San pedro

Mantibiyotic

Yeni üye
bende merak ettim bu konuyu

İnternette birçok sitede Lophophora williamsii Peyote Kaktüsü satılıyor 40-50 TL civarı bundan almayı düşünüyorum konu hakkında bilgili arkadaşlar bilgilendirsin bu tür kafa yapar mı ne kadar sürede büyür vs.
Williamsii meskalin içeren kaltüs türlerinden en geç büyüyen tür kanka son dönemlerle bende kaktüslerle haşır neşirim matucana ve diffusa ile karıştırıla biliyor bir birlerine çok benziyorlar

Resimler silinmiş kanka ayrıca kaktüslerinize güvercin gübresi vermeyi unutmayın kafa raporunu inanılmaz etkiliyor şimdi yaz ayındayız kaktüsü kesip tüketmeden önce en az iki defa güvercin gübresi verin

Shantii

Kıdemli Üye
Güvercin gübresi meskalin oranını artırıyor bana göre de öyle ama dikkatli kullanın yakmayın kaktüsü

atılgan

Yeni üye
Buna katılıyorum kaktüsteki meskalin oranını epsom tuzu yani magnezyum artırıyor bende aldığım kaktüse onu kullanmadan önce sürekli epsom tuzu veririm

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • SariTursu SariTursu:
    ******* * ********* ******* ********* **
    +1
  • buddha buddha:
    ***** dready* ******* ** ********
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
    ******* ********** ** dready ********* ****
  • buddha buddha:
  • SariTursu SariTursu:
  • R RainGrow:
    ****** **** ****** **** **** dready** **** *** ****** ********** ******* ******* * ***** dready* ******* ** ********
  • buddha buddha:
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • ndr ndr:
  • kralartur01 kralartur01:
  • SariTursu SariTursu:
  • T Twist:
    **** * ********* ** * **** *** **** ** ***** ** **** **** ******* ** ***********
  • SariTursu SariTursu:
    **** **** ********* ****** * ***** **
    +2
  • ndr ndr:
  • R RainGrow:
    ****** ** ****** **** * ********* ** * **** *** **** ** ***** ** **** **** ******* ** ***********
  • SariTursu SariTursu:
    **** **** ***** ****** *** ***** dready ******** ** *** ********** ****** *****
  • T Twist:
  • T Twist:
  • SariTursu SariTursu:
  • R RainGrow:
    ****** **** ***** ***** ****** ** ******* ***** ***** *** ******* ******** **** ********* ******** ******** ***** ******** ** ***** ** ********* **** **** ******* ********** ** *** ********** ******** dready *********** dready ** ******* ** **** ********* ******** ******* ****** *******
  • R RainGrow:
    *** * *** ******* ***** ** *** ****** **** *** ******** ******* ***** dready*
    R RainGrow: *** * *** ******* ***** ** *** ****** **** *** ******** ******* ***** dready*