Super Lemon Haze Photo İlk Grow

Berzan

Kıdemli Üye
Kanka kusura bakma yoğundum biraz anca zamanım oldu. Kanka birde ben blom saymaya yanlış başladım galiba alt dalda ilk pistili görünce blom 1 dedim ama üstte görünce oluyormuş :)

28.01.2023(80.gün/blom 28.gün)

Ben mi tribe giriyorum doldurmuyor diye acaba bende anlamadım blom 24 benim de bir baksana

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
İkinizin growuda gayet başarılı dumanlı kafa kankada biraz boya fazla gitmiş o yüzden çiçek araları boşluk duruyo asıl şişirme olayı son 4 hafta dıstlar yarasa gübresi ile muz kabuğu potasyumu ekliyoruz bloomda ilk 4 haftayı geride bırakınca, azotu kademeli kesiyoruz ve adıl potansiyeli son 2 haftada görücez işte o zaman şişecek sömeklerimiz

dumanlıkafa

Kıdemli Üye
10.02.2023(93.gün/blom 41.gün)

Havalandırmayı biraz geliştirdim çıkıç fanı Soler Palau TD-350 Silent 380 m³, giriş 220 m³, karbon fitreyi de Can-Lite Karbon Filtre 467m³/s ile değiştirdim

Ben en altta ilk pitili görünce blom 1 diye saymaya başlamıştım galiba tepede görünce blom 1 diye saymak lazımmış, gün hesaplamada 4-5 gün hata olabilir

60x bir mikroskop aldım iş görür mü bilmiyorum

Genel durumları da bu şekilde

Son düzenleme:

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Ayrıca çok fazla iri fan yaprağı var o iri olanları temizle bence artık sömeğe oturdu çiçeğin özellikle çiçeğin yarıdan üst kısmında hiç bırakma sen budadıkça sömek şişer

dumanlıkafa

Kıdemli Üye
23.02.2023(106.gün/blom 54.gün)

Üstadlar durumları bu şekilde 2-3 haftası var gibi daha sizce ne kadarı var?

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: **********