Sararmaya Başladı

Ottimus

Yeni üye
Arkadaşlar kızım sararmaya başladı nedeni ne olabilir şu anlık gübre kullanmıyorum.
İlk deneyimim

http://imgur.com/a/usN97Qw

Kanka

Administrator
Yönetici
kökler ısık almıcak sekılde saksı etrafını sarmalısın ve fazla sulamamalısın bırde suyun ph oranına dıkkat etmelısın , o yapracıkları onemseme ılerde sararıp atıcaktı zaten

Ottimus

Yeni üye
RabbitKanka' Alıntı:
kökler ısık almıcak sekılde saksı etrafını sarmalısın ve fazla sulamamalısın bırde suyun ph oranına dıkkat etmelısın , o yapracıkları onemseme ılerde sararıp atıcaktı zaten

İçme suyu kullanıyorum sadece birde bu sararan yaprakları koparsam olur mu

Ottimus

Yeni üye
Soulreawer' Alıntı:
Dur kanka bi sal kızı koparma birşey  suyu dinlenir en azından dinlenmiş su ver ama cok üstüne gitme bi kendine gelsin güçünğ toplasın 

Sabah fark etmedim sarardığını birde kuş dadanmış knka kızın birini köküyle almış gitmiş. Panik yaptım birden böyle görünce

cannabis16

Ordinaryüs
bitkide şimdilik bişey yok.. o ilk çenek sararması gayet normal..bitki toprakta daha fazla bişey bulamayınca en alttan başlar emmeye mineralleri..
şu an yarım doz gübreyi kolaylıkla kaldıracak durumda..bir sonrakinde de yarım doz ver,sonraki sulamada durumunu kontrol ederek tam doz ver..

4-5 günde bir alttan bolca su çıkacak şekilde sulama yap..toprağında perlit de var,torf tarzı bi toprağa benziyor o yüzden 4-5 günde bir sulama yeterli..
üçüncü katı da çıkarınca daha büyük saksıya geç
çiçeklenmeye sokmadan önce de en az 12 litrelik ama ideali 20 litrelik saksıya geçir..gübrelemesini doğru yaparsan güzel hasat alırsın

cannabis16

Ordinaryüs
Saltoa' Alıntı:
Kralll nerelerdesin

sağol Saltao.. 
pek giremiyorum..forumda hep aynı tas aynı hamam muhabbetler dönüyo.. 3-4 ay uğraşıp tek bitkiyle kıç kadar saksılarda 30-40 gram alan arkadaşlar dolu hep..
ben istiyorum ki kendini hep geliştirsinler,yabancı forumları takip etsinler,düzgün sistem kurup bi senelik mahsülü alan kişiler olsun,onlarla muhabbet edeyim..ama bu sitede o tarz arkadaşlar çok az..o yüzden pek girmek canım da istemiyo..

iyiyim ama şükür,bi eksiğim gediğim yok..sen de iyiysen ne ala

işin rast gitsin

specer

Yeni üye
cannabis16' Alıntı:
Saltoa' Alıntı:
Kralll nerelerdesin

sağol Saltao.. 
pek giremiyorum..forumda hep aynı tas aynı hamam muhabbetler dönüyo.. 3-4 ay uğraşıp tek bitkiyle kıç kadar saksılarda 30-40 gram alan arkadaşlar dolu hep..
ben istiyorum ki kendini hep geliştirsinler,yabancı forumları takip etsinler,düzgün sistem kurup bi senelik mahsülü alan kişiler olsun,onlarla muhabbet edeyim..ama bu sitede o tarz arkadaşlar çok az..o yüzden pek girmek canım da istemiyo..

iyiyim ama şükür,bi eksiğim gediğim yok..sen de iyiysen ne ala

işin rast gitsin

Geliom kardeşim geliom. Merak etme o dediğin ben olacağım. 
Yabancı kayna Youtube videoları 1 aydır yasladım yuttum. Bakkal tohumun dan 19 tane denek yaptım kendimi pişiriyorum ölsünler hiç önemli değil. Birini fazla sulu yorum sonra kurtarma. Birini güneşte bırakıyorum sonra kurtarma. Daha neler deniyorum. Yavaş yavaş kabinimde kuruyorum. 300w samsu g lm301h ama C mercekli aldım. Havalandırma da kararsızım bi konu açtım yardımcı olursan sevinirim. Olmzsanda canın sağ olsun. Ama geliyorum. Yavaş yavaş emin adımlarla. Kal salıcakla.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Melez Melez:
    hahahaha ****** **** *******
  • Melez Melez:
    *** ****** ******* ***** ** ******* ******* ******* ** ********* ****** ****
  • Emmy Emmy:
  • NewGardener NewGardener:
    **** ***** ****** *** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Melez Melez:
    ****** ** ***** ********** ******* ******* ******** ******** ***** ****** *** ***** **
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** * ***** ********* ***** ****** *** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
    ******* *** **** ***** ** **** ******* ** **** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Melez Melez:
  • Melez Melez:
  • Melez Melez: