Sence Kurutma kaç gün sürmeli?

Kaç gün kurumalı?

• 6 gün sonra kurutmadan al bence

Kullanılan: 0 0.0%
  • 14 gün sonra al bence

Kullanılan: 3 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    3

G0FRET

Üye
Arkadaşlar selamler herkese ak-48 photo 2 kök bitkime. şükür dün baltayı vurdum astım fakat şöyle bir sorunum var kurutma için ya 6 gün bekleyebilirim ya da 14 gün sonra aradaki zamanda evde olmayacağım sizce nasıl yapmalıyım? 6 gün yeter mi? 14 günden zarar gelmez mi? Teşekkür ediyorum herkese bol hasatlar E05ED722-1A10-4481-A3F9-9408F374C2B8.jpg

Kuşcu

Üye
Erken değildir umarım kanki bankada hasat az gibi geldi yada bir yerlerde eksiklerin vardır umarım bir sonraki growda çözersin eksiği

G0FRET

Üye
bro 6 veya 14 gun odanın atmosferine bağlı olarak kurur kurudugunu 6 gun sonra kontrol edersın dal eğer çat diye kırılıyosa 2ye bukunce kurumustur hasat edebilirsin yani 6 ila 14 gun arasında kurur mantıgı var 6 gunde kurur veya 14 gunde kurur dıye bısey yok :) dumanın bol olsun bende ak-47 photo bakıyorum hasat az gibi şişerememişssin someklerı kaç kuru aldın aydınlatırsın
Erken değildir umarım kanki bankada hasat az gibi geldi yada bir yerlerde eksiklerin vardır umarım bir sonraki growda çözersin eksiği

teşekkürler beyler evet hasat az alacağım bir yerlerde eksik yaptım farkındayım ama bir sonrakine çok daha iyi olacak eminim :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
  • kropotkin kropotkin:
    ******** ********** ******* ** ******** **** ** ******** ***** * ****** * ****** ****** ****** dready
  • Sleepless Sleepless:
  • kropotkin kropotkin:
  • Sleepless Sleepless:
  • İnksel İnksel:
    dready ********
  • İnksel İnksel:
  • kropotkin kropotkin:
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    *** **** ******** **
  • İnksel İnksel:
  • İnksel İnksel:
    dready********** dready**********
  • İnksel İnksel:
  • Sleepless Sleepless:
    dready********** dready********** *** ** **** ******** ******* ***** ********* *****
    Sleepless Sleepless: dready********** dready********** *** ** **** ******** ******* ***** ********* *****