Sonuna geldik sayilir hasat suresi sizce nedir yardimci olursaniz sevinirim

slayer47

Üye
Jack herer 60 .günleri ortalama sizce hasat zamanı geldimi nasıl gorunuyorlar

Kanka bu konuda sana daha iyi bilgiyi sen verirsin senin gördüğünu biz buradan net goremiyoruz sen açılmış konulara bak orada örnek fotolar var tricomlarini kontrol edip sen kendine kararı verebilirsin,

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Hasad çok yakın calyxleri çek yapraklarda trikom var ama en erken yapraklara veriyor trikomu yapraklar yanıltabilir bizi şu haliyle bile kafa yapar bu sigara iyi kurutulup kürlersen gurmelik bi sigara bile olabilir :)

slayer47

Üye
Hasad çok yakın calyxleri çek yapraklarda trikom var ama en erken yapraklara veriyor trikomu yapraklar yanıltabilir bizi şu haliyle bile kafa yapar bu sigara iyi kurutulup kürlersen gurmelik bi sigara bile olabilir :)
Saol başkan eyvallah

Son halleri bu sekilde

slayer47

Üye
Bazıları fazla kahverengi olmuş suan 60 inci gündeler süresi geçerse sıkıntı olurmu acaba çok emek harcadım cocuklarima bakar gibi baktım ilk grow

yankeeee

Yeni üye
Saol başkan eyvallah

Son halleri bu sekilde
Kanka takipteyim benim de buna yakin hasat zamanıni bekliyorum

max payne

Yeni üye
üff . dostum bu hayalim ya takıntı oldu bana yaa .çok anlamam ama son foto olduklarını gösteriyor ,ben şöyle yapmayı düşünüyorum ; 5 gün sonra bi kısmını kes , 5 gün sonra bi kısmını daha (1 tane bile olabilir) böyle böyle git.en sona bir meyve bırak onuda olabildiğince geç kes çok geç ama. üzerlerine tarihi vur doğru zamanı bul

emillio

Yeni üye
60 günde ne olmuş öyle ya. Benim jack ler 22. gün daha boy bile atmadı :(

Zivanasiz

Yeni üye
kafa raporu var mı kankam afiyet olsun :D bitti mi yoksa

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • Q qimliqsiz:
    *** *** *** **** ********* ****** ******** ****** ****** ** ****** ****** ******** ********* **** ** **** *********** ****** ****** *** ******** *** ****** *** ** ** **** **** **** ***** ********* *********** ****** **** ********** * ** ****** *** * ******* *********** ******* **** *** **** *** ***** ** *** ********* ****** *** ** **** ****** ******** ******
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** ******* ** dready* ****** ****** **** ******* ** ** **** ******** **** ****** ******** *****
  • B Bomberx:
    **** **** ********* ******* *** *** *** **** ********* ****** ******** ****** ****** ** ****** ****** ******** ********* **** ** **** *********** ****** ****** *** ******** *** ****** *** ** ** **** **** **** ***** ********* *********** ****** **** ********** * ** ****** *** * ******* *********** ******* **** *** **** *** ***** ** *** ********* ****** *** ** **** ****** ******** ******
  • Q qimliqsiz:
    **** ******** ***** *** ****** *********** * ****** *** ** ***** ***** *****
  • B Bomberx:
  • A ax-b:
    +1
  • Q qimliqsiz:
    dreadydready*
  • Q qimliqsiz:
    dreadydready*
    ****** ***** ********* ********* ********** ****** ******* ****** **** ********** ******* dready**** ******* ****** ******** ****** ***** **
  • Q qimliqsiz:
  • Q qimliqsiz:
  • B Bomberx:
    ******** *********** **** ***** dreadydready*
  • Q qimliqsiz:
  • Q qimliqsiz:
  • Q qimliqsiz:
  • A ax-b:
    ******* ** ****** *** ******* ******* ***** *** ****** ****** **
  • B Bomberx:
  • Q qimliqsiz:
    ********** **** **** dready ****** ****** ***** ***** **