Outdoor 80. Güne merdiven dayadık

Budama yaptım iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilemedim. Büyük yaprakların hepsini aldım. Güzel eğitim verdim yatırdım aralardaki sömek dalları ışık alsın diye baya da yaradı büyüdüler. 20 geçik kafa var bu ay sonu sömekler kendini belli eder galiba?

mami10_

Doktor
Yapraklar da çok güzel kafa yaşadım çöpe atmayın fan yapraklarını :)
Genel görünümü sağlıklı her ne yapıyorsan böyle devam et.,outdoor dediğin bitki bu mu saksıda? Eğer saksıda ise sakının 3 katı sulm yapıyorsun flush için
Fan yaprakları ile kafa yaşamak olnksız harmnlıktan psikolojik olmuştur o

@mami10_ suyu dinlendirip veriyorum kanka saksım 10lt. Alttan 1 su bardağı su akınca kadar suluyorum. Npk ve güvercingüb falan verdim. Bu dönemde yaprak budamak sıkıntıya sokar mı ?
Kanka ama gerçekten kafa yaşadım hatta 3 kişi ne oluyor dedik. 4-5 kapak Alman lazım saf kovada. Bak dene gör .

Budama yaptım iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilemedim. Büyük yaprakların hepsini aldım. Güzel eğitim verdim yatırdım aralardaki sömek dalları ışık alsın diye baya da yaradı büyüdüler. 20 geçik kafa var bu ay sonu sömekler kendini belli eder galiba?
Knka bi skintilari yok herşey yolunda devam.
Dumanın bol olsun.

mami10_

Doktor
@mami10_ suyu dinlendirip veriyorum kanka saksım 10lt. Alttan 1 su bardağı su akınca kadar suluyorum. Npk ve güvercingüb falan verdim. Bu dönemde yaprak budamak sıkıntıya sokar mı ?
Kanka ama gerçekten kafa yaşadım hatta 3 kişi ne oluyor dedik. 4-5 kapak Alman lazım saf kovada. Bak dene gör .
Yok erken çiçek zamanı ve orta çiçekte budama önerilir bitki auto mu photo mu?
Yapraktan kafa yaşayan bir iki kez denk geldi de bana. Yanlış anlama sana yalancı demiyorum ama bilimsel olarak mümkün değil, vardır elbet bir açıklaması
Çiçek zamanı hangi gübreler vermen lazım biliyormusun?

OttoMan347

√SEFİR√
Devam kanka sağlıklı biraz ufak ama tecrübe tecrübedir. Çiçeklenmenin ilk haftası yapsan daha sağlıklı olurdu genelde ilk ve 4. Haftası yapılır duruma göre. Şimdilik sorun yok fazla budama yapma stres yaşamasın. İşin rast gelsin

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Nasıl yaptın yaprakları kurutup mu içtin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!