PC kasası için nasıl bir ışık almalıyım

Merhaba el becerim çok fazla yok pc kasasında nasıl bir ışık almalıyım sıcaklık olayı beni bitiriyor tek bitki yapıcam yardımcı olursanız sevinirim

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Torch led kabinde bile 1-2 derece yükseltivetiyor hemide kışın

Yok ya ne 1- 2 si dostum 37 den aşşağıya düşmüyor bana daha Prof bir şey lazım fişini takayım çalıştırayım kafam rahat olsun hem kasaya o kasa büyük torch taktıktan sonra bitkiyle mesafe neredeyse 15 cm iniyor alan dar bende

Onlarla ilgili hic bir bilgim yok bir bitki için nasıl bi sistem kurmam lazım ? Full spektrum LED’ler bana yarar mı yatay ve UFO şeklinde olanları var galiba sövecem şimdi bu sistemi nasıl kurarım diye düşünmekten 1 senedir beynimin içinde filler horon tepiyo parasını da geçtim inada bindi

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka sen niye pcde yapmaya çalışıyon yer sorunun var ise pc kasası zaten tatmin etmez seni. Hem küçük çiçeğin derdini s’keyim derler atalar (uydurdum) tek yol kabin kanka. 3-5 gram içecek çıkar anca pc kasasından

sony

Yeni üye
n11.com/urun/marketcik-50-watt-led-projektor-beyaz-kasa-beyaz-isik-7455416?magaza=aksoyledoutlet (bunlar yer kaplamaz)

Bir sigara olmuş 200 TL nasıl yapalım sen söyle dostum elimdeki imkan bu size danışıyorum olur yanı yoksa da zaten bırakıcam can dayanmıyor
Kanka sen niye pcde yapmaya çalışıyon yer sorunun var ise pc kasası zaten tatmin etmez seni. Hem küçük çiçeğin derdini s’keyim derler atalar (uydurdum) tek yol kabin kanka. 3-5 gram içecek çıkar anca pc kasasından

n11.com/urun/marketcik-50-watt-led-projektor-beyaz-kasa-beyaz-isik-7455416?magaza=aksoyledoutlet (bunlar yer kaplamaz)
Bunu kurmak mesele fanıydı soğutucu plakasıydı derken gene torchlar kadar olmasa da hatrı sayılır kalınlığı olacak ben daha prof bir şey arıyorum mümkünse fişe takıp çalıştırabileyim elektrik işinden anlamam öyle çok bi el becerim de yok zaten

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Bir sigara olmuş 200 TL nasıl yapalım sen söyle dostum elimdeki imkan bu size danışıyorum olur yanı yoksa da zaten bırakıcam can dayanmıyor
Kanka 170-180 cm boyunda bi kıyafet dolabı çözücen yer mesafe derdin kalkacak. Ben sana niye grow yapıcan demedim niye pc kasasıda pc kasası diyorsun dedim

bence 50w degilde 30w lık torchlardan en fazla 4 tane yap ısı içinde üzerindeki çipi söküp pc kasasının tavanına termal macunla yapıştır sonra kasanın üstünden oraya denk gelen yere ya aliminyum blok yapıştır yada 2 tane fan koy

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
  • D doğadostu1004:
  • D doğadostu1004:
  • N newbieweeder:
    *** hahahaha* ***** ******** hahahaha ***** hahahaha ********** ********** ***** **
  • D doğadostu1004:
    ******** *** ********* ******** ***** ** ***** ****** ******* ******* ***** ********** *** *********
  • D doğadostu1004:
  • D doğadostu1004:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • D doğadostu1004:
    ******** ********** hahahaha *** *********
  • D doğadostu1004:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha
  • D doğadostu1004:
  • D doğadostu1004:
    ***** hahahaha**** ******** **** ****** *********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • D doğadostu1004:
    ****** hahahaha ** ****** ***** hahahaha* ** hahahaha ** *
  • D doğadostu1004:
  • Kafirimam Kafirimam:
  • Kafirimam Kafirimam:
    hahahahahahahaha ** ****** ********** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** ******* ********* ***** ******** ****** *** * * ******** ******* ****** hahahaha** * ** ** ******* ****** ********** **** ********* hahahaha* ***** **** ****** ******** ****** ******** ******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    5.yaprak 5.yaprak: ****** ******