Son zamanlarda aldığım çorbacı sigaraları sanki kimyasal gibi?

biricikk

Yeni üye
Bu konu hakkında bilgisi olan varmıdır. Yıllar önce sentetik kanabiodid kullanmıştım kafası ordan tanıdık geliyor. Cigarayı görün çok güzel gözüken bir sömek yeşil yeşil yapış yapış kokusu şahane ama kafası bongda 15 - 20 dk baya high sonrasında düşüş ve 1 saatte hiç birşeyim kalmıyor. Ne sıkıyolar güzelim sigaralara

biricikk

Yeni üye
sigaranın tadı felan çok güzel öksürtmesi felan yok renkleri capcanlı ama sebeb olduğu kafa organik değil gibi geliyor. Güvenemedim açıkcası ne içtiğimi öğrenmeye çalışıyorum :)

sigaranın tadı felan çok güzel öksürtmesi felan yok renkleri capcanlı ama sebeb olduğu kafa organik değil gibi geliyor. Güvenemedim açıkcası ne içtiğimi öğrenmeye çalışıyorum :)
Laboratuvar dışında çözümü yok aga bunun cevabının ama sanmıyorum güzel olan sigaraya ekstradan bi uğraşa girmez kimse masrafa gerek yok alan alır almayan yol alır kafasında insanlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • RuhsuzGarden RuhsuzGarden:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ***** ****** ********* ****** ******** *** ***** ********** ******* **** ****** **** ****
    ******* dready** ******* ***** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** ******** ******** ***** ***** ********* ******* *** ****** **** ** ***** **** ** ** ***** **** **** ******* ********
    ********* **** dready*
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* **** dready*********** ** **********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ****** dready** ********** ** ******* **** ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** **** dready***** **** *** *** ***** ******** *** ***** ***** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** ***********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** dready**** ** ****** ********* dready * ** *** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** **** *** ********* * **** ** ********** ****** ****** ********** ***** *** ****** ** ***** ******* *** **** ***********
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** ********
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** dready **** ******* ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    Nazim_Red Nazim_Red: ***** ********