OutDoor için yardım.

GreenGo

Üye
Brolar, degenetica da ve kushseeds de tohumlara baktığımda br çoğunun outdoor olabildiğini görüyorum. Ben balkonda yetiştircem ve bu konuyla ilgili hiç tecrübem yok. Bana sıfırdan, salağa anlatır gibi anlatıp emek gösterebilecek bir arkadaş var mıdır?
AutoFlower tam olarak ne demek ? Ak-47 purple kush gibi ürünler de balkonda yetişir mi?Ya da ben yeni olduğum için indica kafası kolay yetiştirebileceğim tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

S

silas

Guest
Sanada Selam bro. Estağfurullah sen forumu oku yeter biz sana her türlü yardımı veririz. Öncelikle sıcaklık 16 derecenin altına düştümü büyüme çok yavaşlar durur, ayrıca sömeklerin olgunlaşması için sömeklenmede bol güneş alması gerek bitkinin. TR şartlarında artık outdoor yapamazsın. Nisan ayında tohumu evinde cam kenarında 1 karış yaptıktan sonra, mayıs, haziran, temmuz, ağustos, eylül, havalar şimdiki gibi iyi giderse ekim sonuna kadar outdoor grow yaparsın. Bu aydan sonra outdoor sezonu kapandı kankam. Sen hiç kasım ocak ayında erik, armut, üzüm veren bitki gördün mü?

Photo bitki ışık periyoduna bağlı olarak çiçeklenmeye girer(12/12), 4-6 ay hasat süresi vardır, hacim olarak büyük bitkidir, NŞA'da 80-120 gr hasat verir.
Auto bitki ışık periyodundan bağımsız çiçeklenmeye girer, 3-4 ay hasat süresi vardır, hacim olarak bodur ve küçüktür, NŞA'da 50-120 gr hasat verir.
Grower olmak istiyorsan photo, hızlı hasat alıp "ya öğğğğreniriz yaaaa" diyorsan auto tercih edersin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

GreenGo

Üye
Sanada Selam bro. Estağfurullah sen forumu oku yeter biz sana her türlü yardımı veririz. Öncelikle sıcaklık 16 derecenin altına düştümü büyüme çok yavaşlar durur, ayrıca sömeklerin olgunlaşması için sömeklenmede bol güneş alması gerek bitkinin. TR şartlarında artık outdoor yapamazsın. Nisan ayında tohumu evinde cam kenarında 1 karış yaptıktan sonra, mayıs, haziran, temmuz, ağustos, eylül, havalar şimdiki gibi iyi giderse ekim sonuna kadar outdoor grow yaparsın. Bu aydan sonra outdoor sezonu kapandı kankam. Sen hiç kasım ocak ayında erik, armut, üzüm veren bitki gördün mü?

Photo bitki ışık periyoduna bağlı olarak çiçeklenmeye girer(12/12), 4-6 ay hasat süresi vardır, hacim olarak büyük bitkidir, NŞA'da 80-120 gr hasat verir.
Auto bitki ışık periyodundan bağımsız çiçeklenmeye girer, 3-4 ay hasat süresi vardır, hacim olarak bodur ve küçüktür, NŞA'da 50-120 gr hasat verir.
Grower olmak istiyorsan photo, hızlı hasat alıp "ya öğğğğreniriz yaaaa" diyorsan auto tercih edersin.
Dostum çok teşekkür ederim ederim bilgiler için.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Carl Jung Carl Jung:
  • A ax-b:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
    hahahaha ******
  • A ax-b:
    **
  • Bomberx Bomberx:
  • A ax-b:
    ****** ***** hahahaha *** **********
  • Bomberx Bomberx:
  • A ax-b:
  • Carl Jung Carl Jung:
    ***** ***** ***** ****** **
  • A ax-b:
    ******** ********** **** ***** * *** ******* *** * ****** ***** ******* hahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    *** ** **** ***** ******* ***** *** ********* ********* ***** hahahaha* *******
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
    hahahahahahahaha* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Bomberx Bomberx:
  • A ax-b:
    *** ****** ***** ******* ********* *** ***** *** hahahaha**
  • A ax-b:
    ***** ****** *** ********** ***** ****** ***** ***** hahahaha*** ** ********* ** **** ***** ******* ***** *** ********* ********* ***** hahahaha* *******
  • Carl Jung Carl Jung:
    ***** *** ***** ********* ***** * *** hahahaha ********** ***** ********* *** ** **** ***** ******* ***** *** ********* ********* ***** hahahaha* *******
  • A ax-b:
    ********* ********** * ***** ********** ****** ********** ***** ********** hahahaha*
  • A ax-b:
    *** hahahaha ********* *****
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ****** *** ** **** hahahaha ******** **** ***** ******* ***** ********** ********** ***** ****** *** ********** ***** ****** ***** ***** hahahaha*** ** ******
  • A ax-b:
    ******** ***** ***** ********* ******* hahahaha hahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    * **** hahahaha ******** ******** hahahaha** *** ***** ********* ***** * *** hahahaha ********** ***** *********
    Bomberx Bomberx: * **** hahahaha ******** ******** hahahaha** *** ***** ********* ***** * *** hahahaha...