TÜRKİYEYE NASIL OT GETİREBİLİRİM?

Smokenfly

Yeni üye
İyi aksamlar kankalar üni tatile giriyor memlekete gelicem mahalledeki arkadaşlara bi güzellik yapayım dedim 6 gram sağlam sativa çözdüm ama paket olmadan uçağa nasıl sokabilirim bu konuda fikirlerinizi bekliyorum. Aklımda malı grindleyip boş sigaranın içine doldurup normal sigara paketi gibi bavula atmak ama farklı fikirleriniz önemli simdiden teşekkür ederim.

Yurt dısından gelicem kankalar eklemeyi unuttum sehir ici uçuşta boxera atıyodum ama simdi ciddiye bindi rahat ol direk at bavula demeyin vizem gecici göte gelmek istemiyorum

Coban

Üye
İç hatlarda dediğin gibi çok sıkıntı olmuyor ama dış hatlarda iş biraz şansa kalmış. Sana şimdi şöyle yap böyle yap deriz ama dediğim gibi dış hatlar zaman zaman sıkıntı olabiliyor yanlış yönlendirmek istemiyorum.

Smokenfly

Yeni üye
Cvp: TÜRKİYEYE NASIL OT GETİREBİLİRİM?

Coban' Alıntı:
İç hatlarda dediğin gibi çok sıkıntı olmuyor ama dış hatlarda iş biraz şansa kalmış. Sana şimdi şöyle yap böyle yap deriz ama dediğim gibi dış hatlar zaman zaman sıkıntı olabiliyor yanlış yönlendirmek istemiyorum.

Malesef her yöntem riskli kanka dediğin gibi tamamen şans, ama en azından birkaç fikri kıyaslayıp en akla uygun olanını uygulamak riski sıfırlamasa da en aza indirir diye düşünüyorum

erdemli83

Yeni üye

Smokenfly' Alıntı:
Coban' Alıntı:

Malesef her yöntem riskli kanka dediğin gibi tamamen şans, ama en azından birkaç fikri kıyaslayıp en akla uygun olanını uygulamak riski sıfırlamasa da en aza indirir diye düşünüyorum

Hava alanlarında özellikle dış hatlarda böyle bişey yapacaksan en güvenli yer kendi uzerindir çünkü çantaların x-ray den geçer ve maddelerin kendine has renkleri vardır ekranda o renkte görünür ayrıca valizlerin gümrük kontrolünde köpek taramasından geçirilir riskli iş. X-RAY cihazından canlılar geçmez duyarlı kapıdan geçerler duyarlı kapılar elektro mıknatıs sistemi ile çalışır ve sadece üzerindeki metalleri tespit eder radyasyon yaymaz içini göremez dolayısı ile en güvenli yer kendi uzerindir fakat burada da devreye termal sitres kameraları ve bu işin uzmanları girer yani sakin olman hiç şüphe çekmemen gerekir benim naçizane tavsiyem ya hiç getirmemen yada üzerinde getirmendir

Ü

Üye silindi 7637

Guest

Koy arka yanaklara hiçbişey yokmuş gibi devam et kardeş kimse senin oranı buranı ellicek değil ya otmedigi zaman geciyosun zaten ne var bunda ayrıca 6gr sativa dedigin sigaralarin resmini atsana knk gramajini filan merak ettim kaça aldın bu arada yurtdışı tavsiyesi versene

Smokenfly

Yeni üye

desert101' Alıntı:
Koy arka yanaklara hiçbişey yokmuş gibi devam et kardeş kimse senin oranı buranı ellicek değil ya otmedigi zaman geciyosun zaten ne var bunda ayrıca 6gr sativa dedigin sigaralarin resmini atsana knk gramajini filan merak ettim kaça aldın bu arada yurtdışı tavsiyesi versene
Üstünde taşımak burda sıkıntılı olabilir vücudu tarayan bi kabin yapmışlar rasgele sokup bakıyorlar 3 ucusta 1 kere denk geldim korkutuyor
Vakit yaklastıgı icin grindleyip 8 tane boş sigaranın içine doldurdum etrafını da tütünlülerle tamamladım onu da valize ıvır zıvır arasına atıcam gerisi şans artık
https://i.hizliresim.com/4jprR4.jpg

Bunun gramajı cok iyi degil ama secenek cok kanka bu gördüğünün straini ne diye sormadım ama çok kaliteli cigara  ben almanyadayım gramı 10 euro ama şehrin amsterdama sınırı var genelde daha pahalı olabilir ayrıca 3 4 gram alınca 1 gram da güzelliğini yapar torbacı
Yurtdısına ne icin gelecegini söylersen ona göre verebilirim kanka

erdemli83

Yeni üye

Smokenfly' Alıntı:
desert101' Alıntı:
Üstünde taşımak burda sıkıntılı olabilir vücudu tarayan bi kabin yapmışlar rasgele sokup bakıyorlar 3 ucusta 1 kere denk geldim korkutuyor
Vakit yaklastıgı icin grindleyip 8 tane boş sigaranın içine doldurdum etrafını da tütünlülerle tamamladım onu da valize ıvır zıvır arasına atıcam gerisi şans artık
https://i.hizliresim.com/4jprR4.jpg

Bunun gramajı cok iyi degil ama secenek cok kanka bu gördüğünün straini ne diye sormadım ama çok kaliteli cigara  ben almanyadayım gramı 10 euro ama şehrin amsterdama sınırı var genelde daha pahalı olabilir ayrıca 3 4 gram alınca 1 gram da güzelliğini yapar torbacı
Yurtdısına ne icin gelecegini söylersen ona göre verebilirim kanka

O vücudu tarayan cihaz miğdesinde madde taşıyanlar için röntgen çekiyor onada dediğim gibi stresli şüpheli yolcular sokulur

Militan

Yeni üye
Cihaz falan bilmem, köpek için harbi harbi çürük yumurta işini görür emin ol (biber isot çeşitli teksil ürünlerini kullandım işe yarayan çürük yumurta oldu narkotik köpeğim var.)

blckwdmk

Yeni üye
Batarya içinde getirmek geldi benim aklıma. laptop bataryasının içine (Teknik servisten anlayan biriyle yoksa kuvvetli bataryalar onlar tam nalamıyla patlarsın kanka) kömürünün hepsini boşaltmadan veya içindeki jelmidir her neyse çok iyi paketlenerek konabilir. sonra aynı şekilde loptop bataryası kaptılıp çantanın içinde ayrı bi şekilde konur. Ama laptopu açmanı isterlerse ikinci bi batar veya direk şarj kablosuyla yedirebilirsin bence. Fakat teferruatlı iş.

Serogumus

Yeni üye
Kardesim biraz şansına kalmış bana sorarsan en mantıklı yer iyice strecle hava almicak sekilde g.tun yanaklarina koy gel ama arkadaslarinda dedigi gibi stres yapmaman lazim bi indica sigara ic oyle bin ucaga kendine guvenmiyosan ?

kardeşim afganistan dan yaklaşık yarım kilo afgan kubarı getirdim taşşaklarıma soktum  ( kiloluyum fark etmedi pötürede içime aldım akjsdkjahsd )  ama valizleri k9 köepkeler arıyorlardı dikkat et ::D + libyadan gelirken de çantamın yan file gözüne koymustum kubarı sansa geçtim herhalde bu arada libyada korkudan kubarı 2 kere çöpe atttım sonra kıyamadım geri aldım ve tr ye geçtim

hamsikusu

Yeni üye

kanka benim bi arkadaşım nutella ile getiriyodu.
Nutellanın kapağını fön makinesiyle ısıtarak yırtmadan açıyosun, yarısını ısıtıp bi kaba dök, içine çikolata kaçmiycak şekilde güzelcene sardığın sigarayı atıyosun içine sonra geri kalan çikolatayı tekrardan döküver içine yapıştırıcı ile ağzını kapatınca tertemiz oluyo kanka.

makis

Yeni üye
Az bilinen fakat en sağlam çözüm: Metal Redoxon C vitamini tüpüne izopropil alkol dolduruyosun sonra su geçirmicek şekilde malı streçleyip/bantlayıp (duct tape gibi su geçirmez bir bantla) kutuya atıp üzerine tekrar izopropil alkolü basıp kapağını kapatıyosun. Kutunun metal olduğu için x-rayde içi görünmüyor. kutunun kendisi ilaç kutusu olduğu için hava geçirmiyor ve dışardan c vitamini kutusu gibi görünüyor. İzopropil alkolün o aşırı keskin kokusunun içindeki malın kokusunu köpeğin alması imkansız. yinede fazladan önlem alıp streç film katları arasına da alkol koyabilirsin. 6gr mal kubar şeklinde ise tek bud ise 2 kutuya rahat sığar (streç film katları çok yer kaplıyor ince uzun sarmakta fayda var kutuya sığması için). Valizdede diğer ilaçların arasına koyarsan hiç dikkat çekmez. Bu şekilde yılda 4 kez iç hat uçuşu yapıyorum 2 kez de dış hat uçuşu yaptım hiçbir sıkıntı olmadı. Alkolün mala karışmamasına dikket et ben birkez tek kutuya sıkıştırmaya çalıştığımdan streç içerden patlamış çıkardığımda alkolle karışmıştı yinede saf alkol olduğundan %100 buharlaşıyor bekletirsen 2 gün kurutup içmiştim hiçbir sıkıntı olmamıştı.

2 kat Prezervatif in içine dikkatlice zulalayıp şampuanın içine koyuyolarmış. X-ray de çıkar ama öyle bi yerde duymuştum aklınızda bulunsun.

Valiz x rayden geciyo kanka uzerine biryere koy grinde iyice presle sonra elinle iyice kucult paketle at pantolonun ufak cebine bide uzun tisort giy ust aramasi yapmiyolar diye hatirliyorum

Ksmms

Yeni üye
Sigara basma makinası bul bi tane tekel içinı boşalt içine bas paket koy öyle getirmişti bi arkadaş fransadan kazan mübarek olsun şef

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F Fısfısss01:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ** **** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    *********** ***** ******* * ****** ********** *** ****** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    ****** **** **** **** *** dready**** **** ******* ** ********* ********** *** ****
    ** ********** ***** ******** ***** **
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready **********
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready *********** **** ****** **** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
  • A akaaka123:
    dreadydreadydreadydready****
  • A akaaka123:
    A akaaka123: ******* **** ******