Sinek veya Gelin Mantarı (Amanita Muscaria)

luvi

Yeni üye
Selam Kankalar,
Elimde bolca "Amanita Muscaria Mantarı" var. Halk arasında Sinek veya Gelin Mantarı olarak biliniyor. Daha önce tecrübe etmedim denemeyi düşünüyorum. Deneyip tecrübesini paylaşabilecek var mıdır.. Dozu nasıl ayarlamalıyım?

tohumcu

Yeni üye
Selam Kankalar,
Elimde bolca "Amanita Muscaria Mantarı" var. Halk arasında Sinek veya Gelin Mantarı olarak biliniyor. Daha önce tecrübe etmedim denemeyi düşünüyorum. Deneyip tecrübesini paylaşabilecek var mıdır.. Dozu nasıl ayarlamalıyım?

Kurutulmuş ölçüleri
Hafif1 - 5 g
Orta5 - 10 g
Güçlü10 - 30 g

Olarak belirlenmiş dozajlar. Bu arada kurutman gerektiğini biliyorsundur çiğ çiğ yeme boşa yemiş olursun. Kanka bi de birinden mi aldın yoksa sen mi topladın? Eğer sen topladıysan nereden topladın nerelerde vardır?

luvi

Yeni üye
Şu an kuruma aşamasındalar. Henüz yeni toplandılar. Yalova dağlarının yüksek rakımlı bölgelerinde bir arkadaşım bulmuş.
Peki daha önce test ettiysen kafasını anlatabilir misin? Denemeye değer mi ?

CNNBS

Üye
Kurutulmuş ölçüleri
Hafif1 - 5 g
Orta5 - 10 g
Güçlü10 - 30 g

Olarak belirlenmiş dozajlar. Bu arada kurutman gerektiğini biliyorsundur çiğ çiğ yeme boşa yemiş olursun. Kanka bi de birinden mi aldın yoksa sen mi topladın? Eğer sen topladıysan nereden topladın nerelerde vardır?
Kanka bunu nasıl kurutuyorsun sigara gibi karanlık bir odada asarak mı

tohumcu

Yeni üye
Şu an kuruma aşamasındalar. Henüz yeni toplandılar. Yalova dağlarının yüksek rakımlı bölgelerinde bir arkadaşım bulmuş.
Peki daha önce test ettiysen kafasını anlatabilir misin? Denemeye değer mi ?

Deneme şansım olmadı ama aranıyorım uyguna bulursam direk yapışcam :d Kesinlikle değer dostum kullananların deneyimlerini dinledikçe içim içimi yiyor :d burada güzel anlatılmış bunu okuyabilirsin

luvi

Yeni üye
Deneme şansım olmadı ama aranıyorım uyguna bulursam direk yapışcam :d Kesinlikle değer dostum kullananların deneyimlerini dinledikçe içim içimi yiyor :d burada güzel anlatılmış bunu okuyabilirsin

Bu Magic Mushroom değil farklı bir tür, etken maddesi psilosibin değil, İbotenik asit ve müsimol. Tarihte Daha çok Asyadaki şamanların ve Vikinglerin kullandığı bir mantar olarak geçiyor. Deneyimleyen varsa bi yeşillendirin kankalar...

bu mantar psilosibin mantarları gibi değil. kesinlikle denemeye değer. ama ben kafa olayım, halis göreyim kanka oh oh takılayım eğleneyim moruk diyosan hiç yapıştırma benden söylemesi. bir nevi tedavi amacıyla takılabilirsin. doğaya çıkmanı, meditasyon yapmanı öneririm. bazı kişilere hemen derin bi uyku ardından çok farklı rüyalar gördürüp hayatında yanlış giden veya yolunda gitmeyen şeyleri sana fark ettiredebiliyor tedavi gibi... yani bir nevi tedavi yolculuğu gibi görebilirsin. onun haricinde vücudunu dinlemen gerekli mantarı yemeden önce. kurut. kuruttuktan sonra 1.5gr 1.5gram dene. ister çay yap, ister direkt ye ama vücudunu bi dinle dostum. yavaş yavaş ilerle zaten sen vücudunu dinleyip yaptıktan sonra rahat ediceksin ve anlayacaksın. harika bir deneyim...

B

burak35

Guest
Selam Kankalar,

Forumda alışveriş yasak biliyorum fakat bana hediye olarak yollar iseniz bende size üzerinde M.K.Ataturk resimli kağıt parçalarından veririm Xd

• Like
Tepkiler: Dou

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • Emmy Emmy:
    ******** ***** ** ***** hahahaha**
  • lavrens lavrens:
    **** ********** ****** hahahaha* **** ** ******* ********* ****** hahahaha*** ******* *** *** hahahaha hahahaha**** ******* ******* hahahaha *******
    +1
  • NewGardener NewGardener:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • Emmy Emmy:
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    * **** ** **
  • Emmy Emmy:
    ***** * ******** **** ****** ******* **** ***** ***** ********** ********** ****** hahahaha* **** ** ******* ********* ****** hahahaha*** ******* *** *** hahahaha hahahaha**** ******* ******* hahahaha *******
  • lavrens lavrens:
    ******* ***** ****** *** *** * **** ****** * ********** **** **** ****** ***** **** hahahaha* *** *** * ******* hahahaha ******** **
    +1
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Emmy Emmy:
    ********* hahahaha hahahaha ********* ******** ***** ******* *** ****** **** ****** ** ******* ********* *******
  • Emmy Emmy:
    ****** ***** ***** ******* ***** *** ******* **** **** ******* ***** **** ** ******* ***** ****** *** *** * **** ****** * ********** **** **** ****** ***** **** hahahaha* *** *** * ******* hahahaha ******** **
  • lavrens lavrens:
    ***** ******* ***** **** ** ******** ******* ********* hahahaha* ****** hahahaha*** **** ******* ******* *** *** **** ******** ***** **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • lavrens lavrens:
    hahahaha***** ****** ***** ******
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ***** ******** hahahaha** ********** ***** ***** ******* ***** *** ******* **** **** ******* ***** **** **
    +1
  • lavrens lavrens:
    ***** ****** ***** ******** **** **** ****** ******* ****** ******* **********
    +1
  • Emmy Emmy:
    *** ******* hahahaha* ****** ******* **********
  • K Keyifcihtiyar:
    +1
  • K Keyifcihtiyar:
  • Emmy Emmy:
    hahahaha**** ********* ******* *** **** ********** ******** ****** ***** **** ******* ******* ****** ***** ***** ******* ******* ******* *** ****** ****** *** ***** ****** ***** **** **** *** ***** ***** ***** ******* ****** hahahaha*
    Emmy Emmy: hahahaha**** ********* ******* *** **** ********** ******** ****** ***** **** ******* *******...