Photo Ak47 Fem Help

Bro kabin nem 80 olsun peti geçir daha 2 günde bir yarım çay bardağı su ver 6 gün sonra 1 çay bardağı olucak
Bro ilk çiçeğimin dalları pet’e vuruyor ? Çıkarayım mı artık petten ?? Sulamayı dediğin gbi yapıyorum. Yeni Tohumu dün itibariyle karton’a aldım çadırın içine koydum. Nem 60-80 arası sıcaklık 20-25 arası değişiyor. Fan kapalı vantilatör kapalı, karbon kapalı sadece silent fanı içeriye hava üfleyecek şekilde borularını değiştirdim o kadar.

Yok knka suan gayet güzel böyle devam nemi yüksek tut yeter. Çok iyi 2 sulama sonra ph dengeli sulama ya geçersin
Bro simdi bisi yanlis mi yapiyorum cozemedim aksiyel fan’i actigimda isi dusuyor nem yukseliyor orn 19.5 C %75 Nem Kapatigimda ise isi yukseliyor Nem dusuyor. Karbon filtrenin icerideki borusunu cikardim icerideki havayi silent fan ile disariya veriyorum veya ters baglayip iceriye hava basiyorum her halukarda isi ve nem esit olmuyor. Sadece led ve nem calistiginda ise kabin icinde heryeri su damlasi oluyor yagmur yagmis gibi.. anlatabildim mi bilemedim :)

Bro @Seytan. Mari selam 03.04 ilk cicek 11.04 ikinci cicek buyuk olan pet’te sigmadigi icin cikardim. Nem ce sicaklik cok iyi sabitledim. Isik dongusu aynen devam. Simdi devam mi ayni rutin de ?

Evet giriş fanını çalıştır çıkış fanını çalıştırma bugün su verdiysen yarın bu saatlere kadar su verme azıcık acıksın kökler ve su bulmak için ilerlesin anladın mı şu evrede sık sulamak da iyi değil.

Tamam anladim emcuklesinler iyice :D aksiyel fan iceriye hava basan fan’i kastediyorsun sanirim:)
Evet knka ama bitkiye esmesin o bitkiyi titretmesin onun için vantilatör ü kuracaksın her 5 dk 5 dk çalışacak zaman sati ayarlaycaksın böyle yapraklarını dalını çok hafif oynatacak şekilde ayarlaman lazım bitki ye fırtına olmayacak hafif bir esinti olucak

60x60 kabine max 2 auto koyulur max 1 photo yeni başladıgın için bence 1 tane auto koymalısın fazla ışık zarar vermez istersen 1000w cob led koy mesafesını ayarla max hasadı alırsın ancak gereksizdir auto bitkiden max 130 150 gram alabilcegini var sayalım ki ilk growunsa alamazsın gibime geliyor 240 w ışık yeter Walt başına 0.8 1 g düşer çiçeginde max hasatı 120 130 gram verse yani alabilcegin gramaja bağlı olarak ışık koyarsın 2 saksı koysan 130 x 130 260 g olucagına göre 300 w tan assa ışık kurtarmaz bılmem anlatabıldımmı dedigim gibi dostum burdan biyere kadar yardımcı olabilirler bence forumu ara tara ıstedıgın her bilgiye erişebilirsin veya benim konularıma göz at orda günlük bile tuttum ne kadar suladıgım ne kadar gubre verdıgım ilk gunden itibaren kafam guzel başka yere kaydı dostum ak47 photoydu dimi bitkiler 60x60 kabine 2 tane koymakla hata yapmıssın söyliyim 1 er kere topping ve lst eğitimini cok iyi tutman lazım yoksa kabıne sıgmaz
Kanka güzel yetiştiricisin ancak bilgilerin yanlış
Auto dan 1 kg hasat alan var fazla ışık gereksiz olmaz onun dışında direkt büyük saksıda da büyür o çiçek o da farketmiyo

Evet knka ama bitkiye esmesin o bitkiyi titretmesin onun için vantilatör ü kuracaksın her 5 dk 5 dk çalışacak zaman sati ayarlaycaksın böyle yapraklarını dalını çok hafif oynatacak şekilde ayarlaman lazım bitki ye fırtına olmayacak hafif bir esinti olucak
Bro bende iki dimer var onları da led ve nem makinasına bağlamıştım sen aynı anda acılıp kapanacak dediğin için şimdi ekstra olarak vantilatör içinde mi dimer almam gerekiyor ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • dyco dyco:
  • dyco dyco:
  • deyorke deyorke:
  • A ax-b:
    **
  • New Rookie New Rookie:
  • A ax-b:
  • New Rookie New Rookie:
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
    *** **** *** ***** **** *** ****** hahahaha****** ********** ***
  • A ax-b:
    +1
  • A ax-b:
    ******** hahahaha** ******** ********* **
  • TabldotLife TabldotLife:
  • A ax-b:
    **
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    hahahaha*****
    ******** *** ***** * hahahaha*****
  • A ax-b:
    ** hahahaha*****
  • Runtz Runtz:
    **
  • Runtz Runtz:
    ******** hahahaha ****** ********* **** ******* hahahaha* ** ****** ****** ********** *******
  • New Rookie New Rookie:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha** ******** **
  • deyorke deyorke:
    deyorke deyorke: ***** *** ***** *** ******