Salvia Sipariş

Stanbul

Yeni üye
Sağol kanka. Takipli takipsiz kargo vardı. Takipsiz yaptım daha uygun diye. Gelince nasıl.haberim olucak. 10x aldim ise yarar mi ilk defada. Bunye narkotige agir sekilde aliskin o yuzden soruyirum. Birde etkisini kısaca ozetlermisin. Tecrüben var diye soruyorum. Zamanını alıyorsam kusura bakma.

Sağol kanka. Takipli takipsiz kargo vardı. Takipsiz yaptım daha uygun diye. Gelince nasıl.haberim olucak. 10x aldim ise yarar mi ilk defada. Bunye narkotige agir sekilde aliskin o yuzden soruyirum. Birde etkisini kısaca ozetlermisin. Tecrüben var diye soruyorum. Zamanını alıyorsam kusura bakma.
Takipli riskli diye biliyorum zaten kanka. Gelince haberin olmayacak eve sipariş ettiysen ansızın evine gelicek veya şubeden gidip alıcaksın vergisini vericeksin. 10x alarak büyük bi hata yapmışsın ben çok pişman olmuştum çünkü bende yaptığı etki sadece 5 dakikalığına high oldum kafam hafif güzel oldu o kadar.

Crack

Yeni üye
kankalar. Mahallenin kargo şubesine salvias******.com dan 1gr 10x salvia sipariş ettim. Kendi adımı verdim mektupla gelecek ve üzerine green tea yazacaklarını söylediler. Benim sorunum da şu. Posta geldiğinde teslim aldıktan sonra başıma bir iş gelir mi?
Gelebilir hocam benim arkadaşın başına geldi sipariş verdi elephantostan 2 sene sonra evini bastılar . Siteden sipariş veren kişiler takibe alınmış meğer , datayı ele geçirmiş sanırım siber

dreamv0id

Yeni üye
Gelebilir hocam benim arkadaşın başına geldi sipariş verdi elephantostan 2 sene sonra evini bastılar . Siteden sipariş veren kişiler takibe alınmış meğer , datayı ele geçirmiş sanırım siber
dotum 2 sene sonramı geldiler yuh aga yok bence salarlar ya yani zaman aşımına uğrar arkadaşı içeri almazlar yani tabi evde bikti ile yakalanmadıysa

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!