Salvia Divinorum gümrük

Bu konu sizin için faydalı oldu mu?

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

spero

Yeni üye
Arkadaşlar bu Salvia Divinorum denen ot acaba yasal mıdır? Gümrükte problem olur mu? Daha önce alan ve deneyimleyen arkadaşlar tecrübelerini anlatabilir mi? Teşekkürler arkadaşlar şimdiden dumanınız bol olsun  :8

Ü

Üye silindi 14998

Guest
Eskiden legaldi ama ne yazık ki artık illegal sınıfında yasaklandı ülkemizde.

15 sene önce legaldi. 20x denemiştim. O yaşadiğim deneyimin tarifi yok. Bad tripin kraliydi. Düşün 2. Yi denemek bile istemedim. Dehşet vericiydi. O zamanlar genctik tabi. Bilincaltimizda envayi çeşit sıkıntı vardi. Bu bitki arinmadan kullanmak akıl işi değil.

nasa

Doktor
Arkadaşlar bu Salvia Divinorum denen ot acaba yasal mıdır? Gümrükte problem olur mu? Daha önce alan ve deneyimleyen arkadaşlar tecrübelerini anlatabilir mi? Teşekkürler arkadaşlar şimdiden dumanınız bol olsun :8
bu gümrükten geçer be kanka bunun uyuşturucu olarak tespitini yapamazlar öyle sonuçta pek bilinen bir uyuşturucu değil ben geçeceğini düşünüyorum ki gümrükte takılsa bile sana buna uyuşturcu falan filan ayağı yapmazlar. sorarlarsa şifalı bitki falan filan dersin geçer benim kanatimce

Ü

Üye silindi 24844

Guest
Deneyip bir daha içmeme kararı aldığım bitki spreyli ada çayından hiç bir farkı yok benim gözümde konuşamayacak hale sokuyor insanı. Kesinlikle internetten sipariş etme büyük ihtimal takılmaz fark etmezler ama şansa bırakmaya gerek yok bence çünkü bu durum tohum getirmekle aynı değil tohumu ezip gönderiyorlar çünkü tohumun ticareti değil yetiştirilmesi yasak bu ise direk uyuşturucu sınıfında kullanıcılığın dışında ülkeye sokmaya çalışmaktanda ceza alabilirsin.

Yasaklı kanka ama ben bu sene icinde söyledim elime ulaştı sıkıntı çıkmadı forumda bunla ilgili konu açmıştım siteyi falan vermiştim

Ü

Üye silindi 25098

Guest
Yasaklı kanka ama ben bu sene icinde söyledim elime ulaştı sıkıntı çıkmadı forumda bunla ilgili konu açmıştım siteyi falan vermiştim
kanka takipli isminemi soyledin nasi yaptin, bende soyliyim diyorum fil site degilde baska bi siteden orda cok pahali die acip kontrolden gecerse yasakli madde diye ceza yermiyim acaba

kanka takipli isminemi soyledin nasi yaptin, bende soyliyim diyorum fil site degilde baska bi siteden orda cok pahali die acip kontrolden gecerse yasakli madde diye ceza yermiyim acaba
kendi adresime ve ismime söyledim hatta sitede bitcoin seçeneği bile yoktu kredi kartı ile aldım allaha emanet söyledim kanka ama bi sıkıntı çıkmadı açılıacağını sanmıyorum adamlarla mesajlaşmıştım Türkiyeyeden daha önce hiç sıkıntı yaşanmamış geri gönderme gümrükte takılma vs..

Ü

Üye silindi 25098

Guest
kendi adresime ve ismime söyledim hatta sitede bitcoin seçeneği bile yoktu kredi kartı ile aldım allaha emanet söyledim kanka ama bi sıkıntı çıkmadı açılıacağını sanmıyorum adamlarla mesajlaşmıştım Türkiyeyeden daha önce hiç sıkıntı yaşanmamış geri gönderme gümrükte takılma vs..
kanka paslasma sansimiz varmi bi sekilde site ile ilgili ben salviaextract den yada thebestsalvia dan almayi dusunuodum tecruben hangisi ile

dostum extract mi siparis ettin ben celik siparis edip yetistirmek hakkinda dusunuyorum.
Extract sipariş ettim 1gram x20 diğer türlü salvia yetiştirme imkanın yok kankam.Salvia bitkisi canlı olarak ürer yani tohumu yoktur yurtdışından canlı bitki getirtmekde yasak,zaten getiremezsinde yolda ölür,illa yetiştiricem diyosan yakın çevrende yetiştiren birini bulup bir saksı kendine isticeksin ölmeden evine getirip orda çoğaltıcaksın

Ü

Üye silindi 24395

Guest
Extract sipariş ettim 1gram x20 diğer türlü salvia yetiştirme imkanın yok kankam.Salvia bitkisi canlı olarak ürer yani tohumu yoktur yurtdışından canlı bitki getirtmekde yasak,zaten getiremezsinde yolda ölür,illa yetiştiricem diyosan yakın çevrende yetiştiren birini bulup bir saksı kendine isticeksin ölmeden evine getirip orda çoğaltıcaksın
kanka hala söyleme şansımız var mı korkuyorum ama söylemek de istiyorum bilemedim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • centerofattention centerofattention:
    dready**********
  • Mordecai Mordecai:
    ****** dready
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ********** **
  • Mordecai Mordecai:
    **** ***** ******* *********** ***** ******* *** ** **
    **** ******* **
  • Mordecai Mordecai:
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ********* **
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ** ***** dready* *** ***** ** **** ******** *** *****
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ****** ********** *********** ****** ******* ****** ******* dready* ******** ********* ***** ******** ******* ********* ***** ***** **** *** *** ********** ** ***** **** * ** ****** dready*** ** *********** ******* ******* * ** ********* *** ****** *** ********* dready**
  • B Bomberx:
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** **** ** ****** **
  • B Bomberx:
    **** **** **
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** ** ** * ******* dready** ******** ** dready* * ** ********* ****** ****** **** ***
  • B Bomberx:
    ******** dready* *****
  • B Bomberx:
    Sleepless Sleepless: **