Photo bitki hakkında

Herkese merhaba arkadaşlar photo bitkilerim var 150x150x200 kabin bugün 36 saat karanlığa aldım en son sulamayı sadece 1 er ml gübre verdim. bitince 12/12 düzenine geçeceğim ve 540 watt qb ledim var onu kullanmaya başlayacağım. fakat aklımda bir kaç soru var bu dönemde her hangi bir şey yapmam gerekiyor mu budama vs her hangi bir iyi gelecek bir şeyler var mıdır photo konusunda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler herkese cevapları için.

Cashh

Doktor
Herkese merhaba arkadaşlar photo bitkilerim var 150x150x200 kabin bugün 36 saat karanlığa aldım en son sulamayı sadece 1 er ml gübre verdim. bitince 12/12 düzenine geçeceğim ve 540 watt qb ledim var onu kullanmaya başlayacağım. fakat aklımda bir kaç soru var bu dönemde her hangi bir şey yapmam gerekiyor mu budama vs her hangi bir iyi gelecek bir şeyler var mıdır photo konusunda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler herkese cevapları için.
Talep eksik gibi kaçıncı gününde durumu ne bilmeden ne desin millet

mandarine

Ordinaryüs
kanka çiçek besinlerine başla yavaş yavaş growları azalt on gün kadar birşey koparma lst yap sağa sola sıkıştır yaprakları sonra bitkinin alt kısımlarındaki fan yapraklarını karanlık yerleri temizlemen gerekecek ışık ve rüzgar girsin ve gölgede kalanlar boşuna orada olmasın diye.

kanka çiçek besinlerine başla yavaş yavaş growları azalt on gün kadar birşey koparma lst yap sağa sola sıkıştır yaprakları sonra bitkinin alt kısımlarındaki fan yapraklarını karanlık yerleri temizlemen gerekecek ışık ve rüzgar girsin ve gölgede kalanlar boşuna orada olmasın diye.
Kankam çok teşekkürler yorumun için öncelikle. Şimdi an gubrelerim var micro grow blom big bud vsr bide normalde lt ye 3 er ml veriyordum dediğim gibi ennson 1 er ml micro grow bloom verdim litreye şimdi bidahaki sulamada nasıl yapayım gübre meselesini tam anlayamadım an de hepsi eşit verilmiyor mu çizelgede hep eşit gidiyor da

mandarine

Ordinaryüs
yok kanka çiçekte growu ve mikroyu azaltıcan. bloom a yükleneceksin ileri çiçeklenmede hatta growu artık sıfıra indireceksin. micro grow bloom baslıyorsun. cicege kadar yükseliyorlar sonra cicekten sonra micro grow azalmaya başlıyor grow sıfıra geliyor. onun dısında b52 çiçeğin ilk haftaları ve overdrive haftası hariç hep kullanılıyor. rhino skim ve bud candy için bütün çiçek boyunca devam big bud da üç dört hafta sömek şişirmede. bendekiler de bu kadar zaten

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • centerofattention centerofattention:
  • Mordecai Mordecai:
    ****** dready
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ********** **
  • Mordecai Mordecai:
    **** ***** ******* *********** ***** ******* *** ** **
    **** ******* **
  • Mordecai Mordecai:
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ********* **
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ** ***** dready* *** ***** ** **** ******** *** *****
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ****** ********** *********** ****** ******* ****** ******* dready* ******** ********* ***** ******** ******* ********* ***** ***** **** *** *** ********** ** ***** **** * ** ****** dready*** ** *********** ******* ******* * ** ********* *** ****** *** ********* dready**
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** **** ** ****** **
  • B Bomberx:
    **** **** **
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** ** ** * ******* dready** ******** ** dready* * ** ********* ****** ****** **** ***
  • B Bomberx:
    ******** dready* *****
  • B Bomberx:
    shellman shellman: **