Sonlara doğru

GolD.Roger

Yeni üye
Kankalarım birkaç sorum var uzatmadan sorayım, cevaplarınız önemli ve kıymetli.
5adet autoflower bubblegum
----bitkilerime şimdiye kadar 2 boş 1 gübreli sulama yaptım, gübreli sulamalarda önce suyun phını ayarlayıp sonra gübreyi koyduğumdan gübreli sulamalardaki ph değeri olması gerekenden farklıydı, sanırım büyük bir hataydı ama yinede bitkilerimin genel durumu fena değil, toprak biobizz lightmix ancak 7/8 günde anca kuruyorlar yani 2 gübreli sulama arası çok uzuyor bu yüzden 1 gübreli bir boş sulama yapsam bitkiyi yakarmıyım? Ya da aynı şekilde devam mı etmeliyim?
----bitkilerimden biri su eksikliği çekti 2 defa ve aynı bitkim şuanda thc üretmiyor sömeklerini büyütmüyor ama görünüşünde bi ofsayt yok, gayet sağlıklı gibi, yapmam gereken nedir?
----bütün bitkilerimin kellelerini uçurdum, ve bir videoda eğer kelleleri uçurduysan pistiller çıktıktan sonra 12/12 geçin diyor, ben şimdiye kadar sürekli 20/4 ışık verdim hasatada tahminim 1 aydan az kaldı, 12/12 geçmelimiyim yoksa aynen devam mı?
----bitkilerimin ikisinde yaprak uçlarında yanmalar var şiddetli bir şekilde DEĞİL, bu bitkilere flush yapmam gerekirmi?
----birde son olarak; yaprakları ne zaman temizlemeliyim ve neye göre temizlemeliyim?

Son düzenleme:

Kanka

Administrator
Yönetici
1. si gübrelerın nedir
2. si foto varmı
3. sü auto bıtkıyımı 12 -12 ye gecırme
4. sü yapma
5. si sömek kapıyosa al

GolD.Roger

Yeni üye
1. si gübrelerın nedir
2. si foto varmı
3. sü auto bıtkıyımı 12 -12 ye gecırme
4. sü yapma
5. si sömek kapıyosa al
Gübrelerim biobizz in bütün serisi mevcut.
Fotoğraflardan biri thc üretmeyen bitkime ait, diğeride üstündeki beyaz tüğcüklerden çoğu kahverengiye döndü, araştırmalarıma göre hasata daha var. Bu konudada yardımcı olurdan sevinirim kankam

C

Cibril

Guest
Kral foto yükleyememen ile ilgili espri yaptım. Sonra pat fotolar çıktı hemen sildim. Şimdi baktım espri yapabilirim yahu pembiş pembiş ne anlayacağız bu fotolardan ışık olmadan çek görelim bebişlerini... fotoğraf senin gelişim alanın ilk buna çalış...

GolD.Roger

Yeni üye
@RabbitKanka fotoğraf yükleyemiyorum kankam, gübre konusunda fikrini yazarmısın, biobizz gübre kullanıyorum bütün serisi mevcut, toprağım çok uzun sürede kuruduğundan 1 boş 1 gübreli sulama yapsam bi sorun yaşarmıyım yada faydası dokunur mu?

GolD.Roger

Yeni üye
Tabloda yazan mg değerlerinin yarısını ver. İstersen her sulamada ver! Tabloda 1litre suya 4mg yazıyorsa sen 2mg ver 1litre şu ile. 4 verirsen yakar
Şimdi kankam durum şu yaklaşık 15 gün önce gübreli 1 hafta önce boş sulama yaptım. Gübrelide tablodaki değerlerin çok az altında kullandım, önümdeki sulamayı nasıl ve ne değerlerde yapmalıyım

GolD.Roger

Yeni üye
IMG_20201019_131014.jpg

Kankalarım şu bitkimi kurtarmaya yardım lütfen, sömekler küçük kaldı büyümedi thc üretmiyor diğer bitkikerim gayet güzel durumda kocaman sönekleri oldu ama bu böyle kaldı yaprakları falan eğdi sürekli böyle duruyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
  • kralartur01 kralartur01:
    **** **
  • kralartur01 kralartur01:
    dready *********** ** ********** *** ******
  • A AmanBee:
    ********* ****** dready***
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    dready**********
  • A AmanBee:
    *********** ******* **** ****** *** ********* ****** ***** *** ********* * **** ** ** *** ****** ****** dready** *** ********** ****** *** ****
  • A AmanBee:
    *** ***** ********* **** *** ******* ** ******** ** ******* ** *********** ******** **** *********** ******* **
  • A AmanBee:
    dready**********
  • deyorke deyorke:
    dreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydready********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    +1
  • deyorke deyorke:
    ******** ***** *** **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • deyorke deyorke:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** *** **** ****** ***** ********** ********** **** ****** ****** *** **********
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
  • K Keyifcihtiyar:
    *** ***** **** ***** dready* *********** ******* ****** ********** ******* ***** ******* **** ****** dready****** ***** ***** *
    K Keyifcihtiyar: *** ***** **** ***** dready* *********** ******* ****** ********** ******* ***** *******...