PREGBALİN BAĞIMLILIĞI

Merhaba kankalar 2 seneye yakındır Galata ,regapen, gerica içiyorum bırakamıyorum varmı tavsiyeniz uyku uyuyamıyorum keyfim olmuyor içmeyince aklımdan çıkmıyor.

Hadron

Üye
1 hafta 10 gün pisliğini çekicen bu arada cigara kafani dagitir sonra canın istemiyor bile çekmecede duruyor ben sadece hafta sonları 1 gün takılıyorum. Sürekli içince oluyor bu uyuyamama mutsuz hissetme içiyorsan bile aralıklar koy 3.4 günde bir mesela en az 1-2 tane yeter üstünede çıkmamak lazım

Sigara fiyatları uçtu zaten güzelide denk gelmiyor yetiştirmek için de ev uygun değil bakalım nolucak böyle böbrekler iflası veriyor artık

Birden bırakmaya çalışma kanka hergün bir miktar azaltarak git (ne kadar alıyorsun bilmiyorum) en son 1 tane sonra yarım bile hatta. şunu sakın unutma çekeceğin sıkıntı ilk 3 gün en ağır zaman sonra hızlı bir şekilde sıkıntıların azalıyor 10. günde büyük oranda rahatlamış olacaksın 21. günden itibaren hiç kullanmamış gibi olacaksın şimdi kullanmadan hiçbirşey yapamayacakmışsın hayattan keyif alamayacakmışsın gibi geliyor ya 21 gün sonra şunu fark edeceksin sen zaten bunları içmiyoken de ''iyimişsin'' ama unutmuşsun.. birde ilk 1 hafta pek insanlarla yakın iletişime girme istemeden çok kırdığın olur.
unutma ya bırakır birkaçgün sıkıntı çekersin yada kullanmaya devam eder aylarca yıllarca başka sıkıntılar çekersin...

Pablo Emilio Escobar

Kıdemli Üye
Bende 5 sene full time Allahın her günü içerdim günde 1 şarjör içtiğim bile oluyordu içmediğimde annemle babamla bile konuşmak istemezdi canım odaya kapatırdım kendimi çıkmazdım kendini şartlaman lazım kafa dağıtcak seni eğlendircek aktiviteler yapman lazım ki aklına gelmesin bu süreçte samimi olduğun insanlarla oturup kalk çünkü içmediğin zaman acayip sinir yapıyor Allah korusun gerçekten yaralama cinayete kadar yolu var ben nasıl bıraktım sabah kalktığımda yanlarımda ve sırtımda ağrı oluyordu bu neye işaret böbrek ağrıları sırta ve yanlara vurur şuan bile daha düzelmiş değilim ağrıları çekiyorum haftada 2 3 tane yine yutuyorum ama eskisi gibi içmiyorum sana tavsiyem kanka yol yakınken ya azaltmaya bak yada bırakmakaya bırakmak o kadar kolay değil bunun farkındayım ama en azından her gün içmemeye çalış bir gün belirle kendine o gün iç sadece zaten sürekli içtiğin zaman kafa yapmamaya başlıyor hem böbrekleri mahfediyor hem de cebine zarar bırakmamdaki en önemli etken fiyat önceden 200 liraya şarjör alırdım şuan 750 tl :) o yüzden böbrekleri eline almadan önce vazgeç ottan devam

beatkafa

Yeni üye
knka ben bitkime 2 kapsül kırmayı düşündüm seyreltip biraz. ama yapma dediler. aspirin kırabilirsin rahatlatır falan dediler. bi denesem mi acaba

Bende 5 sene full time Allahın her günü içerdim günde 1 şarjör içtiğim bile oluyordu içmediğimde annemle babamla bile konuşmak istemezdi canım odaya kapatırdım kendimi çıkmazdım kendini şartlaman lazım kafa dağıtcak seni eğlendircek aktiviteler yapman lazım ki aklına gelmesin bu süreçte samimi olduğun insanlarla oturup kalk çünkü içmediğin zaman acayip sinir yapıyor Allah korusun gerçekten yaralama cinayete kadar yolu var ben nasıl bıraktım sabah kalktığımda yanlarımda ve sırtımda ağrı oluyordu bu neye işaret böbrek ağrıları sırta ve yanlara vurur şuan bile daha düzelmiş değilim ağrıları çekiyorum haftada 2 3 tane yine yutuyorum ama eskisi gibi içmiyorum sana tavsiyem kanka yol yakınken ya azaltmaya bak yada bırakmakaya bırakmak o kadar kolay değil bunun farkındayım ama en azından her gün içmemeye çalış bir gün belirle kendine o gün iç sadece zaten sürekli içtiğin zaman kafa yapmamaya başlıyor hem böbrekleri mahfediyor hem de cebine zarar bırakmamdaki en önemli etken fiyat önceden 200 liraya şarjör alırdım şuan 750 tl :) o yüzden böbrekleri eline almadan önce vazgeç ottan devam
Çevremde kimse kalmadı konuşacak herkesi şu çenem yüzünden kırdım şimdi bi tane dostum yok

CeykOos

Üye
Merhaba kankalar 2 seneye yakındır Galata ,regapen, gerica içiyorum bırakamıyorum varmı tavsiyeniz uyku uyuyamıyorum keyfim olmuyor içmeyince aklımdan çıkmıyor.
Anlatacağım yöntemle bırakmış biri olarak anlatayım
Her hafta başı içtiğin dozu yarı yarıya indiriyosun kral günlük 2 ise 1 e .
1 ise içini açıp kapsülü 2 ye ayırıyosun peçeteye paraşüt yapıyosun en son 1 kapsülü 4 e bölene kadar devam edicek serüven ve en son hafta içmiceksin 2-3 gün bocalarsın sonra likra içmiş gibi oluyosun emin ol içmeyince ölmüyosun bıraktığında çok daha aktif olucaksın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ayhan Chat bot:
  • kralartur01 kralartur01:
  • A ax-b:
    ***** ***** ***** **
    kralartur01 kralartur01: ***** ***** ***** **