Sömekler Nasıl Şişicek ?

saguex

Üye
elimde sadece sıvı solucan gübresi ve cal-mag var ne yapmam gerekiyor önerisi olan varmı?

Cheff

Üye
Başta yapacağını yapmamışsın ki üstad eğitim yok bitki de kavak sular gibi olmuş az. Gübre doğal gidiyorsan kuş gübresi bul sana yardımı olur aman dikkat fazla verip öldürme. Şerbet hazırla biraz faydası olur. Cal mag haftada 1 girmen lazım zaten bana göre. Bazı arkadaşlar laf söyleye bilirler. Ama ben bulunduğum ülkede kabuklu deniz ürününde yapılanı organik bir ürünkullanıyorum. Veg döneminde yapraktan sperylediğimde bile muhteşem oluyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    ****** ****** * ****** ********** **** **** * **** *** ** ** ********* dready
    +2
  • Sleepless Sleepless:
  • R RainGrow:
    dready*** *** ****** ****** ****** dready ****** **
    +1
  • R RainGrow:
  • Sleepless Sleepless:
    dready*** *** ****** ****** ****** dready ****** ** **** ********* ******* ***** ****** ** **** ****
  • kralartur01 kralartur01:
    +1
    dreadydready
  • ndr ndr:
  • R RainGrow:
    ********* ******* **** dready ******* **** * *** ********** ***** ******* ********** ****** * * **** ******* ****** **

+1
  • Mordecai Mordecai:
    *** ******* **** ****** **
  • Sleepless Sleepless:
    ********* ******* **** dready ******* **** * *** ********** ***** ******* ********* ****** * * **** ******* ****** ** ***** ** *****
    +1
  • R RainGrow:
  • ndr ndr:
    *
  • Sleepless Sleepless:
    *** *** ***** **** ******* ******* * ***** *** ** *** ***** ** **** **** ********** **
    * ** ****** *** *********** ***** **** dready***** ********** **** *********
  • R RainGrow:
    ******** ****** ***** ********** ********* ** *** *** ***** **** ******* ******* * ***** *** ** *** ***** ** **** **** ********** **
  • Sleepless Sleepless:
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • ndr ndr:
    ******* ********** * ****** ********** ******* ********** ***** ********** ******
  • Sleepless Sleepless:
    ** ******* **** **** ******* **
  • R RainGrow:
    ***** ****** **
    ********* ******* ********** * ****** ********** ******* ********** ***** ********** ******
  • Sleepless Sleepless:
    ** * ***** **** *** ***** ****** * * *** ******* ** **** ********* *** **** dready**** ********* ***** ****** ***** ****** ****** ** *** ******* ********* ** ********* **
    Sleepless Sleepless: ** * ***** **** *** ***** ****** * * *** ******* ** **** ********* *** **** dready****...