Dr.Karbon Filtre İndirim

Kanka

Administrator
Yönetici
Tabiki diğer ürünlerle karşılaştırabilirsiniz ki karşılaştırın zaten farkı ayıkırsınız banada geldi ürün siyah sessiz fanlardan harbi sessiz memnunum

higthead

Jolly Green
@Kanka bende Drkarbon filtrenın vortıce quıte ultra sessiz fanları efsane 550m3 olanını kullanıyorum masllahı var bırde ses ızolelı hava kanalı bagladım ancak calısma sesı duyuluyor=)))

Karbon filtrelerelerini 1 seneden berı kullanıyorum zaten. 3-4 grow yogunluga gore kullanıma gore net goturuyor.

c.jpeg

Kanka

Administrator
Yönetici
@higthead ben sadece bloomun son 50 60 günü kullanıyorum o zaman beni 7 8 grow yani sürekli yapsam 2-3 sene götürür içindeki karbon miktarı

higthead

Jolly Green
Benim dr karbon suan 3.growdayım tabi bende çiçekte kullanıyorum.Yüksek nemde kullanım anında karbonları nemlendırıp kullanım süresini düşürüyor.

Yen

Yeni üye
Özellikle müşteri ilişkilerinde çok iyiler, çok kibar, sabırlı ve her sorumu tüm detaylarına kadar cevaplayan biri ile görüştüm, siparişimi verdim aynı gün kargoladılar. Kurulum için de ara beraber kuralım dediler. Alışık değiliz böyle şeylere. Mükemmel.

higthead

Jolly Green
Özellikle müşteri ilişkilerinde çok iyiler, çok kibar, sabırlı ve her sorumu tüm detaylarına kadar cevaplayan biri ile görüştüm, siparişimi verdim aynı gün kargoladılar. Kurulum için de ara beraber kuralım dediler. Alışık değiliz böyle şeylere. Mükemmel.

Aynen katılıyorum bende quite 500m3 u kurarken ufak bır yerde takıldım anında yardımcı oldular. Ya iste urunu sat cekıl kenara olmaması cok ıyı.

Bu gün aksiyel fanım geldi son derece sessiz çok memnun kaldım karbondan çok memnunum saten 2. growumu yapıyor hala koku vs yok çok ilgili ve kaliteli iş yapıyolar.

higthead

Jolly Green
@toniiii Bende drslientten 1 adet 100m3 1 adet 200m3 2 adet 300m3 var. İlk growlarda baya oynamıstım havalandırmayla. Cooltubeye ayrı fan falan takmıştım=)))) Dediğin gibi başarılı her ürünleri

@higthead valla ben 100 lügü gene dr karbondan aldıgım ses yalıtımlı hava kanalına bagladım kulagımı dayamadan ses duyulmuyo böyle bi sessizlik olamaz şaşkınlık içerisindeyim. vortice serisini merak ediyorum bide param olsada ben alsam yani :D

higthead

Jolly Green
@higthead valla ben 100 lügü gene dr karbondan aldıgım ses yalıtımlı hava kanalına bagladım kulagımı dayamadan ses duyulmuyo böyle bi sessizlik olamaz şaşkınlık içerisindeyim. vortice serisini merak ediyorum bide param olsada ben alsam yani :D

=))))) Toni yahu bu hobi işi de al al al bitmiyor canı sıkıldıkca insanın birşeyler alası geliyor=)))

higthead

Jolly Green
Kaç metrekare yere ne hangisinden alicaz bilgi verirmisiniz

Dostum alttakı bıraktıgım lınk kabınlere gore kullanılcak havalandırma m3 leri

Ve sen kaça kaç alanda yapıcaksın linkleri paylaşım sana havalandırma ile ilgili.

CheGuevaraTR

Müptezel
Sponsordan bir kaç ürün satın aldım, kargocular yüzünden bir tanesi hatalı gelmiş aradıktan yaklaşık 1 saat sonra ürünün 0 ı ile değiştirip yeni kargo bilgilerini attılar, gerçekten güvenilir, ilgili ve güler yüzlü bir firma kendilerine teşekkür ediyorum gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz 10/10

higthead

Jolly Green
Benimde başıma geldi yanlış ürün sipariş vermişim. Daha ben ürünü geri yollamadan yeni ürünü çıkış yaptılar valla helal olsun.

higthead

Jolly Green
Dostum cihaz m3 ü arttıkca tamam cihaz ne kadar sessiz olursa olsun vortice quite ultra sessiz olursa olsun cihaz sesi ap ayrı ve hava kanalından geçen hava sesi ap ayrı birşeydir.

Ses ısı izoleli hava kanalını hava kanalındaki sesi absore etmek için kullanırız. Bu sayede hem cihaz hemde cihazdan çıkan hava kanalından geçen hava sesi ultra sessiz olmuş olur=)

Dr. karbonfıltrenın ses ısı ızolelı hava kanalları ozel uretımmıs. piyasadakı hava kanllarından degıl.Daha fazla sesı ızole etmek ıcın katmanlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
    +1
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
  • İstanbul İstanbul:
    * ****** ********* ****** ****** **** *** **
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ****** *** ***** ****** ** ** **
    +2
    ***** **** *** *** ********** hahahaha ***** * ****** ********* ****** ****** **** *** **
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
    ***** *** * *** *** ******** * **** *** *** ***** *** **** ***** ********* ***** ***** ********** **** ******* ******** ******* ** ***** *******
  • İstanbul İstanbul:
    *** ***** ***** ******** ********* ***** ****** hahahaha * ****** *****
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** * **** **** ***** ********** *** ***** ***** *** ******* ******* ***** **** **
  • İstanbul İstanbul:
    * ***** **
    ******* ***** *** *** ********* * ***** * ****** **** ** ******* *** ***** * *** ****** *******
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ********** ** ***** *** ********* ** ***** *** ****** *** ** ********* ********* ****** ******
    ***** ** ***** ********* ******* ***** ***** ***** ******* *** hahahaha** ********
    ** ***** *** ** ***** *** *** ***** ** **** ***** **** ********* *** ** *** **** **** *****
    +1
    ** **** ******** ***** ** ***** ** ***** ********* ******* ***** ***** ***** ******* *** hahahaha** ********
    Uranyum Kamil Uranyum Kamil: ** **** ******** ***** ** ***** ** ***** ********* ******* ***** ***** ***** ******* ***...