SÖMEKLER KÜÇÜK KALDI

stuka

Yeni üye
Merhaba beyler 2 saksılık kabinimde sömekler büyümüyor sorun nedir bi türlü anlayamadım yardım ederseniz sevinirim.

Genetik : Auto Lemon ( 48. gün)
Işık: 300w Grow Led
Gübre: AN Grow- Bloom - Micro - Voodo Juice
Saksı: 12lt
Kabin: 70x70x120cm
Işık Periodu : 18/6 ( baştan sona)
Sıcaklık max 31 min 26 arası değişiyor.

https://imgur.com/a/Z0yHe

Sömekler görüldüğü üzere küçük kaldı sizce sorun nedir?

Aynı kabindeki diğer saksı
Genetik: Auto Critical Orge ( 40. gün)

https://imgur.com/a/ixgPt

Hondacivic

Yeni üye
Biraz daha zaman vermelisin kanka 55.Güne kadar gelsin bir bekle bakalım bir de çiçeklenme de periyodu neden 12/12 yapmadın?

stuka

Yeni üye
Beyler auto bitkilerde ışık periyodu değişmez sen mümkün olan en fazla ışığı verirsin onlar kendiğinden çiçeklenmeye girer. Bu yüzden adı AUTO (otomatik) dir.

rastaman

Kıdemli Üye
kanka bitki daha sömekleri kalınlaştırmaya yeni başlayacak sen naptın ya daha 20-30 gün belki daha fazla bekleyecen tam potansiyelini görebilmek için

stuka

Yeni üye
Bi kankam lamban çok yakın demişti. 5cm yüksekteydi tepe budundan şimdi bunu 20cm yaptım sanki daha canlandı bitki

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Knka elindeki genetigin buyumesi ne yazikki uzun suruyor ve gordugum kadariyla bitkin bundan onceki evresinde bir takim sikintilar yasamis. Bitki soka girdigi zaman pek fazla buyume kat etmez. Autolarda ozellikle bu durum onemli cunku bu bitkiler sitrese gelmemeli. Kokuyle bile oynamiyacaksinki adam akilli buyusun. Benim auto ekimlerimdede bitkilerim ne yazikki seninkinden buyuk olmadi. Ha hasatta o durum degisiyor cunku somekler en fazla agirligi son haftalar alirlar. ilk 30-35 gun cimlenmeye gidiyor autolarda, ondan sonraki gunler someklenme. yani senin bitkin toplasan 10-15 gundur somekleniyor ve bu bitkiden daha fazlasini beklemek biraz cahillik olur cunku auto buyutuyorsun. Daha bitkinin cok yolu var knka nerden baksan 20 gun. Bu zamanda zaten somekler sismanlasir onun icin ben olsam pek endiselenmezdim. Birde genetik super lemon haze, hani kendim buyuttugum icin biliyorum bu bitkiler son evresine kadar gitmek istiyor. Sativa olduklari icinde bu donem uzadikca uziyabiliyor. Someklenmeden sonra 60 gun sonra kesilir benim bitkiler normalde, ama isin icine Sativa sokarsam Super lemon haze gibi, indicalar kesilir ama super lemon 1 ay daha buyumesi gerekir. Auto buyutceksen hasati fazla genetiklere yonel, Blue dream veya White widow gibi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    +1
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **
    K Kblaybrn: hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **