Super lemon haze-auto (güncel) flush

Lord Pablo

Yeni üye
Herkese merhabalar. Auto Super lemon haze kızım 55. Gününde. Yarın itibarıyla big bud kesip overdrive başlamayı, 10 gün sonrada flush’a başlamayı düşünüyorum. Sizce 55. Güne göre durumu nasıl? Planladığım şekilde devam ediyim mi?

60*60*160 çadır. 20-4 düzeninde en başından beri. 250 w hps.Çiçeklenmenin 4. Haftası bitti. Bio bloom ve big bud alıyor( bio grow 1haftadır vermiyorum)
Hiçbir eğitim uygulanmadı

@RabbitKanka @silas34 anladığım sizler bu konuda oldukça tecrübelisiniz. Yeşillendirirseniz sevinirim

Son düzenleme:
C

Cibril

Guest
Dostum bence aynı gübrelerle 1-2 hafta daha devam et bu sömekler daha tam şişmemiş zamanı var, sen kendini 75 güne şartlamışsın sanırım ama 85-90 gün olarak düşün...

bir önerim de topmax kullan dostum toprağını düzenler sağlıklı beslenir bitkin...

Lord Pablo

Yeni üye
@Cibril saol cevabın için. Yok kendimi şartlamadım aslında o yüzden sizlerden destek istedim :) topmax yok maalesef ben big bud ve bloom ile devam edicem bir süre daha

S

silas

Guest
Selam gayet başarılı, gübreyi bir ara fazla kaçırmışsın, AN takvimine göre big budu yakında kesmen gerek, autoda 3 hafta kullanmayı öneriyor çizelge, elinde overdrive varsa tavsiye ederim, hasat kalitesi ve miktarı açısından faydalı olur. 10 bu şekilde gübreyi 1 tık azaltarak devam et, daha sonra sömekler iyice olgunlaşında trikomları yakından zoomlar hasadı planlarız. Dumanın bol olsun

Lord Pablo

Yeni üye
@silas34 evet 15 gün önce bi flush yapmam gerekti biraz yaktım :) 3 haftam bugün bittiği için bid bud kesmeyi düşünmüştüm zaten. Çok teşekkürler yardımların için, 10 gün gübre azaltıp overdrive ekliyorum, 10 gün sonra tekrar bakarız.

1 litreye 1 mlden fazla overdrive girme . 12 13 güne totalde 4 sulama yapsan over ile sana yeter 67 68. günde gübreyi keser flush dönemine geçersin yani toplu cok su vermek yerine 1 hafta 10 gün boyunca 3 4 sulama boş verirsin. ardından tricomlara bakar hasatın tamamsa banyoda dus baslıgının altında 10 dk tutarsın ve kuruyunca karanlıga alırsın

Lord Pablo

Yeni üye
61. Gün güncellemesi

Geçen hafta itibayle big bud kestim. 3 günde 1 kuruyor, şimdilik 1kez boş su verdim bu akşam 1 ml overdrive 2 ml bloom ile devam edicem. Görüşleriniz kıymetlidir, şimdiden teşekkürler.
@silas34

Son düzenleme:

muptinho

Üye
Kardeşim merhabalar. Benimde kızlarım super lemon haze senden 5 gün geriden gidiyorum. Resimleri inceledim maşallahı var kızların çoğu gitmiş azı kalmış umarım emeklerinin karşılığını fazlasıyla alırsın. Rica etsem müsait olunca boydan fotoğraf paylaşabilir misin sana zahmet benimkilerin boyu kısa mı kaldı diye tribe girdim hasatın dumanın bol olsun kardeşim

Lord Pablo

Yeni üye
@muptinho çok teşekkürler, umarım en kısa zamanda ikimizinde kızları güzel güzel içilcek hale gelir. Şuan ışık açık, yarın paylaşırım boydan foto. Ancak ben herhangi bir eğitim vermediğim için uzadı. Hiç tribe girme boyundan ziyade güzel güzel sömeklerin olsun gerisi boş

Lord Pablo

Yeni üye

65. Günden güncelleme
2 defa overdrive ile suladım. Bu hafta 1 kere daha gübreli sulayıp önümüzdeki hafta sade su ile devam etmeyi düşünüyorum. Nasıl gidiyor sizce? Sömeklern durumu, hasatla ilgili neler söyleyebilirsiniz? Trikomlara baktım %50si rakı beyaZı gibi. Fikirlerinizi için şimdiden teşekkürler
Ustaları etiketliyim yönlendirmeleriniz çok kıymetli @silas34 @RabbitKanka @Ripley'sOG

Son düzenleme:
S

silas

Guest
Gayet güzel duruyor, fan yapraklarını sarartması olgunlaştığının belirtileri zaten, bencede trikomalar %50 rakı seviyesindedir, 1 hafta daha over drivela devam et. Bitkinin şu an ki gübre ihtiyacı azalmıştır, 2-3 hafta önce verdiğin miktarlara çıkma. Hasat için en doğru tahmin trikomlara bakmak, 1 hafta sonra trikomlara bakarak ne zaman sade sulamaya geçeceğini planlaman gerek, ona göre en az 10 gün sade su, flush, 2 gün karanlık makas yaparsın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Lord Pablo

Yeni üye

72. Günden herkese merhaba. Dün itibariyle sade sulamaya geçtim. 10 gün sade sulama, flush ve kesme evresine geçtim( umarım zamanıdır). Trikomların %70 civarının bulutlu olduğunu düşünüyorum. Sizler bitkinin durumu ve hasat için neler söyleyebilirsiniz? Şimdiden teşekkürler.
@silas34

S

silas

Guest
bence zamanıdır, trikomlarıda gözlemledim diyorsa sıkıntı yok nerden baksan 12 günü var için rahat olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!