Outomu, Feministmi

Hasan35

Yeni üye
Herkese selamlar. Bu outo ve feminist tohumlarin farkini bilmiyorum. Dış mekan (doğada) için hangisi daha uygundur. Tecrübeli arkadaslarin yardimina ihtiyacim var. Şimdiden teşekkürler.

MalrukL0rd

Kıdemli Üye
Bunu son kez açıklıyorum. Autflower zıttı photoperioddur. Feminized tohum dişileştirilmiş tohumdur hiçbir şekilde tohumlanmaz. Sebebi de sen adamlardan alıp kendi tohumunu yapma diye . Ama bizim bankalarda feminized photoperiod olarak satılıyor.

ceket

Üye
Bunu son kez açıklıyorum. Autflower zıttı photoperioddur. Feminized tohum dişileştirilmiş tohumdur hiçbir şekilde tohumlanmaz. Sebebi de sen adamlardan alıp kendi tohumunu yapma diye . Ama bizim bankalarda feminized photoperiod olarak satılıyor.
Merakımdan soruyorum, feminize edilmiş bitkileri erkek bir bitkiyle aynı kabinde büyütsek tohum alamaz mıyız?

neleroluyor

Yeni üye
Merakımdan soruyorum, feminize edilmiş bitkileri erkek bir bitkiyle aynı kabinde büyütsek tohum alamaz mıyız?
olur kanka bu arkadas sana yalnis bilgi veriyor feminized bitki disi olur erkek olmaz kromozomu olmadigi icin erkek; polenlenir gayette bi phenoyu feminized yapip breed ediyor breederlar deli gibi

bu forumda cok garip dusunceler inanclarla karsilasiyosun bole garip garip

MalrukL0rd

Kıdemli Üye
olur kanka bu arkadas sana yalnis bilgi veriyor feminized bitki disi olur erkek olmaz kromozomu olmadigi icin erkek; polenlenir gayette bi phenoyu feminized yapip breed ediyor breederlar deli gibi

bu forumda cok garip dusunceler inanclarla karsilasiyosun bole garip garip
yanlışsın kardeşim feminized tohumu biraz araştırmanı tavsiye ederim. Bizzat deneyip gördüğümüz şeylere yanlış deme lütfen. Sen sağdan soldan duyuyorsun ben uyguladım. Feminized tohumun nasıl yapıldığını da anlatayım da madem sen de öğren. Bir adet sıradan regular olarak geçen dişi çıkan tohumu hermaphrodite hale getiriyoruz. Gerek hasat süresini uzatma gerekse gümüş suyu kullanma yöntemiyle. Bitkimiz hermaya döndükten sonra yanına bir adet dişi bitki koyuyoruz ve herma olan bitki dişiyi döllüyor. Dişide oluşan o tohumlar direk feminized yani dişileştirilmiş oluyor ve hiçbir şekilde tohumlanmıyor. İnternetten izlediğiniz videolardan biraz çıkıp kendiniz denerseniz burada daha yararlı bilgiler verirsiniz. Çok istersen auto tohum nasıl oluyor onu da anlatırım.

neleroluyor

Yeni üye
yanlışsın kardeşim feminized tohumu biraz araştırmanı tavsiye ederim. Bizzat deneyip gördüğümüz şeylere yanlış deme lütfen. Sen sağdan soldan duyuyorsun ben uyguladım. Feminized tohumun nasıl yapıldığını da anlatayım da madem sen de öğren. Bir adet sıradan regular olarak geçen dişi çıkan tohumu hermaphrodite hale getiriyoruz. Gerek hasat süresini uzatma gerekse gümüş suyu kullanma yöntemiyle. Bitkimiz hermaya döndükten sonra yanına bir adet dişi bitki koyuyoruz ve herma olan bitki dişiyi döllüyor. Dişide oluşan o tohumlar direk feminized yani dişileştirilmiş oluyor ve hiçbir şekilde tohumlanmıyor. İnternetten izlediğiniz videolardan biraz çıkıp kendiniz denerseniz burada daha yararlı bilgiler verirsiniz. Çok istersen auto tohum nasıl oluyor onu da anlatırım.
kanka bisey yazip uzatmisin ama feminized bitkiden tohum alirsin polenle

Demo5798

Yeni üye
Auto tohum nasıl elde ediliyor anlatırsan çok iyi olur üstad?

Hasan35

Yeni üye
Dostum Selamlar. Senden bi ricam daha olsa,
Bu oto ile foto bitkilerin arasindaki farki konusunda Feminist uzun dönem, otomatik kısa dönem diye biliyorum. Peki bu foto bitkilerin dönemi nedir. Oto düşünürken foto tohum siparişi ettim o yüzden zamanını bilmek adına soruyorum. Şimdiden teşekkürler kanka.

Hasan35

Yeni üye
Aleyküm selam. Auto tohum iç mekana uygundur, dış mekan grow yapacaksan feminized tohum öneririm
Dostum tekrar Selamlar. Senden bi ricam daha olsa,
Peki iç mekanda foto bitki uygunmudur.(Kapalıya geçtik artık çok şükür :) Süresi nedir bunlarin birde, otomatik kısa dönem, feminist uzun dönem diye biliyorum foto ne kadar zamanda kendini tamamlar iç mekanda bilginiz varsa yardimci olabilirsen sevinirim kanka.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    +1
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ******* ** ** ** ********* ***** ********* ********** hahahaha* ****
  • K Kblaybrn:
    ***** ** **** hahahaha***** ****** ****** ********** ** *******
  • K Kblaybrn:
  • R raw.w33ds:
    *** ********* ****** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • kralartur01 kralartur01:
  • bandaleros bandaleros:
    *** **
  • bandaleros bandaleros:
    **** ******* ******* hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • C caaranasıl:
    ******** hahahaha** ****** ***
  • O otonomon:
  • O otonomon:
    ******* *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ******* *** ****** hahahaha** *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
    bandaleros bandaleros: ** **** ********* ***** ********