Sistem Kurulumu

tito33

Üye
zeuxeden çadır almayın. 50 kişininki çöktü benimkide çökmesin diye neler yaptım çadırın üstüne kanca attım duvara bağladım ****. kahır kanka uzak durun
senin gibi bir kaç kişi dısında kabini çökeni gormedik anca abartın zaten . firma sorun yasayanlara metal köşe baglantılar saglıyor. iletişime gecin

Metgen7

Kıdemli Üye
Selam kankalar, uzun araştırmalar ve chatte sürekli ve sürekli soru sorduğum bir süreçten sonra ışığımı ve tohumlarımı sipariş etmemle birlikte son fikirleri alıp siparişleri geçmek istiyorum.

4 Adet White Widow Auto yetiştireceğim bu sistemde niyetim en güzel ve en yüksek hasatı mümkün olduğunca alabilmek. Kesinlikle en iyi şekilde ilgileneceğimi düşünüyorum. Eksiklerimi ve yanlışlarımı düzeltirseniz sevinirim.
Kabin: https://toprakvesu.com/bitki-yetistirme-kabinleri/bitki-yetistirme-kabini-120x120x200 1.734TL
Karbon Filtre ve Fan:
Çıkış: https://www.growkent.com/urun/330m3-hm-karbon-filtre-turbine-pro-fan-set 979TL
Giriş: https://www.growkent.com/urun/mini-aksiyel-fan-125mm-195m3-25w 163TL
Işık: https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-led-bitki-yetistirme-lambasi-847163046/detay 6.000TL (Alındı)
Gübreler, Toprak ve Saksı
1460TL Toplam
Ekipmanlar:
PH Metre: https://www.hepsiburada.com/aek-tech-0-14-ph-dijital-ph-metre-ph-olcer-p-HBV000003ENAU 83TL
Isı/Nem Ölçer: https://www.hepsiburada.com/tt-technic-htc-1-saatli-nem-olcer-ve-termometre-p-HBV000003YHE1 29TL
Buhar Makinesi: Simbo Marka (İkinci El) 60TL
Vantilatör: https://www.hepsiburada.com/kiwi-fan-7604-klipsli-masa-ustu-vantilator-p-HBV00000VQMJV 82TL

Özellikle gübreler konusunda fikirlerinizi almam çok güzel olur.
Gübrelerini A/N kullanıyorsan sitede gübre için hesab mak. Var extra bi tane daha ph metre almanı onerim incatech die bi siteden adwa ad12 alabılırsın
Toprak mı coco mu bu arada koku ve tat artıcı olalara budignigtor yada terpinator kullan san ph perfect sağlarsın Toprak ve su pahalı bi site :)) kampanya yapmıyorbu siteler **** growkent magic topraksu yawsaklar:)

Gübrelerini A/N kullanıyorsan sitede gübre için hesab mak. Var extra bi tane daha ph metre almanı onerim incatech die bi siteden adwa ad12 alabılırsın
Toprak mı coco mu bu arada koku ve tat artıcı olalara budignigtor yada terpinator kullan san ph perfect sağlarsın Toprak ve su pahalı bi site :)) kampanya yapmıyorbu siteler **** growkent magic topraksu yawsaklar:)
Söylediğin sitede bulamadım ph metreyi. Bud ihnitor alacağım tavsiyene uyup. Toprağım gübre linkinde var palagron light mix aldım. Toprakvesu nispeten ucuz geldi bir de %10 indirim kodu verdiler. PPM ölçer gerekli midir?

Aguş

Doktor
Bence kesin gerekli ama daha ilk grow'un bilemedim yani adwa ad12 adwa ad32 öneririm

Söylediğin sitede bulamadım ph metreyi. Bud ihnitor alacağım tavsiyene uyup. Toprağım gübre linkinde var palagron light mix aldım. Toprakvesu nispeten ucuz geldi bir de %10 indirim kodu verdiler. PPM ölçer gerekli midir?

noone

Üye
senin gibi bir kaç kişi dısında kabini çökeni gormedik anca abartın zaten . firma sorun yasayanlara metal köşe baglantılar saglıyor. iletişime gecin
bu kalitesiz olduğu gerçeğini değiştirmez, ışık sızar hava sızar bok gibi çadır. kullanmasak eyvallah zaten. firmaları sizinmişçesine savunmayı salın artık ya :D

tito33

Üye
bu kalitesiz olduğu gerçeğini değiştirmez, ışık sızar hava sızar bok gibi çadır. kullanmasak eyvallah zaten. firmaları sizinmişçesine savunmayı salın artık ya :D
benim değil tandıgımın. adamlar gunde 10 taneden asagı satmıyor senın burda karalaman bisey ifade etmez deneyenler yazacaktır zaten olumlu yada olumsuz yonlerini. relax

noone

Üye
benim değil tandıgımın. adamlar gunde 10 taneden asagı satmıyor senın burda karalaman bisey ifade etmez deneyenler yazacaktır zaten olumlu yada olumsuz yonlerini. relax
kullanmıyor olsam karalama olur, bilmeden konuşmak olur. kullanıyorum ama :D alan alır almayan almaz beni bağlayan bi durum yok, sadece kişisel tecrübelerim, ürün kocaman bir çöp.

Metgen7

Kıdemli Üye

Ü

Üye silindi 15628

Guest
kullanmıyor olsam karalama olur, bilmeden konuşmak olur. kullanıyorum ama :D alan alır almayan almaz beni bağlayan bi durum yok, sadece kişisel tecrübelerim, ürün kocaman bir çöp.

Ürünü kullanıyorum hiç bir problem yok. Sağlamlık konusunda taş gibi ürün. (Tabi elimdeki güncellenmiş versiyon ) Tek sıkıntısı çok minimal düzeyde ışık sızdırıyor. Eski problemli ürünleride köşe bağlantısıyla değiştiriyorlar. Üç kuruşluk bezden yapılan kabine 4600 lira verilmez. Burada öğrenci ve bütçesi düşük olanlar var insanları yanlış yönlendiriyorsunuz. Herkes 4600 lira verip kabin alamayabilir. Ayrıca bu üretici yerli bir üretici zaman içinde çok daha iyi first class ürünler çıkaracaktır. Hemde yerli ürün olduğu için insanlar daha uygun fiyata alabilir. Millet içeceğini yetiştirmek için toplamda sadece kabine 4600 lira ayıramayabilir. Kaldıki pandemi dönemindeyiz her zaman üründe bulunmuyor. Ekimin 15 ne kadar kabin bulamadık. Bu kış ne olacak belli değil..

noone

Üye
Ürünü kullanıyorum hiç bir problem yok. Sağlamlık konusunda taş gibi ürün. (Tabi elimdeki güncellenmiş versiyon ) Tek sıkıntısı çok minimal düzeyde ışık sızdırıyor. Eski problemli ürünleride köşe bağlantısıyla değiştiriyorlar. Üç kuruşluk bezden yapılan kabine 4600 lira verilmez. Burada öğrenci ve bütçesi düşük olanlar var insanları yanlış yönlendiriyorsunuz. Herkes 4600 lira verip kabin alamayabilir. Ayrıca bu üretici yerli bir üretici zaman içinde çok daha iyi first class ürünler çıkaracaktır. Hemde yerli ürün olduğu için insanlar daha uygun fiyata alabilir. Millet içeceğini yetiştirmek için toplamda sadece kabine 4600 lira ayıramayabilir. Kaldıki pandemi dönemindeyiz her zaman üründe bulunmuyor. Ekimin 15 ne kadar kabin bulamadık. Bu kış ne olacak belli değil..
Parantez içi önemli :) bizdeki ekler plastik biri allaha biri peygambere kayıyo 2 kilo ağırlık görünce :) sızdırıyo ışık ama o benim için sorun bile değil normalde :)

noone

Üye
**** zeuxe kabinini kim yapıyorsa düzgün yapsın bizde kötü yorum yapmayalım adam alacak 2 gün sonra 4 vereceğine 2 lira verdiği kabin yıkılacak ışık sızdıracak koku sızdıracak zeuxe çadır değil bez dolap **** onu alacağına kendin yaparsın
bak kızdırdınız adamı işte :D

tito33

Üye
**** zeuxe kabinini kim yapıyorsa düzgün yapsın bizde kötü yorum yapmayalım adam alacak 2 gün sonra 4 vereceğine 2 lira verdiği kabin yıkılacak ışık sızdıracak koku sızdıracak zeuxe çadır değil bez dolap **** onu alacağına kendin yaparsın
kabini yıkılanları gorelim neredeler ? yeni versiyon gayet saglam. yansıtma kalitesi vs bisey diyemem ama iskelet tas gibbi. arkadasımın firması sonuna kadarda kefilim yıkılmama konusunda . 50 kilomu asıyosunuz nedir anlamadım ondan sonra insanları karalayın. senin kullandıgın versiyonun üstünden ne sular aktı. varsa sorunun yaz ucretsizz plastik parcalarınıda gondersinler. iyi growlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
    F Fısfısss01: ********* ********* *** dready ***** **** **** ******* **