Sistemi Yorumluyoruz

F1ap

Üye
YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

Sistemde her şey olması gerektiği yerinde mi? İlk growum yanlışım varsa bilmek isterim.

1x1x2 Kabin
400W Cob Led
467 m3 Karbon Filtre
345 m3 Çıkış Fanı
190 m3 Giriş Fanı
Oynar Başlı Vantilatör
Nemlendirici
Isı ve Nem Ölçer
4x19 Lt Saksı
4 Auto Bitki

Filtreyi nem yüzünden ömrü azalmasın diye takmadım, sonra takacağım.

10. GÜNDEN KARELER

Haftalık paylaşmayı düşünüyorum. Yeni başlayanlar için de yardımcı olur. Dumanınız bol olsun.

Son düzenleme:

koala

tembel hayvan
knk iyi growlar fotolarını isik kapalıyken cekmeni tavsiye ederim ikincisi filtreyi takmayarak iyi yapmissin daha vakti var üçüncü olarak ileri zamanlarda bitkiler acildikca isik tavsiyesi olabilir diye düşünüyorum sistem güzel hasadin bol olsun kankaaaaa

Mertali54

Doktor
Sanki 4 tane fazla gelicek diye düşünüyorum daha doğrusu daha önce paylaşanlar 4 tanenin fazla olduğunu söylüyordu ben kendim 2 tane bakabiliyorum 120 ye 60 lik kabinde

Mertali54

Doktor
knk iyi growlar fotolarını isik kapalıyken cekmeni tavsiye ederim ikincisi filtreyi takmayarak iyi yapmissin daha vakti var üçüncü olarak ileri zamanlarda bitkiler acildikca isik tavsiyesi olabilir diye düşünüyorum sistem güzel hasadin bol olsun kankaaaaa

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

Sistemde her şey olması gerektiği yerinde mi? İlk growum yanlışım varsa bilmek isterim.

1x1x2 Kabin
400W Cob Led
467 m3 Karbon Filtre
345 m3 Çıkış Fanı
190 m3 Giriş Fanı
Oynar Başlı Vantilatör
Nemlendirici
Isı ve Nem Ölçer
4x19 Lt Saksı
4 Auto Bitki

Haftalık paylaşmayı düşünüyorum. Bilgilendirici olacağını düşünüyorum. Dumanınız bol olsun.

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

1x1x2 Kabin
400W Cob Led
467 m3 Karbon Filtre
345 m3 Çıkış Fanı
190 m3 Giriş Fanı
Oynar Başlı Vantilatör
Nemlendirici
Isı ve Nem Ölçer
4x19 Lt Saksı
4 Auto Bitki

Haftalık paylaşmayı düşünüyorum. Bilgilendirici olacağını düşünüyorum. Dumanınız bol olsun.

F1ap

Üye
200W yada 300W ekleme yapıcam kanka bloomda. Bir de ek olarak, giriş fanının oradaki bitkide sorun olmaz değil mi? Nem sıcaklık farkı vs.

kankacım ıyı growlar başlangıcta bu 400 w cobledde oynama yapabılıyorsan basittir kapat bir ikitanesini simdilik 200 w ile başla yeterli olur veg dönemi 300 de takıl cıcege gırınce 400 e alkı bıtkı tepkısını versın ısık degısımıne bastan sona 400 verme benım tavsıyem olsun, bence cob leddde buyuttum baslangıcta edıgım gıbı az ısık kullandım tabi 10 bın lümen ölçerek verdim eksikde yapmadım devamında aktif ederek diğer ledleri totalde 500 w verdim

F1ap

Üye
kankacım ıyı growlar başlangıcta bu 400 w cobledde oynama yapabılıyorsan basittir kapat bir ikitanesini simdilik 200 w ile başla yeterli olur veg dönemi 300 de takıl cıcege gırınce 400 e alkı bıtkı tepkısını versın ısık degısımıne bastan sona 400 verme benım tavsıyem olsun, bence cob leddde buyuttum baslangıcta edıgım gıbı az ısık kullandım tabi 10 bın lümen ölçerek verdim eksikde yapmadım devamında aktif ederek diğer ledleri totalde 500 w verdim
bro ışık ayarlanmıyor da uzak tutsam işe yarar mı?

koala

tembel hayvan
200W yada 300W ekleme yapıcam kanka bloomda. Bir de ek olarak, giriş fanının oradaki bitkide sorun olmaz değil mi? Nem sıcaklık farkı vs.
boyle bi endisen varsa nem makinasini kabinin dışından giris faniyla vermeyi deneyebilirsin istersen ama ben onunla ugrasmazdim her şey yolunda görünüyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** **** ******** ****** hahahaha*** ** ***** **** *** **** ** ** * * ***** **** ******** hahahaha*
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ****** ******* hahahaha **********
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ******* **** hahahaha***
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ***** ****** ******* hahahaha hahahaha******* *********
    ***** ** ****** ** ***** *** ********* *
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ****** *** **** ******** ****** hahahaha*** ** ***** **** *** **** ** ** * * ***** **** ******** hahahaha* *** ****** ********* **** ********
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
    **** **** ***** ****** ** ******* ****** *** **** ***** ****** **** ***** ******* **
    +2
    ******** ***** ****** ***** hahahaha * ****** ****** ********
    +1
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ***** ****** **** ***** ******* ** **
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    **** hahahaha
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    *** ** hahahaha *** ******** ********** ********* *********
    +1
    ********* *** ********** hahahaha ********* ******** ***** *****
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
    ***** **** ***** ******* **** *** ***** ***** *
  • deyorke deyorke:
    hahahaha ********** ****
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** ***** ****** ******* hahahaha **** ** ***** ******* ********* ********** ***** ********** *********
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ********** ***** ****** ******* hahahaha **** ** ***** ******* ********* ********** ***** ********** hahahaha** ***** *********
    BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ: ********** ***** ****** ******* hahahaha **** ** ***** ******* ********* ********** *****...