sıkıntısı nedir??

bloom 50. gündeyim . auto genetik

Ü

Üye silindi 899

Guest
Peki alttan ne kadar su gelmesi gerekiyor?

dostum alttan oluk oluk akacak da; saksına göre flush miktarın değişir; standart olarak saksının 3 katı suyla yıkamak yeterli oluyor, eksiği olmasın da fazla su sıkıntı çıkarmaz.

Örnek ; 25LT saksı kullanıyorsan eğer; 75 LT su ile flush yapıcaksın. 50LT ph bakmana gerek kalmadan sularsın. son 25LT ph ayarlayıp sularsın, flush işlemin bitmiş olur.

dostum alttan oluk oluk akacak da; saksına göre flush miktarın değişir; standart olarak saksının 3 katı suyla yıkamak yeterli oluyor, eksiği olmasın da fazla su sıkıntı çıkarmaz.

Örnek ; 25LT saksı kullanıyorsan eğer; 75 LT su ile flush yapıcaksın. 50LT ph bakmana gerek kalmadan sularsın. son 25LT ph ayarlayıp sularsın, flush işlemin bitmiş olur.
Dediğin gibi yaptım kurumasını bekliyorum yanlız şöyle bir sorun var artık en üst kelleler oldu ve kurumaya başladı ama alt sömeklerde olmamış yerlerde var nasıl yapmalıyım kuzen ? Üst kelleri alıp altların olgunlaşmasını beklesem olur mu ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K kushuchtu:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** *** **
  • K kushuchtu:
    ***** ** **** ********** ** **** *** **** hahahaha** * **** *****
  • K kushuchtu:
    *** **** ******* ****** * **** **** **** ****** ****** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** ********** * ***** ******* ****** **** ******* ****** * **** **** **** ****** ****** **
  • T terbiyeligunahkar:
    **** *** ** ***** ***** hahahaha*
  • T terbiyeligunahkar:
  • kralartur01 kralartur01:
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** hahahaha**** *******
  • K kushuchtu:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ******* ***** **** **** hahahaha* ******* ***** *** *******
  • K kushuchtu:
    +1
  • K kushuchtu:
    hahahaha** ********* **** *** ****
  • K kushuchtu:
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ****** ***** ******** ********* ***** ** *** ****** *** **** ***** ***** ***** ****** ***** ******** **** ****** **********
  • K kushuchtu:
    ****** ****** ** ******** ** ********** ****** ***** **** ********* ******** ***** ******** hahahaha* ****
  • K kushuchtu:
    K kushuchtu: ** ***** ******