Prometh with codeine bilgisi olan ?

tayyarabi

Yeni üye
Yarın bunu denemeyi düşünüyorum bir kaç forumda ot ile zirveyi bulursun falan yazmışlar daha önce deneyen ve ölçekte yardım edecek olan var mı ?

hellboy43

Yeni üye
Cvp: Prometh with codeine bilgisi olan ?

tayyarabi' Alıntı:
Yarın bunu denemeyi düşünüyorum bir kaç forumda ot ile zirveyi bulursun falan yazmışlar daha önce deneyen ve ölçekte yardım edecek olan var mı ?

walla hiç bi fikrim yok salvia dene

suprisemadafaka

Yeni üye
codeine'i ot'la beraber icmeye baslarsan o ot artik tek basina yetmicektir sana, her seferinde codeine ariyorsun ve bu ikili birlestiginde yuksek oranda bagimlilik yapiyor. usa'da yasiyorum, buna bulasan arkadaslarimi artik taniyamiyorum. iyice kafayi yediler. ot tek basina yeterli kanka daha fazlasini aramanin sonu yok.

AkatriaL

Yeni üye
aga bende dafalgan bilmem ne vardı için 60mg kodein vardı hatta kapsülü duruyor 2-3 tane yuttum öksürüğü gerçekten kesiyor bide iyi uyutuyor otla felan ben bişey anlamadım

tayyarabi

Yeni üye

AkatriaL' Alıntı:
aga bende dafalgan bilmem ne vardı için 60mg kodein vardı hatta kapsülü duruyor 2-3 tane yuttum öksürüğü gerçekten kesiyor bide iyi uyutuyor otla felan ben bişey anlamadım

Kanka onu sprite ile içiyorlar asit ile bir tepkimeye giriyorda olabilir tam bir bilgim yok ama sağlam kafa yapıyor gözüküyor.

AkatriaL' Alıntı:

Kanka onu sprite ile içiyorlar asit ile bir tepkimeye giriyorda olabilir tam bir bilgim yok ama sağlam kafa yapıyor gözüküyor.

Maestro2023

Yeni üye
Sefim otla beraber icersen tamamen uyku moduna girersin. Esrarin etkisini daha fazla veriyor. 
Psychedelic duruma düsersin. Müzik dinlediğinde acayip hislere kapilirsin, muazzam bir duygu.
Kickstart olarak Kolumbiali amcayı alirsin. Ama çok fazla alma bir daha birakamassin.
Cekyada her kosesde alırsın.

tayyarabi

Yeni üye

Maestro2023' Alıntı:
Sefim otla beraber icersen tamamen uyku moduna girersin. Esrarin etkisini daha fazla veriyor. 
Psychedelic duruma düsersin. Müzik dinlediğinde acayip hislere kapilirsin, muazzam bir duygu.
Kickstart olarak Kolumbiali amcayı alirsin. Ama çok fazla alma bir daha birakamassin.

Önemli olan o kodeineyi Türkiye'de temin edebilmek var mı bilen kimse nasıl temin edebileceğimi ?

Juicys

Yeni üye

tayyarabi' Alıntı:
Maestro2023' Alıntı:

Önemli olan o kodeineyi Türkiye'de temin edebilmek var mı bilen kimse nasıl temin edebileceğimi ?
Günlerdir araştırıyorum bulamadım. Türkiye'de kodeinli ilaçlar kırmızı reçete ile satılıyormuş sanırım.

Selin Mari

Yeni üye
tr de eski usul a-ferinlerin içerisinde yeterli miktarda temin edebileceginiz kodein var. kapsüllerin hepsini alın bir bardagin icine bosaltin . üzerine su bardagını dolduracak sekilde su ekleyin karıştırın. daha sonra bie 7 8 dk bekletin ki toz dibe düşsün. 2. boş bardağa dibe düşen tozu almadan sadece üstte kalan suyu boşaltın ve için. kodein etkisini gösterecektir. bunu iğne ile yapanlarlarda var junkie modeli ama onu önermiyorum . şuan eski a-ferin kapsülleri bulmak zor fakat iyi bir eczacı kalfası falan ayarlarsanız mutlaka bulabilrsnz cünkü eczanelerden topatılmadı. elde kalanlar duruyor. afiyetke :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ***** ***** ****** ****** hahahahahahahaha***
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ******* *** hahahaha* **** **** **** **** * ****** ****** ******** *** ****** ******* ********* ******* **** *** ******* ****** **
  • A ax-b:
    ****** ****** ***** ******** * ********* **** ******* ********* ******** ******
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ***** *** ***** ****** ********** ** ***** hahahaha ***** ***** ****** ****** hahahahahahahaha***
  • A ax-b:
    **** ** ********* ******* ******* **** hahahaha * *** ***** ****** ****** ***** *** ****** ***
  • Mordecai Mordecai:
  • bandaleros bandaleros:
    ******* hahahaha** ******** ******
  • A ax-b:
    *** hahahaha* *** * **** ********* hahahaha** ***** hahahaha** ******* *** hahahaha* **** **** **** **** * ****** ****** ******** *** ****** ******* ********* ******* **** *** ******* ****** **
  • kokokoco kokokoco:
  • bandaleros bandaleros:
    **** *** hahahaha* *** * **** ********* hahahaha** ***** **
  • bandaleros bandaleros:
  • Mordecai Mordecai:
  • Bomberx Bomberx:
  • A ax-b:
    **** ****** ****** **** ******* * ****** ********* ******* hahahaha***
  • bandaleros bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • F Flair:
    ********** **** ***** ********* ****** ***** ***** *** **** ** ****** ** ** ******** ** ** ******** ****** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** **** ***** ** ***** ***** *** **** ******* ****** ********** **** ***** ********* ****** ***** ***** *** **** ** ****** ** ** ******** ** ** ******** ****** ***** hahahaha*
  • F Flair:
    hahahaha hahahaha* * ***** ******** **** ****** **********
  • F Flair:
    * **** **** hahahaha *** *****
  • F Flair:
    *** hahahaha** ******** **** ******* ***** **********
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ***** ****** ** ** ******** **** *** ***** ********* ******** ****** ***** *********
  • bandaleros bandaleros:
    T terbiyeligunahkar: **********