Quantum Board

sickrimpson

Yeni üye
Quantum board yapabilmen için samsung lm301b/h ledlerinin ithalatını yapman lazım. Onların stoğunu da bulman mümkün değil kapış kapış alıyor Çinliler. O ledler olmadan yapmanın herhangi bir anlamı kalmıyor Türkiye'den de birçok led dizgili modül temin edebiliyorsun zaten. Örn marketdijital.com ledpaketim.com sarnikon.com vs.

Quantum board yapabilmen için samsung lm301b/h ledlerinin ithalatını yapman lazım. Onların stoğunu da bulman mümkün değil kapış kapış alıyor Çinliler. O ledler olmadan yapmanın herhangi bir anlamı kalmıyor Türkiye'den de birçok led dizgili modül temin edebiliyorsun zaten. Örn marketdijital.com ledpaketim.com sarnikon.com vs.
Bütün gün aramadığım yazmadığım yer kalmadı bir yerde 200k stok buldum deneme modülü için bir 10k sipariş ettim bile, beklemede kalın tohumsuz ailesi :)

Şu an çinde lm301h bulmak mesele. Samsung üretim miktarını düşürdü ve belli firmalara tedarik sağlıyor. Lm301b bulmak daha kolay.
Epistar 3030 var seoul 3030 var. Osram oslon serisini çıkardı. Ama lm301h gerçekten şampiyon çip efsane ppdf lümen par veriyor. Bu saydıklarımın hiçbiri lm301h kadar performans vermiyor.

Şu an çinde lm301h bulmak mesele. Samsung üretim miktarını düşürdü ve belli firmalara tedarik sağlıyor. Lm301b bulmak daha kolay.
Epistar 3030 var seoul 3030 var. Osram oslon serisini çıkardı. Ama lm301h gerçekten şampiyon çip efsane ppdf lümen par veriyor. Bu saydıklarımın hiçbiri lm301h kadar performans vermiyor.
Dediğin gibinsadece 301b bulabildim aralarındaki verim farkı %20 civarı ha 301 h bulsaydım yine b alırdım önceliğim burda grower arkadaşlara ve kendime biraz daha uygun fiyatlı bir ürün sunmak vergiler hariç tanesi 1 liraya geliyor zaten 301b'nin bile ölüsü 800 900 adet bir tanesi bunun alüminyum pcbsi sürücüsü dimlemesi kasası var daha yine de piyasadan ucuza yapmaya çalışacağım led ve sürücüden kısmadan

panikyok

Yeni üye
Dediğin gibinsadece 301b bulabildim aralarındaki verim farkı %20 civarı ha 301 h bulsaydım yine b alırdım önceliğim burda grower arkadaşlara ve kendime biraz daha uygun fiyatlı bir ürün sunmak vergiler hariç tanesi 1 liraya geliyor zaten 301b'nin bile ölüsü 800 900 adet bir tanesi bunun alüminyum pcbsi sürücüsü dimlemesi kasası var daha yine de piyasadan ucuza yapmaya çalışacağım led ve sürücüden kısmadan
son durum nedir?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    **** ******* ********** *** ******** ***** *** **** *** ******** ******* ***** ****** *** ***** *** ****** ***
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha*** ** ********* **
  • Night owl Night owl:
    *** **** ******* ****** **** **** ********** **** ***** ******** *** hahahaha *** ** *** ******** ********** ***** ******* ****** *** hahahaha***** **** *** **
    +1
  • K kamdavulu:
    **** ****** ***** ******** ******** ***** ******* ****** hahahaha ******* ***** ******* ***** ** **** *** ** ***** ******** ******* ********** ****** ***** ****
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
  • Night owl Night owl:
    ** ******* **** ***** ****** ***** ********* ********** ******* ***** ******* hahahaha *** ***** *** ***** ********* ******* ******* *** ******* ****** ***** ***** ***** **** ****** * ***** ***** ********* ********* * ***** ******** ****** **** ****** ***** ******** ******** ***** ******* ****** hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    *** ****** hahahaha* ********* ******** ** ******* ***** ********** *********
  • NewGardener NewGardener:
    *** hahahaha ** ** ***** hahahaha** ******* *****
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ******** **** ****** ***** ***** ****** ****** ********** **** ****** ******** **** ** ******* **** ***** ****** ***** ********* ********** ******* ***** ******* hahahaha *** ***** *** ***** ********* ******* ******* *** ******* ****** ***** ***** ***** **** ****** * ***** ***** ********* ********* * ***** ******** ******
  • K kamdavulu:
    * **** *** **** ***** *** ******** *** hahahaha* ******* ********* * ******* ***** **** ***** ******* hahahaha** *** ****** ** ** ** ****** ***** ****** ******** ******* * * **** hahahaha** *** ******** ***** ******* *** hahahaha* **** ******* ********** *** ******** ***** *** **** *** ******** *******
  • Night owl Night owl:
    **** ** ****** ******** ********** ******* *** ***** ****** ** ******* ********** ****** ** ***** * **** *** **** ***** *** ******** *** hahahaha* ******* ********* * ******* ***** **** ***** ******* hahahaha** *** ****** ** ** ** ****** ***** ****** ******** ******* * * **** hahahaha** *** ******** ***** ******* *** hahahaha*
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ********** hahahaha**** ******
  • Night owl Night owl:
    **** ****** ********** ***** * * **** ******** ******* ********* ***** ********* ********** hahahaha**** ******
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ****** hahahaha** ****** ******* *********
    +1
  • K kamdavulu:
    hahahaha** *** ******* **** **** ********* ** ******* ******** ***** **** ***** ** ***** ***** ******** ****** *** ******* ***** ***** *** ****** ***** ********* ********** ****** ** **** ********** *** hahahaha ********** hahahaha**** ******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** ****** ********** ****** ***** *** ****** ******** ****** ******** hahahaha** *** ******* **** **** ********* ** ******* ******** ***** **** ***** ** ***** ***** ******** ****** *** ******* ***** ***** *** ****** ***** ********* ********** ****** ** **** ********** *** **
  • K kamdavulu:
    ******** ***** ***** ******** **** ***** ****** ***** ******** hahahaha* hahahaha* ***** *** ***** ****** hahahaha ****** **** ******** ****** hahahaha **** ***** ******* ***** **** ********** ******** ******
    +1
  • K kamdavulu:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • K kamdavulu:
    hahahaha****** **** *** hahahaha** hahahaha** ***** hahahaha *** ******** *** ***** hahahaha******* **** ******* *****
  • K kamdavulu:
    hahahaha** ******** ******* ******** ****** *****
  • Night owl Night owl:
    *** **** * ***** ******* ***** *** ********* ****** ******** ***** ********* hahahaha** **** ** ******** ** ****** ****** ***** **** hahahaha
  • K kamdavulu:
    ** ***** ****** hahahaha***** ********* ** ****** ***** hahahaha*********
    K kamdavulu: ** ***** ****** hahahaha***** ********* ** ****** ***** hahahaha*********