Psyhdelic festival ne zaman nerede ve bilet temini

• Konbuyu başlatan Üye silindi 2874
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 2874

Guest
Beyler forumda hiç olmayan bir konu . O yüzden bu postta psy festival nerede nasıl olacak bilet nerden temin edilir kimlere ulaşmak gerekir sorunsuz sıkıntısız. Bu tarz paylasimlari burdan takip edebiliriz belki katılmak isteyen olur

Cashh

Doktor
Beyler forumda hiç olmayan bir konu . O yüzden bu postta psy festival nerede nasıl olacak bilet nerden temin edilir kimlere ulaşmak gerekir sorunsuz sıkıntısız. Bu tarz paylasimlari burdan takip edebiliriz belki katılmak isteyen olur
Haziran dan sonra yapacaklar açıklar ben her sene bir Festival e gidiyorum ama hepsinden haberim oluyor tr içi. Geçen sene tek solarado yaptı ama bu sene en az 4-5 tane olur mutlaka. Takip edin yaza olacak festivallerin bilgisini veririm

nasa

Doktor
Haziran dan sonra yapacaklar açıklar ben her sene bir Festival e gidiyorum ama hepsinden haberim oluyor tr içi. Geçen sene tek solarado yaptı ama bu sene en az 4-5 tane olur mutlaka. Takip edin yaza olacak festivallerin bilgisini veririm
aga olayı ne bunların bi anlatır mısın

Cashh

Doktor
yok moruk ben böyle olaylara takılmıyorum bilgim yok ama ilgimi çekti nedir bunun olayı
Hayatında duyamayacağın göremeyeceğin kadar çeşitli uyuşturucu tüketilen festival müziği psyhedelic trance. Muhtemelen şeytana tapınma ayinlerini müzik festivali diye yaptıkları yer :)

nasa

Doktor
Hayatında duyamayacağın göremeyeceğin kadar çeşitli uyuşturucu tüketilen festival müziği psyhedelic trance. Muhtemelen şeytana tapınma ayinlerini müzik festivali diye yaptıkları yer :)
kanka peki bu olaya devlet niye el atmıyor anlamadım. ayrıca uyuşturucuyu içerde nasıl alıyon organizatör mü getiriyo nasıl bi durum bu

Cashh

Doktor
kanka peki bu olaya devlet niye el atmıyor anlamadım. ayrıca uyuşturucuyu içerde nasıl alıyon organizatör mü getiriyo nasıl bi durum bu
Kanka yurt dışı çok yapılırdı artık yurt içi de oluyor. Halka kamuya açık yapılmıyor zaten psy tayfa kendi ağı içinde yapıyor merkez yönetim duymuyor en fazla yapılan belde bölge nin haberi oluyor. Katılıp hep Türk olsa havaya uçururlar da katılım yoğunluk dünyanın çeşitli ülkelerinden turist olunca kimse uğraşmak isyemiyor o kadar millet ve konsolosluk ile. Tamamen yerli katılım la yapmıyorlar buda bir nevi sigorta oluyor

Ü

Üye silindi 2874

Guest
Ya olur olmaz onu bilemem kankalar
Siz olursa burdan paylasim yapın
Gitmek isteyen zaten bulur orayı . Siz sadece yöntemini soyleyinnn kimden nasil bilet Alicak nerde olacak .gruptan gidecek olan olursa orda karşılaşır :)

Ü

Üye silindi 2874

Guest
Selam kardolar, tarihi netleşmiş bildiğim ilk festival Neon fest 3 temmuz olaral gözüküyor
Nerede olcak knka biletler kapıda mı önceden rezerve mi
Bu konulardada net bilgiye ulasirsan paylaşabilirsen sevinirim
Tabi yasak değilse forumda

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ***** *** * ***** ***** ****** ****** ***** ** ******** **** ******** ***** ******* ***** ********* ********* * * *** **** *** ***** ******** ***** ******* ********* ****** ******** *** ***** *** ********* ******* ********** *** ********* ***** ******* *** * ***** ******** ********** ***** ******* ***** ****** ******
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    **** ****** dready ****** dready***** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** *******
  • Sleepless Sleepless:
    dready********** ******** ***** ** ** **** ***** ***** ********* ** **** ** ****** ********* ******* ********** **** *** **** ******
    **** ***** ** ****** ***** ******** **** ****** dready ****** dready***** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** *******
    ****** ******* ******* ********* ** dready********** ******** ***** ** ** **** ***** ***** ********* ** **** ** ****** ********* ******* ********** **** *** **** ******
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    dready**********
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • G GaribanMüptezel:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** * ***** ***** ****** ****** ***** ** ******** **** ******** ***** ******* ***** ********* ********* * * *** **** *** ***** ******** ***** ***** ***** ** ****** **** * ****** ** ***
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ***** ***** ***** ******** *********** ****** ******* ** ****** ****** **
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • I isoT:
    dready**********
  • I isoT:
  • G GaribanMüptezel:
    dready**********
  • G GaribanMüptezel:
    dready ****** ****** ****** ***** ****** ********* ********** ** ********
  • B Bomberx:
    ******** *********** dready*
  • G GaribanMüptezel:
  • I isoT:
  • G GaribanMüptezel:
    ****** ****** ***** *** **** *** **** ******** ********* ******** ******* ****** ******** ***
    G GaribanMüptezel: ****** ****** ***** *** **** *** **** ******** ********* ******** ******* ****** ******** ***