Süpriz idrar yiyenlerden bilgi !

asdasd1212

Yeni üye
Ah be keşke bu konuyu geçen hafta görseydim. Sürpriz geldi gitmezsem dosya yanar diye düşünüp mecbur gittim verdim. Şırınga ile başkasınınkini verecektim. Yarım litre sirke maydonoz kürü 8.5lt su falan içince dedim 24 saatte atarım belki ama bugün kağıdı aldım. Kirli çıkmış. Dosya savcılığa gidiyor muhtemelen yeniden açılacak denetim baştan başlayacak. Umarım bu seferki denetimde bir yol bulurum çünkü 6 günde temiz verebiliyorum tarih belli olunca ama sürpriz için ne yaparım bilmiyorum. 3 seminer kala denetimim yandı. Gitmediğimizde daha sonra gidebildiğimizi bir şey olmadığını bilsem ne güzel yanmadan temmuzda bitirecektim.

harmangenc

Kıdemli Üye
Ah be keşke bu konuyu geçen hafta görseydim. Sürpriz geldi gitmezsem dosya yanar diye düşünüp mecbur gittim verdim. Şırınga ile başkasınınkini verecektim. Yarım litre sirke maydonoz kürü 8.5lt su falan içince dedim 24 saatte atarım belki ama bugün kağıdı aldım. Kirli çıkmış. Dosya savcılığa gidiyor muhtemelen yeniden açılacak denetim baştan başlayacak. Umarım bu seferki denetimde bir yol bulurum çünkü 6 günde temiz verebiliyorum tarih belli olunca ama sürpriz için ne yaparım bilmiyorum. 3 seminer kala denetimim yandı. Gitmediğimizde daha sonra gidebildiğimizi bir şey olmadığını bilsem ne güzel yanmadan temmuzda bitirecektim.
Geçmiş olsun kanka vardır bunun da bir sebebi elbet. Kaç gün önce içmiştin sürpriz idrardan?

asdasd1212

Yeni üye
Geçmiş olsun kanka vardır bunun da bir sebebi elbet. Kaç gün önce içmiştin sürpriz idrardan?
Kanka ben 7/24 takılan biriyim. İlk 3 idrarda 6 günde temiz verdim. Metabolizmam hızlı 62-63 kiloyum. 6 günde verdiklerimde marik takılıyodum şimdi critical indoor olunca da etkili olmuştur thc'si falan fazla ama sürprizde kağıdı almdan 1 saat önce içmiştim. Kirli olcağı belliydi de işte maydonoz suyu sirke falan derken mucize bekledim. Kirli çıkınca denetim baştan başlıyor diye biliyorum umarım daha kötü bi durum olmaz

harmangenc

Kıdemli Üye
kanki noldu son durum benim de ilk bireysel geliyo ister mi ya surpriz
isteyebilir kanka ilkinde de isteyebilir sonunda da isteyebilir seminerde de isteyebilir her an her şey olabilir eğer denetimin varsa içmemek senin kafanın en rahat olacağı yol ha illa içicem diyosan da biraz bile bile lades oluyo ama sana tavsiyem içme.

ben 1.5 aydır içmiyorum ona rağmen triplerdeyim çıkar mı çıkmaz mı diye

Rooster

Yeni üye
Kanka ben 7/24 takılan biriyim. İlk 3 idrarda 6 günde temiz verdim. Metabolizmam hızlı 62-63 kiloyum. 6 günde verdiklerimde marik takılıyodum şimdi critical indoor olunca da etkili olmuştur thc'si falan fazla ama sürprizde kağıdı almdan 1 saat önce içmiştim. Kirli olcağı belliydi de işte maydonoz suyu sirke falan derken mucize bekledim. Kirli çıkınca denetim baştan başlıyor diye biliyorum umarım daha kötü bi durum olmaz
Kanka benimde süprizde patladı son iki ayım kaldıydı direk mahkemelik oldum. Yakın zamanda duruşmam var. Seni üzmek istemem ama denetim baştan başlıyor gibi bi durum direk olmuyor hakim karşısına her türlü çıkıcaksın şimdi sonra o tekrardan başlatabilir. Şimdiden hazırlığını yap diye söylüyorum yakın zamanda kağıtlar gelmeye başlayacak benim öyle oldu en azından. Şimdiden geçmiş olsun

ilk süprize kadar ara vermeyi planlıyorum, dosya sorumlum açık açık "bu süre zarfında seni bir kez süprize çağıracağım" dedi, ds'si bitenlere soruyorum, 2 kez çağırılan oldu mu? ona göre ilk süprizden sonra takılacağım. bu arada ben 8 gün önceden kesip bol su içerek ve iki doz idrar söktürücü yaparak 3 kez temiz vermiştim, idrar söktürücü önemli, ama son gün kullanmayın testte çıkıyor kullandığınız, ilaç olarak desal önerebilirim, iyi forumlar

İkinci denetim planini her zaman vermezler.
Savcı hakime sevk ettigi an iceri girme ihtimaliniz var. Ayrica birinci denetim dosyasini bozan adamin adli sicili bozulur. Yani girdi cikti yapmaniz durumunda ömür boyu uyusturucudan sabikalisiniz. Affedersiniz ama en ufak cevirmede .öt deliginize kadar ararlar, en ufak kavgada karakolluk oldugunuz an suclu sizsiniz, trafik kazalarinda suclusunuz, komsunuz gurultu yapti diye sikayet etse gbt nize baksalar hatalisiniz. Kisaca hayatiniz boyunca malesef kalitesiz insansiniz. Denetimde tamamen uzak durun. Bitirin bu sure boyunca. Sonrada 5 sene boyunca uzerinizde tasimayin, uzerinde tasiyanin yaninda gezmeyin.bu kadar basit

asdasd1212

Yeni üye
Kanka benimde süprizde patladı son iki ayım kaldıydı direk mahkemelik oldum. Yakın zamanda duruşmam var. Seni üzmek istemem ama denetim baştan başlıyor gibi bi durum direk olmuyor hakim karşısına her türlü çıkıcaksın şimdi sonra o tekrardan başlatabilir. Şimdiden hazırlığını yap diye söylüyorum yakın zamanda kağıtlar gelmeye başlayacak benim öyle oldu en azından. Şimdiden geçmiş olsun
İkinci denetim planini her zaman vermezler.
Savcı hakime sevk ettigi an iceri girme ihtimaliniz var. Ayrica birinci denetim dosyasini bozan adamin adli sicili bozulur. Yani girdi cikti yapmaniz durumunda ömür boyu uyusturucudan sabikalisiniz. Affedersiniz ama en ufak cevirmede .öt deliginize kadar ararlar, en ufak kavgada karakolluk oldugunuz an suclu sizsiniz, trafik kazalarinda suclusunuz, komsunuz gurultu yapti diye sikayet etse gbt nize baksalar hatalisiniz. Kisaca hayatiniz boyunca malesef kalitesiz insansiniz. Denetimde tamamen uzak durun. Bitirin bu sure boyunca. Sonrada 5 sene boyunca uzerinizde tasimayin, uzerinde tasiyanin yaninda gezmeyin.bu kadar basit
Kankalar hala kağıt gelmedi, belli olmaz bakarsın 2 sene sonra gelir bakarsın 2 saat sonra ama avukatı aradım sordum şimdi tekrar. Girdi çıktı durumu olmaz max hakim karşısına çıkarsın o da zaten denetime bağlar belki para cezası ödersin dedi. Bakalım nolcak

szrlkrsii

Müptezel
Öncelikle Sa agalar. Bireysel görüşmeleri bitirdim seminerlere başlıcağım şimdi seminerdeyken süpriz idrara nasıl çağırıyolar seminerden sonra memurun yanına gidildiğinde mi sevk veriyor yoksa seminerde direk mi gönderiyolar ?
dostum sana hemen anlatayım, seminerlere girdiğin odalar bir de denetim subenın ıcınde seni o idrara yollayacak olan birim var her katında birileri var, sana tavsiyem kendini seni idrara yollayacak adamlara gösterme, eğer çağırırlarsa da oradaki adama abiye güzelce ben kendim özel test yaptırdım 560 tl verip, fakat pozitif çıktı şuan detokstayım kendimi temizlemye calisiyorum bosuna dosyam bozulmasın diye izah edersen inan bana eşgalin kötü değilse insiyatif sağlarlar.

tecrübeye sabit yani sürpriz demelerine cok takilma konusursan cözebileceğini düşünüyorum.

edit: yine tecrübeye sabit diğer arkadaslarımdan da örnek vereyim, idrarı kirli verdin dosya bozuldu hakim karşısına cıktın, yine insiyatife bağlı olarak sana tekrar idrar verecek veyahutta bi yere yatmanı destek görmeni ister kimse kimseyi sigara iciyor diye cezaevine atmaz cok uzun süreçler bunlar icici ile satıcıyı cok iyi biliyorlar, tabii yine de sıkıntı mevzular, bu tüm olayların denetımı patlatıp mahkemeden 4 idrar alıp 4 idrarı da kirli veren ''denyo'' bi arkadasım var o mesela ceza aldı cezası gelecek yatacak 1.5 sene falan kafa dinlerim diyo herkesin kendi bileceği is tabi :')

yowzah17

Üye
beyler ilk yakalanmanız ve siciliniz temizse denetimi yakarsanız ya da bir daha yakalanırsanız kamu davasının açılmasının ertelenme kararını bozmanız takdirinde dava açılır ve hakim karşısına çıkarsınız. şu anki yasada 1.8 iyi halden hagb alırsınız. sicilde veya arşiv sicilde gözükmez. ama yakmamanızı tavsiye ederim.

Yek

Yeni üye
Benim durumu baska baslikta anlattim.
Uyari aldim tahlil butunlugu bozuk oldugu icin. İki seminer sonra tekrar sevk ettiler. Bu sefer gittim tekrar verdim. Temiz ciktiki suan seminerler hala devam. Cok sikintili islere bulastik. İki ayi gecti hala icmiyorum ve seminerlerden sonra da icmeyi dusunmuyorum. Bu vesile ile biraktik tatli bagimliligimizida
merhaba vaka sorumlum elden verdi süprize gitmem gereltiğini söyledi 24 saat içinde kağıdı imzalattı .Eğer sürpriz teste gitmezsem hemen dosyam kapanır mı çünkğ imzaladım kağıdı

Yek

Yeni üye
Sürprize gitmeme şansım olduğunu bilsem gitmezdim valla. 1 ekme hakkım daha vardı bir de :/
merhaba vaka sorumlum elden verdi süprize gitmem gereltiğini söyledi 24 saat içinde kağıdı imzalattı .Eğer sürpriz teste gitmezsem hemen dosyam kapanır mı çünkü imzaladım kağıdı daha ilk seminerde oldu herkese hiç devamsızlığım yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K keyifpezevengi:
    ******* hahahaha ******* **** ****** **** ********** ******** ** * hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Didrug Didrug:
    *** * ******* hahahaha*** ** * hahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
  • Mordecai Mordecai:
  • bandaleros bandaleros:
  • Mordecai Mordecai:
  • istr istr:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ******** *** ***** ****** hahahaha ********* *** *** ****** ********** ****** *******
  • Didrug Didrug:
    ****** ***** ****** ***** ******* **** **
  • Mordecai Mordecai:
  • bandaleros bandaleros:
  • Mordecai Mordecai:
    hahahahahahahaha
  • Mordecai Mordecai:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha** ***** ** ***** ******* *****
  • Mordecai Mordecai:
    **** **** *** hahahaha*** *********
  • I imerkush:
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ** *** ****** hahahaha ***** ***** ******* ****** ********** ********** ***** **
  • bandaleros bandaleros:
  • I imerkush:
    hahahaha*******
  • I imerkush:
  • I imerkush:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • I imerkush:
    ****** hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    bandaleros bandaleros: ***** **** ******* ******* *** ********* *****