Dr.Karbon Filtre İndirim

higthead

Jolly Green
Selam kanka bende karbon filtre alicam giriş 200 çıkış 150 mm fanlarimmevcut 120 120 200 çadır boyutum kac m3 lük filtre almam gerekiyor yardımcı olurmusun

Dostum 120x120 alanda girişin 200m3 aksıyel tıpı fan o oky. Fakat çıkışın 150mm 300m3 aksıyel tıpı fanmı?? Eğer çıkışın aksıyel tıpı fansa alanına yetmez karbonu bağkladığımızda debisi düşer ve 120x120 alanın hava hacmıne yetmez.

Kullanman gereken cıkısın kanaltıpı fan olması gerekır.

Quite ultra sessiz model

veya

Normal serı aynı m3 ve m3hler

Fakat illa ben çıkış fanı 150mm 300m3 aksıyel tıpı fan ıle yapıcam ıklımlendırmem bozulursa sorun degıl dersen alıcagın karbon filtren 4 bıtkıye kadar:

80ler

Yeni üye
Dostum 120x120 alanda girişin 200m3 aksıyel tıpı fan o oky. Fakat çıkışın 150mm 300m3 aksıyel tıpı fanmı?? Eğer çıkışın aksıyel tıpı fansa alanına yetmez karbonu bağkladığımızda debisi düşer ve 120x120 alanın hava hacmıne yetmez.

Kullanman gereken cıkısın kanaltıpı fan olması gerekır.

Quite ultra sessiz model

veya

Normal serı aynı m3 ve m3hler

Fakat illa ben çıkış fanı 150mm 300m3 aksıyel tıpı fan ıle yapıcam ıklımlendırmem bozulursa sorun degıl dersen alıcagın karbon filtren 4 bıtkıye kadar:

Hocam cevabın için teşekkür ederim zaten 2 bitki bakıyorum ben şimdilik yalniz ca karbon alicam çıkışım kanal tipi fan 480 m3 lük karbon işimi çözüyor sanirim

higthead

Jolly Green
Hocam cevabın için teşekkür ederim zaten 2 bitki bakıyorum ben şimdilik yalniz ca karbon alicam çıkışım kanal tipi fan 480 m3 lük karbon işimi çözüyor sanirim

Çıkışın 125mm ise evet 480m3h karbon filtre fakat çıkışım 150mm yazmıssın 150mm 680m3h al uzuncaaaaaa süre kullanırsın. Ucuz fıltrelere kacma 2 kere almak zorunda kalırsın alıcagın kalıtelı karbonun fıyatını kat ve kat gecmıs olursun buna dıkat et.

80ler

Yeni üye
Çıkışın 125mm ise evet 480m3h karbon filtre fakat çıkışım 150mm yazmıssın 150mm 680m3h al uzuncaaaaaa süre kullanırsın. Ucuz fıltrelere kacma 2 kere almak zorunda kalırsın alıcagın kalıtelı karbonun fıyatını kat ve kat gecmıs olursun buna dıkat et.

Evet hocam 150 mm çıkış 200 mm girişim var 1000w hps giriş fani direk klimadan temiz ve 20 21 derece temiz hava cekiyor 7/24 cikis fanimda kanal tipi 150 mm peki hocam 680 m3 luk karbon 2 1 ay sonra hasat zamanı 4 bitki koyucam 4 bitkiyede yetermi bu karbon

higthead

Jolly Green
Evet hocam 150 mm çıkış 200 mm girişim var 1000w hps giriş fani direk klimadan temiz ve 20 21 derece temiz hava cekiyor 7/24 cikis fanimda kanal tipi 150 mm peki hocam 680 m3 luk karbon 2 1 ay sonra hasat zamanı 4 bitki koyucam 4 bitkiyede yetermi bu karbon

Tabikide yeterli gelir. Bendede drkarbonun 150mm 890 lıgı var canavar gibi. İster 680m3h 150mm al istersen 890m3h 150mm al bütçene göre. Napıyorsan yap eksiklerini bir an önce tamamla gubre vsvsvs dovız kurları yıne artısta zam farkı yeme bosuna.

80ler

Yeni üye
Tabikide yeterli gelir. Bendede drkarbonun 150mm 890 lıgı var canavar gibi. İster 680m3h 150mm al istersen 890m3h 150mm al bütçene göre. Napıyorsan yap eksiklerini bir an önce tamamla gubre vsvsvs dovız kurları yıne artısta zam farkı yeme bosuna.
Cevabın.icin çok teşekkür ederim hicam eksigim yok 2 bitkim ciceklenmenin 19. Günün de zaten tek.eksigim filtre idi onuda şekillendirdim sagolasin

higthead

Jolly Green
Sponsor Dr.Karbonfiltre artan döviz kurlarından dolayı kur fark indirimindedir bilginize.

Dr.Karbonfiltre Yeni seri Geliştirilmiş Süper Aktif Karbon filtre Stoklarda.,,,

aaaaaaaaaaaaa.gif

higthead

Jolly Green
3 ana demirbaş vardır bunlar. Alan(kabin) - havalandırma - ısık bu 3 u 7-24 kullandıgın demırbaslardır. Kalıtelı prof urun bu 3 demirbaşlarda kullanmazssan sorunlar yaşanır. İklimlendirmenin keyfini çıkar=)

Ü

Üye silindi 31751

Guest
İyi ki dr karbon filtre tercihim olmuş, sıfır pişmanlık :)

80ler

Yeni üye
Kanal İçi Turbo Fan 713 m3/200 mm bakın bununla içeriye temiz hava basıyorum direk klimadan Tornado Mini Aksiyel Fan 320 m3/150 mm bununla da kirli havayı atıyorum şimdi bende 120 120 2.00 lik çadırımda 2 bitkim var 1 aysonra 4 bitki yapıcam iklimlendirme bozulmadan nasıl bi karbon almalıyım yada çıkış iç.in karbon artı fan olarak setmi almalıyım

higthead

Jolly Green
@80ler dostum 120x120 alana 713m3 fan inanılmaz yuksek bır fan=))) ki sen bunu gırıs yapmıssın cıkısıda 300m3 150mm aksıyelle yapıyorsun. Sen gırısle cıkısı tam tersı yapmıssın fakat gırısle cıkısın yerını degıstırsen bıle 12x120 alana 713m3 fan cıkısta inanılmaz cok buyuk m3 vakumlama ıle kabını buzusturur. suankı 713 gırısın 300m3 cıkısında senın kabının şişmesi lazım hava bırıkmesınden dıkkat et gelısım yawaslar.

Giriş fanları herzaman düşük m3 olur
Çıkış fanları herzaman yüksek m3 olur.

Senin kullanıcagın set
quıte serisi

veya mormal seri.

girişin ise

elindeki şuan çıkış yaptıgın 300m3 aksıyel tıpı fanı gırıste kullanarak cıkısını bu da yapabılırsın:

quıte

yada normal serı

80ler

Yeni üye
@80ler dostum 120x120 alana 713m3 fan inanılmaz yuksek bır fan=))) ki sen bunu gırıs yapmıssın cıkısıda 300m3 150mm aksıyelle yapıyorsun. Sen gırısle cıkısı tam tersı yapmıssın fakat gırısle cıkısın yerını degıstırsen bıle 12x120 alana 713m3 fan cıkısta inanılmaz cok buyuk m3 vakumlama ıle kabını buzusturur. suankı 713 gırısın 300m3 cıkısında senın kabının şişmesi lazım hava bırıkmesınden dıkkat et gelısım yawaslar.

Giriş fanları herzaman düşük m3 olur
Çıkış fanları herzaman yüksek m3 olur.

Senin kullanıcagın set
quıte serisi

veya mormal seri.

girişin ise

elindeki şuan çıkış yaptıgın 300m3 aksıyel tıpı fanı gırıste kullanarak cıkısını bu da yapabılırsın:

quıte

yada normal serı

hocam çok teşekkür ederim malesef bana bu fanları ismi lazım değil forumda sözü geçen birisi yaptırdı neyse kafası güzeldir belkide kimse bilerek isteyerek yanlış setup toplatmaz forumda şimdi hocam dediklerin doğru fakat bir terslik var kabinim daha çok şişmiyor büzüşüyor buda çıkış fanının acayip derecede havayı atmasından kaynaklanıyor sanırım ben bu Tornado Mini Aksiyel Fan 320 m3/150 mm çıkış fanına karbon bağarsam iklimlendirme bozulurmu bozulur olmaz dersen senin tavsiye ettiğin gibi setmi almam lazım şu açıdan soruyorum zaten aldım bu fanlar çöpmü olucak dediğin gibi bunlar demirbaş 1 kere alınıyor istresen çadır temiz hava ve pis hava fotolarını atiyim mi sana belki yanlış anlattığım şeyler vardır

higthead

Jolly Green
Dostum 120x120 alana aksıyel tıpı fana karbon baglanmaz yetersız gelır. Aksıyel tıpı fan cıkısları 60x60 ve daha kucuk alanlarda kullanıma uygun.

Şimdi senin şuan kullandığın çıkışı giriş olarak kullan yukarıdaki 680m3h seti ise çıkış seti kullan. Gırıs cıkıs m3 lerın alanına gore tam olmus olur ve ıklımlendırmen tam prof ve bozulmadan devam edersın.

Elindeki 713m3 fan bogaz 200mm onlar 2x2 veya 240x240 alanlarda kullanılır komple sıstem yanlıs senın tabı son karar senın.

80ler

Yeni üye
Dostum 120x120 alana aksıyel tıpı fana karbon baglanmaz yetersız gelır. Aksıyel tıpı fan cıkısları 60x60 ve daha kucuk alanlarda kullanıma uygun.

Şimdi senin şuan kullandığın çıkışı giriş olarak kullan yukarıdaki 680m3h seti ise çıkış seti kullan. Gırıs cıkıs m3 lerın alanına gore tam olmus olur ve ıklımlendırmen tam prof ve bozulmadan devam edersın.

Elindeki 713m3 fan bogaz 200mm onlar 2x2 veya 240x240 alanlarda kullanılır komple sıstem yanlıs senın tabı son karar senın.
hocam şimdi netleş ti anladım bendeki çıkış fanını giriş yapıcam giriş fanına uygun da karbon alıcam daha sonrada senin attığın setupları alıcam yavaş yavaş

higthead

Jolly Green
Giriş fanına uygun karbon almıcan=))) gırıs fanı sadece ıcerıye taze hava verır=))) şuan o 300m3 plastık aksıyel tıpı fanı girişte kullanıcan. yukarıdakı 680m3h seti ise çıkışta kullanıcan setın ıcınde fanın karbonfıltren ve koruma elyafı hava kanalı askı aparatı baglantı alımınyum bantı vs hersey var eksıksız=) yine ters iş yapıcan kızları maffetme havaya boğarak veya havasız bırakarak=)))

80ler

Yeni üye
Giriş fanına uygun karbon almıcan=))) gırıs fanı sadece ıcerıye taze hava verır=))) şuan o 300m3 plastık aksıyel tıpı fanı girişte kullanıcan. yukarıdakı 680m3h seti ise çıkışta kullanıcan setın ıcınde fanın karbonfıltren ve koruma elyafı hava kanalı askı aparatı baglantı alımınyum bantı vs hersey var eksıksız=) yine ters iş yapıcan kızları maffetme havaya boğarak veya havasız bırakarak=)))
hocam hakkını helal et tamamdır iletişime geçiyorum sponsorla bendeki fanlardan bir ...ok olmaz anladım sağolasın tekrardan ::)))

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Mamba70:
    *** ******* *********** ******* ******* ******** dready*** *****
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    *********** ***** ***** ***** *** **
  • Sleepless Sleepless:
    *** ****** ****** ***** ****** **
  • M Mamba70:
    dready**********
    +1
  • zero00 zero00:
  • M Mamba70:
  • zero00 zero00:
    * ** ***** *********** ******** ** ** ***** ***** *********** ***** ********** ******
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • M Mamba70:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • kralartur01 kralartur01:
    **** ******* ***** dready** ****** ****** **** ****** ****
  • cokorama cokorama:
  • M Mamba70:
    **** ******* ***** ******** ***** *
  • M Mamba70:
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    ******* *** ********* ***** ********* ******** ******** ******** *********** ***** ** ********** ****** **** ***** ***** ** **** ****** **** ***** ***
    kralartur01 kralartur01: ******* ***** *** *****