SOL LED 1800 w mı hps-mh ampül mü ?

Acemi4647

Yeni üye
Bul lamba iş yaparmı abileri yeniyim ilk growum olıcak sayenizde edindiğim bilgilerle yapıcam daha önce balkonda yetiştirmiştim şimdi odada yapmayı düşünüyorum ışık hakkında lütfen yardım edin en iyi verimi neyden alırım

K

kybozkurt

Guest
Dostum fiyatuna baktinmi? Yani alabilecegin cob ledlilerden en iyilerinden. Lakin işte boşa mı sordun almaya mi niyetlendin onu anlamadim. Bu parayı buna vermektense 1.5 lira verip aynisinin el yapımını da yatırabilirsin. Işık önemlidir. Bu ledin altında 10 bitkide beslersin 15 bitkide. Tabi ışığı yayamaz o ayrı mesele o kadar alana. Ama altina ne koyarsan koybitkinin ihtiyaci olan ışığı her türlü vereceği kesin

K

kybozkurt

Guest
Kaç bitkiye bakabilir yani demek istediğim hps mh dan iyi mi ?
Dostum 1000w hps mh den tabi iyi. Hem tüm zamanlar kullanırsın hemde daha az yakar elektrigi. Lakin 51 cm diyor. Yukarı asınca altina 3-5 bitki anca sığar. Bu ışık tahminimce 2 3 bitki besleyip en muhteşem şekilde ışık vermek isteyenlerin işi. 1800w ledle 15 çiçeğe yetecek kadar lümen par elde edilir. Ama altına girmez ki. Kullanim alanjni hayal edemedim sorry ^^ ben bir aydir 250w led yapma hayali kuruyorum jdjdjd

monkey

Üye
Bu saçma ledlere bu paraları istiyolarya hayret ediyorum sakın hocam git cob led yaptır daha iyi. Hps candır gerisi heycandır boşuna sağda solda parçalanma.

Regu

Kıdemli Üye
Kankam fiyat performans olarak bu ürünü almanı tavsiye etmem. Ayrıca elektrik faturanın yüksek gelmesi de sıkıntı olabilir senin için 1000 watt hps alırsan ledin altına koyduğundan daha fazla bitki koyarsın ki aynı fiyata en kaliteli 1000watt hps setinden 4 tane rahat dizersin daha çok bitki büyütür daha çok verim alırsın sen istersen bize yetiştirme alanını ve yetiştirmek istediğin bitki sayısını bütçeni ve içinden geçenleri anlat biz de seni ona göre yönlendirelim çok daha iyi olur senin için ama yine de sen bilirsin o parayı verirsen de bakarsın bişeyler

Regu

Kıdemli Üye
Yok kankam sen kesinlikle alma onu sen bize alan ve bitki sayısı vs bilgileri ver biz sana en verimli olanı söyleyelim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    +1
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ******* ** ** ** ********* ***** ********* ********** hahahaha* ****
  • K Kblaybrn:
    ***** ** **** hahahaha***** ****** ****** ********** ** *******
  • K Kblaybrn:
  • R raw.w33ds:
    *** ********* ****** hahahaha
    R raw.w33ds: *** ********* ****** hahahaha