SES KONUSUNA ÇÖZÜM LÜTFEN

Cuhara

Müptezel

Koskoca jeneratörlerin seslerini kesiyorlar, sen küçük bir fanın sesini mi kesemeyeceksin? Bence ses yalıtım konusunda detaylı araştırma yapman gerekiyor. Ben sırasıyla bitüself yalıtım bandı, üstüne bondex sünger, üstüne akustik piramit sünger kullanıyorum. Senin sarsıntılı çalışma için kalın bondex süngere ihtiyacın var. Kabinin yerle temasını kesmek için de bondex kullanırsan kesin olur.
Üstada Bursa’mızın bu konu hakkında birşey soracaktım

Darth Balik

Kıdemli Üye
Merkeze iyi growlar,
Kullanmış olduğum karbon filtre fanıyla beraber içeriye hava vermek için aldığım fan ileride beni tribe sokucak şekilde sesli ve apartman eski bir bina alt üste ses gideceğinden adım kadar eminim. Bunun sesini minimal seviye düşürmek için kabinin içerisinde koydum fanın dışına ses yalıtım köpükleriylede sardım çözemedim. Karbon filtre fanını değiştirebilecek bi maddiyatım yok bütün parayı sisteme gömdüm. Bu kadar maliyetin ardından bunu yapamıycak olma düşüncesi beni oldukça sinirlendiriyo. Lütfen acil çözüm!!!

karbonfiltre fanı : blaunerg turbo 125
Fan : güçtay gpk15
Kral aynı fanı bende kullanıyorum.Gerçekten hayvani bir ses çıkarıyor. Komşulara ses gideceğini sanmam ben kendi fanımı mutfaktan duyamıyorum. Ama uyutmuyor eğer yatak odasına koyduysan geçmiş olsun ben yer olmadığı için koydum. Günde 4-5 saat ancak uyuyabiliyorum en son odayı terk edicem.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!