Skunkın kimyasalı nedir?

müpti09

Yeni üye
Öncelikle selamlar abiler kardeşler. Meral ettiğim şey şu lanet skunkın bu kadar kafa yapmasının sebebi ne vikis kokusu var üstünde acaba vikis mi döküyolar üstüne

müpti09

Yeni üye
Cvp: Skunkın kimyasalı nedir?

Hsyn84' Alıntı:
müpti09' Alıntı:
Öncelikle selamlar abiler kardeşler. Meral ettiğim şey şu lanet skunkın bu kadar kafa yapmasının sebebi ne vikis kokusu var üstünde acaba vikis mi döküyolar üstüne

Yok kardeş Bengay sürüyorlar bazilarina da Volteren falan

sadece onlar mı acaba sadece onlarsa bu kafa imkansız bence ? eter aseton diyolar ama onları da dökseler bu sefer ilk dumanda bayılırız gibime geliyor ??

MrChee

Yeni üye

Hsyn84' Alıntı:
Kardeş şaka yaptım sende ciddiye aldin boşver sen bunları içme oyle kimyasalli seyler bosver:)

Arkadaş gayet mantıklı bir soru sormuş. Ne diye sikko sikko konuşuyosun? 

Amaç bilgilenmek, seni karşısına alıp ciddi bir şekilde cevap beklemiş, seni ciddiye almış. 

Bir konuda bilgsizsen, cahilsen o konu hakkında yorum yapma. Acayip kıl oldum sana

müpti09

Yeni üye

MrChee' Alıntı:
Hsyn84' Alıntı:
Kardeş şaka yaptım sende ciddiye aldin boşver sen bunları içme oyle kimyasalli seyler bosver:)

Arkadaş gayet mantıklı bir soru sormuş. Ne diye sikko sikko konuşuyosun? 

Amaç bilgilenmek, seni karşısına alıp ciddi bir şekilde cevap beklemiş, seni ciddiye almış. 

Bir konuda bilgsizsen, cahilsen o konu hakkında yorum yapma. Acayip kıl oldum sana

Teşekkür ederim kardeşim söylemek istediklerimi söylemişsin :)

selamsalam' Alıntı:
kankalar pgr yöntemi ile yetişiyorlar bitki besin düzenleyicileri kimyasal olarak zor iş aslında çalışma mantığı bitkinin bir yere harcadığı enerjiyi başka bir yere yönlendirmek olarak özetlenebilir pgr cannabis yazarsanız çıkar skunkın bu kadar kahverengi olma sebebi de budur kahvarengi tüyleri coşar bu şekilde yetişen bitkilerin sömekleri taş gibi olur daha ağırdırlar ingilizce pgr cannabis diye aratırsanız pek çok yazı bulursunuz kafamda çok kalmadı ama hangi hormonların verildiği ne gibi etkileri olduğu vs. baya zararlı etkileri olduğu tespit edilmiştir
kanka evet pgr lı ot da içtim ama skunk gibi kokmuyor bu skunk daha farklı sanki otu bi sıvıya batırıyolar çıkarıyolar

kenar mahalle torbacıları skunk dedı dıye skunk olmuyor skunk #1 ve super skunk hatta sensi nn üretimi bir genetiktir ww gibi blue cheese gibi hatta bende var hazır olsun görün gerçek skunk bud formunu. kopil kopil tiplerin apış arasında leş kokulu çoraplarında günlerce gezmiş o ne idüğü belirsiz şey skunk değil olsa olsa sıkant olur hatta bazıları sıkant var abi verim mi diyor :D

Ü

Üye silindi 8417

Guest
Kimyasal degil kanka, arnavutlukta yetistirilen sensimilla türü bir ot. Oranin yerli genetigi, landrace türü diyebiliriz. Skunki ictikten sonra kanepe kilidi diye tabir ettigimiz bir etkiye sokuyor bizi, ve uyku getiriyor, ordaki bitkileri hasat ettikten sonra küflenmeye sokuyolar, yeraltında varillerde sakliyolar, ot eskiyor yaslaniyor yaslandikcada icerigindeki thc maddesi cbn e donusuyor olay tamamen bundan ibaret.
Bu arada kimse kalkipta arnavutluktan ot getirip uzerine kimyasal sikma zahmetine girmez, alir burda bi otun uzerine sikar gecer. Ama tercihim degil skunk verseler de kilo kilo olsada icmem.
* Sanada tavsiye etmem imkanin varsa yap growunu kendin pisir kendin ye hesabi en azindan temiz genetik, ne ictigini biliyosun. Bizim street weed kavramimiz öldü, cok degil bundan 10 sene once cok guzel sigaralar gelirdi, 2 dumanla high olurdun, nerde o eskiler...

Vedoo

Kıdemli Üye

skunk güçlü bir genetik ötekiler gibi bizim türkler kafa yapmayan tohumlu cigaralara kimyasal sıkıyor. skunk diye satıyor işte içilmez bok gibi kafası var hayattan bezdiriyor beni çünkü

CNNBS

Üye
Kankam şimdi buraya yazsam biri dener felan yanlış yapılırsa çok ölümcül :(
Kanka tüm adımları yazma bende merak ediyorum ne sıktıklarını ben roman mahallesinde son halini gördüm. Tülbente sarmışlar tülbentin rengi mosmor olmuş böyle bir koku yok boktan kötü kokuyordu

Dostum bu sokakta 2 tür sigara var derler köfteciye ne var dersin oda sana ilk seçenek olarak Mario,Meryem Ana ,Mery vesaire bunlardan biri var der bahsettiği şey bizim bildiğimiz marihuana dır 2. Si ise Skoda, Sıkma portakal suyu vesaire der buda bahsettiğin Skunk forumda herkesin bildiği gibi Skunk aslında bir marihuana ama sokakta Skunk diye verdikleri dalga dümen kuru çıtır pressden geçmiş ebesi okşanmış sigaraya Am-2201 gibi maddeler eklenip kafası arttırılarak satışa sunulan kalitesiz aşırı sert 2 3 sigaradan sonra daha fazlasını içsende kafa yaşayamayan baygınlık geçirten sigaradır bu Am-2201 gibi maddeler sentetik kanabis yani Bonzun ta kendisidir fakat Skunk diye tabir edilen versiyonda zaten marihuana olduğu için düşük dozlarda kullanılır ve Mary kafası ile karışıp gider biz keyifcilerin içmekten hoşlanmadığı kesinlikle bizim ürettiğimiz ve aşk yaşadığımız dalga dümenle alakasız vizyonsuz merdiven altı versiyonudur güzelim cigaranin dumanın bol olsun kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!