Para vermekten sıkıldım ve dikmeye karar verdim

keremaz16

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar öncelikle Karadeniz sahil kısmında güzel bir yerde evden 70 80 metre aşağıya bayır bir zemine 2 tane tohum ekmek istiyorum ve uzaktan bakıldığında ne olduğu belli olmayacak çünkü yanlarında başka otlar olduğu için yukarıdan fazla belli olmamasını istiyorum yani 60-80 cm büyümesinde bir sakınca yoktur. Ama hangi tohumu almalıyım bu konuda her hangi bir bilgim yok. Aldığım tohumun pic olma ihtimali varmı çünkü 3 tane patlatsam 2 tanesini toprağa gömeceğim ki fazla dikkat çekmek istemiyorum sipariş de vermedim daha önce bu süreç nasıl ilerliyor neyin içinde adresime geliyor kendi evimin adresine versem ailem şans eseri kargoyu alsa tohum siparişi verdiğim anlaşılır mı veya kargodan gelirken cihazdan geçerken her hangi bir sorun olur mu acemi olduğum için polis ws gibi durumlarla karşılaşma sansim var mıdır? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Byfendi

Kıdemli Üye
Photo tohum siparis edip guzel bir egitimle yatay bicimde buyutebilirsin dostum.sponsor siteden siparis verebilirsin sikintisiz geliyor. Siparisinide direk eve değil- adresini mahallende ki kargo sirketine verirsin .gelince gidip kendin.alirsin bi sikinti cikmaz.gizli kargo geliyo ama zarf içerisinde. Simdiden bol şans.

keremaz16

Yeni Üye
Bu mevsimde değil şuandan tohumları alıp karanlık bir ortamda saklayarak onları Nisan mayıs ayına elimde tutmak istiyorum çünkü geldi mi gelecek mi ne zaman gelir diye beklemektense elimin altında olmasını istiyorum ve bana verimi ne kadar olur 2 tane dikkat çekmemek için bahçeme ekecegim sorun olmasın biri göreceği yerlere değil ama diyelim ki tarlaya odun taşımaya falan biri geldi zaten her taraf ot olduğu için fazla hdikkat çekecek ve fazla koku veren bir ürün almak istemiyorum bu konuda yardım istiyorum Karadeniz kısmına hangi tohum daha güzel bitki verir 3 4 ay boyunca sürekli başında olabilirim ama fazla bahçeye inip de dikkat çekmekte istemem

highthow

Yeni Üye
auto alırsan işini kolaylaştırır. hasat süresi de daha kısa. sponsordan sipariş verebilirsin. bana 7 gün içerisinde ulaştı. degenetica.com edelwis ti galiba ismini yanlış yazmış olabilirim ama yazdığım şeye çok yakın bir ismi diğer genetiklere göre daha az koku veriyormuş diye okudum. auto bitkiler ruderalis genetiklerle birleştirilip üretildiği için boyları kısa oluyor. 3 ayda hasat alabilirsin ama 3 günde bir sulaman gerek. yinede alacağın genetiğin açıklamasını okumanı tavsiye ederim orada ortalama uzunluğu yazar.

keremaz16

Yeni Üye
auto alırsan işini kolaylaştırır. hasat süresi de daha kısa. sponsordan sipariş verebilirsin. bana 7 gün içerisinde ulaştı. degenetica.com edelwis ti galiba ismini yanlış yazmış olabilirim ama yazdığım şeye çok yakın bir ismi diğer genetiklere göre daha az koku veriyormuş diye okudum. auto bitkiler ruderalis genetiklerle birleştirilip üretildiği için boyları kısa oluyor. 3 ayda hasat alabilirsin ama 3 günde bir sulaman gerek. yinede alacağın genetiğin açıklamasını okumanı tavsiye ederim orada ortalama uzunluğu yazar.
Kardeşim bana kokusu fazla olmayacak, boyu fazla uzamayacak hasad konusunda bana 50 60g verse yeter. Taş atıp kolum yorulmadı ya. 5 tane tohum alacağım sonuçta ama yeni olduğum için en fazla 2 tanesini ekebileceğim çünkü riske girmek istemiyorum bana uygun bir tane tohum bulup tam ismini yazarsan sipariş vereceğim. Teşekkürler yardımcı olduğun için