Qbler geldi konu güncel Yurtdışından uygun quantum board

Yxo temsilcisiyle konuştum gümrükte kaç kere malımıza el koydular ondan türkiyeye gönderim yapmıyoruz dedi. Onlarla uğraşacağınıza şunu alın geçin fiyatı uygun geldi bana UV IR açma kapatma anahtarı da var.
240w V4 Quantum Board Samsung Lm301h Epistar660nm Osram IR LgUVİlan No: 864235364
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...1h-epistar660nm-osram-ir-lguv-864235364/detay
Kanka sen bu satıcıdan quantum board aldın mı daha önce? Başka quantum board ilanları da var almayı düşünüyorum güvenilirse şayet

Kanka sen bu satıcıdan quantum board aldın mı daha önce? Başka quantum board ilanları da var almayı düşünüyorum güvenilirse şayet
Evet aldım hocam arkadaşım 2 adet aldı beyoğlundaki ledcilerde test ettirdi lümen ve ppdf değerleri örtüşüyor.
Öyle olunca ben de aldım kullanıyorum şu anda gayet güzel ışıklar.

240w V4 Quantum Board Samsung Lm301h 660nm Osram Red&IR,Seoul UVİlan No: 854042766
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...h-660nm-osram-red-ir,seoul-uv-854042766/detay

240w V4 Quantum Board Samsung Lm301h Epistar660nm Osram IR LgUVİlan No: 864235364
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...1h-epistar660nm-osram-ir-lguv-864235364/detay

@darkbiohazards
Kanka sen hangisini aldın bunlardan ?
4 tane açma kapama anahtarlı olanı mı yoksa diğer 2750 tl olanı mı aldın ?
UV ve IR ne zaman açıp kapatıyorsun ? Güzel bir şeye benziyor harbiden

Ü

Üye silindi 12891

Guest
qb ledlerde par değeri lümenden daha önemli kankilerim

@Kingoftheangel dostum ben 4 tane açma kapama anahtarlı olanı aldım. IR yi çiçeklenmeden önce açıyorum tomorcuk sayısını baya artırıyor çiçeklenmeti teşvik ediyor.2 hafta sonra kapatıyorum. Hasata 2 hafta kala da UV yi açıyorum. UV de thc seviyesini yükseltiyor.
@boskalmasin kanka evet led lambalarda ppdf değeri önemli ama hps ile kıyaslamak için lümen değerini kullanıyoruz zira hpslerde ppdf diye bir şey yok

bbfox

Yeni üye
TRY 168.34 5%OFF | Samsung kuantum led kurulu QB288 V2 LM301B/V3 LM301H 3000K 3500K UV IR led soğutucu Meanwell 120w 240w sürücü

Tavsiylerim
1) buradan sadece lm301h660nm board alın.digerleri burada var(Türkiye'de)
2) acele etmeyin.sogutucuyu son hali olan ölçüde kestirip (Karaköy) ana ihtiyaciniz olan boardi alıp 385+730+450 yi sonra en kalitelisinden alıp ekleyin yavaş yavaş
3)qb lar dan başka hiç bir LED e bakmayın.qb alıp gerisini siz geliştirin.

@Kingoftheangel dostum ben 4 tane açma kapama anahtarlı olanı aldım. IR yi çiçeklenmeden önce açıyorum tomorcuk sayısını baya artırıyor çiçeklenmeti teşvik ediyor.2 hafta sonra kapatıyorum. Hasata 2 hafta kala da UV yi açıyorum. UV de thc seviyesini yükseltiyor.
@boskalmasin kanka evet led lambalarda ppdf değeri önemli ama hps ile kıyaslamak için lümen değerini kullanıyoruz zira hpslerde ppdf diye bir şey yok
Anladım kanka ben
Bunu sipariş ettim akşama teslim edeceğini söyledi. Teslim aldığımda resim atarım

Anladım kanka ben
Bunu sipariş ettim akşama teslim edeceğini söyledi. Teslim aldığımda resim atarım
Işığı aldım bulunduğum semte getirdiler elden teslim aldım. Kankalar ışık çok başarılı ben bu kadarını beklemiyordum acayip bir parlaklığı var fiyatını da pazarlık yaptım 2700 tlye bıraktı aliexpress fiyatıyla aşşağı yukarı aynı fiyat yurt dışından sipariş etsem bir sürü bekleyecektim gümrükte patlama stresi bir sürü şey adamlar ayağıma kadar getirdiler tavsiye ederim. Gelelim resimlere

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Hps ile qb kiyaslanmaz kanka kiyaslayacaksanda 480w qb 1000w hid es değer

Işığı aldım bulunduğum semte getirdiler elden teslim aldım. Kankalar ışık çok başarılı ben bu kadarını beklemiyordum acayip bir parlaklığı var fiyatını da pazarlık yaptım 2700 tlye bıraktı aliexpress fiyatıyla aşşağı yukarı aynı fiyat yurt dışından sipariş etsem bir sürü bekleyecektim gümrükte patlama stresi bir sürü şey adamlar ayağıma kadar getirdiler tavsiye ederim. Gelelim resimlere

Ben 4 tane açma kapama anahtarlısını almıştım çok memnunum ama bu Işık da güzelmiş dostum hasatın bol olsun

Güncelleme

Paketi teslim aldım kankalar test ettim on numarq çalışıyor yalnız gözlüğü yollamayı unutmuşlar. 2x qb 240v aldım 3500k 660nm UV ir dimmer var . Baya uyguna geldi.

deliduman3446

Yeni üye
kanka hepsinir açsak nolur olabiliyormu öyle birşey yani

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********