Süpriz idrar yiyenlerden bilgi !

420sativa

Yeni üye
Denetim süresi içindeki ilk 3 idrara başladım 1. verdim 2 gün sonra Savcılık bağlı bulunduğum mahalledeki karakola kağıt göndererek tekrar idrara yönlendirdi bunlar kafayı yemiş ****

HibenHigh

Yeni üye
Min 100 kilo muhtemel yazmadigina gore. 78 kiloyum 10 gun detoksla sonuclarimin ne ciktigini onumuzdeki hafta paylasicam bakalim ise yaramis mi

HibenHigh

Yeni üye
Negatif cikarsa bu surece olumlu yonunden bakacagim. Eskiden her gun tukettigim seyi simdi 2 hafta bir tuketip duzenli bir hayatim olmasini saglayacak.

birilerivar

Yeni üye
Merakla bekliyoruz kanka. Benim Salı günü seminerim var. Salı teste gönderirse 14 gün temiz olacağım. Bu süre içerisinde günde 3 lt su içiyorum. Ananas yiyorum bol bol. Ve bisiklete biniyorum günlük. Güzel terliyorum. Eğer teste gönderirlerse bende sonucu yazacağım. Umarım pozitif çıkmam. Son 1 hafta yapmamı önerdiğiniz bir şeyler varsa yaparım.

420sativa

Yeni üye
Kankalar ilk 3 idrardan sonra sürprize ortalama ne kadar süre sonra gönderiyorlar tahmini ?
Pazartesi 2. yi ayın 29 unda da 3. yü vercem 3. den sonra bir tane takılayım diyorum

Kankalar ilk 3 idrardan sonra sürprize ortalama ne kadar süre sonra gönderiyorlar tahmini ?
Pazartesi 2. yi ayın 29 unda da 3. yü vercem 3. den sonra bir tane takılayım diyorum
hiç belli olmaz elindeki programda vaka sorumlusu ile görüşme yazan günlerden biri oluyor
pis veririm diyorsan ve vaka sorumluna çık derlerse gitme direk eve git sonra unuttum dersin en azından temiz verirsin

caaranasıl

Yeni üye
Beyler kafayı yicem yardımcı olun denetimli serbestlikteyim,vaka sorumlum uyumlu gibi önceden tarihlerini söyleyerek 2 kere sürpriz idrara yolladı.Seminerdeki diğer kişilerin denetimiyle benimki aynı sürede bitiyo ama onları 1 kez yollamışlar,vaka sorumlum kanunen 2 kere yollaması gerektiğini söyledi 2 kere yollamış oldu.Şimdi sorum denetimim temmuzda bitiyor beni tekrar sürpriz idrara yollar mı?bi de denetim bittikten sonra herkes savcılık çağırmış falan demiş bu gerçek mi?yasa 2023te çıkmış ben 2022de yakalandım geriye dönük işlememesi gerekiyor benim bildiğim,lütfen beni aydınlatın dostlar

drugdr

Yeni üye
merhabalar herkese 2020 den kalan dosyamla beni çağırdılar sürprize. 10 gün oyaladım şu ana kadar.önmüzdeki haftayıda atlamayı düşünüyorum.Sonraki haftada bayram zaten umarım işe yarar
idrarı verdim 3-4 gün önce.Yalnız dikkatimi çeken bir kaç şey oldu onları sizlerle paylaşmak istedim belki yardımcı olur buradaki arkadaşlara.Telefonla bana ulaşamayınca ailemi arayıp en kısa sürede karakola gelmemi söylemişler.Ben bir kaç gün sonra aradığımda Savcının dosyamı kapatması için benden idrar talep ettiğini ve acil olarak gelmem gerektiğini söyledi .Ben il dışındayım diye belirttim '' 1 hafta içinde burda olun'' dedi ve kapattı.Bir hafta geçtikten gelemeyeceğimi belirtmek istedim aradım ama ulaşamadım.Bende gitme süremi biraz uzatayım diye düşündüm.Telefon numaram onlarda olmadığı için beni de arayamadılar.1 ay geciktirmemin ardından temizlenmişimdir düşüncesiyle karakola gittim.Bana kimse neden geç kaldın neredeydin vs soran olmadı.Dosyamı hazırlayıp verdiğinde dikkat ettim savcı beni Kasım/2023 tarihinde çağırmış ama bana ulaşmaları 5 ayı bulmuş zaten.bu süre zarfında yakalama veya evden çağırma olayları olmadı.Gbt de de bir şey çıkmadı.Eğer ailemden ulaşamasalardı zaten 4 ay sonra benim hagb'm bitiyordu.Sıkıntı yapmayın kendinize olabildiği kadar uzatmaya çalışın kendinizden emin olduğunuzda gidersiniz.

elpatron

Yeni üye
Selamlar denetimin hastane süreci bitti 3. İdrarı verdim. Çarşamba günü dosya sorumlusuna gideceğim cuma cumartesi de md ve acid takılmayı düşünüyorum, idrardan daha hızlı çıktığını biliyorum. Bir problem olur mu sizce?

Ayhan

Administrator
Selamlar denetimin hastane süreci bitti 3. İdrarı verdim. Çarşamba günü dosya sorumlusuna gideceğim cuma cumartesi de md ve acid takılmayı düşünüyorum, idrardan daha hızlı çıktığını biliyorum. Bir problem olur mu sizce?
md 3 günde çıkıyor idrardan riske atma bence.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • T terbiyeligunahkar:
  • Tarzan450 Chat bot:
  • Tarzan450 Chat bot:
  • Tarzan450 Chat bot:
  • Tarzan450 Chat bot:
    Tarzan450 Chat bot: ********* *** ****** *** *****