Süpriz idrar yiyenlerden bilgi !

Siqertenkele

Kıdemli Üye
İyi yapmışsın bayramında araya girmesi iyi olur inşallah bayram sonrasında da hızlı bi şekilde çağırmazda zaman uzar . Valla sana yazarken ben gerildin

Osm23

Yeni üye
@Siqertenkele kanka rapor aldım 3 gün gönderdim adam demiş dün seminere geldi roporluk bir durum yok ama idrar ile alakalı birşey dememiş ben bir gün öncwsinden hastaneye gitmiştim ama kayıt yaptırdım 5 10 dk vardı adamlar çıkmıştı veremedim çıktım bugünde rapor aldım daha sorun olmaz galiba bir sonraki seminere kadar bekleyeceğim artık ne zaman çağırırsa

@

rapor aldım 3 gün dosya sorumlusuna ne zman haber edeyim
Dosya sorumluna gittigin anda tekrar idrara gonderilmek icin sadece 2 gunun olacak.
Bir dahaki semineri bekle. Seminer sonrasinda git raporunuda ver mazaretini de soyle. Bir daha da bulaşma. Sunu bilki seni surekli suprize gonderilebilirler artik.

Osm23

Yeni üye
Dosya sorumluna gittigin anda tekrar idrara gonderilmek icin sadece 2 gunun olacak.
Bir dahaki semineri bekle. Seminer sonrasinda git raporunuda ver mazaretini de soyle. Bir daha da bulaşma. Sunu bilki seni surekli suprize gonderilebilirler artik.
3 ay bırakacağım zaten 3 ayım var eyvallah

Osm23

Yeni üye
Temizlenecegini umuyorum. 15 gunde temiz verdigim zamanlar oldu ama 30 gunle kirli verenide duydum. Her gun bol su iç ve dua et kardeşim. Hatta oyle dua etki, yeterki temiz ver gerekirse sonra bir daha agzina surme. Bakarsin basin belaya girmeden birakirsin.
Tamamdır kardeşim eyvallah seni durumdan haberdar ederim

Rapor aldım gitmedim bir sonraki görüşmeye kadar bekleyeceğim
Benim durumu baska baslikta anlattim.
Uyari aldim tahlil butunlugu bozuk oldugu icin. İki seminer sonra tekrar sevk ettiler. Bu sefer gittim tekrar verdim. Temiz ciktiki suan seminerler hala devam. Cok sikintili islere bulastik. İki ayi gecti hala icmiyorum ve seminerlerden sonra da icmeyi dusunmuyorum. Bu vesile ile biraktik tatli bagimliligimizida

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
  • A ax-b:
    ****** *** ********** ******* hahahaha** ***** *
  • kkush kkush:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** *** ******** **** **** ******* ***** *** ** hahahaha*
  • A ax-b:
  • kkush kkush:
    ***** ******** hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ******* ******** hahahaha*
  • A ax-b:
    ***** ******* ***** **** *** ***** **
  • kkush kkush:
    +1
    *** * ***** ***** ****** ******* ******** ***** hahahaha **** ***** ******** ********* ********* ** **** ****** ****** ******** ***** ***** **********
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* **** ****** ********** ******** hahahaha** hahahaha*******
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ** * ****** ***** ****** *** ******** ******** ******* **** ********** ********
    ***** ***** ******* ******** ******* **** hahahaha***** ******* **** ****** ********** ******** hahahaha** hahahaha*******
  • kkush kkush:
    hahahaha ******* ********** ******* ******** ******** ******** ********** * ****** ***** ****** *** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ********** hahahahahahahaha ******* ********** ******* ******** ******** ******** ********
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
    +1
  • kkush kkush:
    hahahahahahahahahahahaha*********
  • bandaleros bandaleros:
    *** ***** hahahaha** ** *** ** ****** ******
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* ***** ********* ******* **** ***** ** hahahaha ** hahahahahahahahahahahaha**********
    TabldotLife TabldotLife: ***** ******* ***** ********* ******* **** ***** ** hahahaha **...