörler girince 30-35 günlük veg sürecinde gösterdiği gelişim tatmin edici bir hasata imkan vermiyor.

oturanboga35

Müptezel
Onun için alın güzel dayanıklı genetiği olan fem bir tohum 1 Mayıs'ta atın toprağa. Hayvan gübresi ile ilerlenecekse toprağa dikin, sıvı gübre kullanılacaksa (biobiz, an gibi) 50 litre kumaş saksıya dikin. Bakın keyfinize rahat rahat hiç strese girmeden growunuzu tamamlar tatmin edici hasatinizi alırsınız

Ü

Üye silindi 30565

Guest
Outdoor da auto yapmayın gardaşlar tecrübe ile sabit alınan hasat tatmin etmiyor. Çünkü indoor da bitki 20 saat direk kuvvetli ışık alıyor, sıcaklık ve nem değerlerinde fazla değişiklik olmuyor yaban orman yada bahçe hayatının diğer dış etkenlerine maruz kalmıyor bu sebeplerden dolayı bitki 30-35 günlük kısa veg dönemini iyi bir şekilde geçiriyor ve güzel kök-gövde gelişimi yapıyor buda iyi bir hasatin habercisi oluyor. Outdoor da ise durum çok farklı. Max 13 saat görece ışık alıyor ( ağaç vb büyük cisimler çoğu zaman direk ışık almasını engelliyor) sıcaklık ve nem gibi faktörler sürekli değişken üstüne birde yaban orman yada bahçe hayatının getirdiği negatif faktörler girince 30-35 günlük veg sürecinde gösterdiği gelişim tatmin edici bir hasata imkan vermiyor.
Outta photo agaca 6 7 ay bakabilecek babayitler yonelsin , auto buyumede uygun sartlari sagladigin taktirde photo ya gore 2 kere kesiliyor tercih meselesi

oturanboga35

Müptezel
Outta photo agaca 6 7 ay bakabilecek babayitler yonelsin , auto buyumede uygun sartlari sagladigin taktirde photo ya gore 2 kere kesiliyor tercih meselesi
Kardeş 6-7 ay yapacan diye bir kaide yok martda değil de temmuz da dik Ekimde hasat alırsın 3-3.5 ayda iş biter. He Mart da diksen kötü mü olur tabi ki hayır aksine direk toprağa yada büyük boy saksıya dikersen genetiği de güzelse ağaç gibi olur. Tavsiyem Afgan sushlara yönelmek hem dayanıklı genetik hemde ağaç gibi oluyor hasatida bol. Tek handikapi kafası çok ağır oluyor tek de koltuğa yapıştırıyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T thescq:
  • A anarkokapital:
    *** ***** hahahaha* *** ***** ******* ***** *** *** *******
    +1
  • D DrNewMember:
  • T thescq:
    +1
  • D DrNewMember:
    ***** ***** **
  • T thescq:
    ******* ******* ******** hahahaha**
  • T thescq:
  • A anarkokapital:
  • T thescq:
    ****** ****** ***** ********** hahahaha*** ********** ********* **** hahahaha*
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha
    +2
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • D DrNewMember:
  • T thescq:
    ****** ******* ** ***** ***** hahahaha** ***** ******* **** **** hahahaha*****
  • D DrNewMember:
    hahahahahahahaha****** ******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    ********* ** ****** hahahaha*
  • D DrNewMember:
    ********* hahahaha ***** **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • A anarkokapital:
    hahahahahahahaha ** ******* ****