Sömek Büyümüyor

glodya01

Yeni üye
Dostlar 47. Gündeyiz yaklaşık 1.5 hafta oldu çiçeklenmeye gireli ama dönekler büyümüyor bu şekilde yapraklar ve boy sürekli büyüyor ama

topmax biogrow biobloom veriyorum
600w hps ışık + 600w spektrum led 18/6
19 litre saksı/ allmix
Bluedream fem.

S

silas

Guest
Selam. Öncelikle fotoları her zaman normal beyaz ışık yada flashla çek kanka, bitkinin geçmişini ve sağlığı hakkında yorum yapmamız imkansız hale geliyor bu şekilde. Photo bitkinin hasat süresi 4-6 ay arası olduğundan çiçeklenme süresi gayet normal gidiyor, zaten bitki bahsettiğin gibi çiçeğe girmemiş daha, çiçeğe girmeye hazırlanıyor. Sen sömek yada pistil görebiliyor musun kanka ben göremiyorum, o zaman çiçeğe girmemiştir daha di mi? Şu an sadece çiçeklenme için yeni nodullar çıkarıyor. Gübrelerine mutlaka calmagda eklemen gerekirdi, keza uzun dönem ve hacim olarak büyük bitkiler olacağı için photolar calmag ekiskliği çekmeleri çok büyük ihtimal. En kısa zamanda 2 sulamada 1 calmag takviyesine başlamanı tavsiye ederim. 600w hps ve 600w led açınca orayı nasıl soğutuyorsun yanlışlık var o işte içeri klima koyman gerek yoksa ekmek pişer orda :)
Resimleri normal ışıkla çekip, düzenle butonunu kullanarak beni @silas34 etiketle tekrar bi bakalım. Dumanın bol olsun

Aguş

Doktor
Ayrıca 12/12 ye dönmeden bitki zaten çiçeklenme geçmez oto değil bu,Hatta ben geçirirken flush atıp 24 saat karanlıkta bekletiyorum sonra 12/12 döngüsüne sokuyorum

Hps yazmışsın ama içinde %10 oranında mh li olanlardanmı düz hps mi düz hps ise çek fişini bir yararı yok sana veg dönemde

Grow Muhabbetleri
Help Users
    K Kolpa.: * ****** **** ***** ********* ******* **** ***** **** ****** ***** ********* +1