TÜRKİYEYE NASIL OT GETİREBİLİRİM?

valla çok enteresan şansa mı oldu bilmiyorum ama, ben 2016 yılında amsterdamdan gelirken el çantam, içerisinde metal grinderımın içi ağzına kadar white widow dolu vaziyette x-ray den geçti ve de elimi kolumu sallaya sallaya geçtim :D çantada pet şişe su vardı sadece onu çöpe atmamı söylemişlerdi. sabiha gökçen'e inmiştim ve de hiçbir arama tarama yapılmamıştı

B

burak35

Guest
Çocugun son aktif olma süresi konuda yorumu attıktan 3 gun sonra , arkadaş sanırım patladı
hetkese iyi growlar arkadaslar konuyu bastan sona okudum arkadas yakalansa dahi uzerinde bulunan grm neticesi ile yüklü olmamakla beraber kullanım amaçlı degerlendirilip içici olarak denetimli serbestlik verilir arkadaş da anlatırdı bole böle oldu diye bukadar zaman girmemesi ya baska bir suçtan yatari vardı istanbula inince gel bakalım dediler yazık üzüldüm neredeyse 2 sene olucak

İyi aksamlar kankalar üni tatile giriyor memlekete gelicem mahalledeki arkadaşlara bi güzellik yapayım dedim 6 gram sağlam sativa çözdüm ama paket olmadan uçağa nasıl sokabilirim bu konuda fikirlerinizi bekliyorum. Aklımda malı grindleyip boş sigaranın içine doldurup normal sigara paketi gibi bavula atmak ama farklı fikirleriniz önemli simdiden teşekkür ederim.

Yurt dısından gelicem kankalar eklemeyi unuttum sehir ici uçuşta boxera atıyodum ama simdi ciddiye bindi rahat ol direk at bavula demeyin vizem gecici göte gelmek istemiyorum
Kanka Yanlış Anlama lütfen.Hani bizim deyimlerde Abi bunu ne yapıyım dediginde *tüne koy diye laf koyarlar ya.Heh iste bu laf burda geçerli.Kankacim lütfen yanlış anlama dedim ama.Kanka eğer 15ene yatmak yerine.Bir prezarvetif ve vazelinle işi halledebilirsin.Ben yaptım önce.Hee ibne felanda degilim ha.Her neyse knk.Cigaranin keskin kisimlarini rotusle hatta gerekirse biraz kır.Koy prv icine.Afedersin.biraz uzat.Artık Makattan içeri.Kanka millet orayıda arayamaz ya.Ben bir kez 10 gr getirdim oyle.Ualnız Knka O işlemi yapmadan once afedersin s*ç.Yoksa Arrival olduğunda Temizlikle uğraşma diye.He bide fazla bisey yeme.O esnada.Hayirli yolculuklar knk

B

burak35

Guest
Kanka Yanlış Anlama lütfen.Hani bizim deyimlerde Abi bunu ne yapıyım dediginde *tüne koy diye laf koyarlar ya.Heh iste bu laf burda geçerli.Kankacim lütfen yanlış anlama dedim ama.Kanka eğer 15ene yatmak yerine.Bir prezarvetif ve vazelinle işi halledebilirsin.Ben yaptım önce.Hee ibne felanda degilim ha.Her neyse knk.Cigaranin keskin kisimlarini rotusle hatta gerekirse biraz kır.Koy prv icine.Afedersin.biraz uzat.Artık Makattan içeri.Kanka millet orayıda arayamaz ya.Ben bir kez 10 gr getirdim oyle.Ualnız Knka O işlemi yapmadan once afedersin s*ç.Yoksa Arrival olduğunda Temizlikle uğraşma diye.He bide fazla bisey yeme.O esnada.Hayirli yolculuklar knk
adam paket olmuş bilader sanirim

Batarya içinde getirmek geldi benim aklıma. laptop bataryasının içine (Teknik servisten anlayan biriyle yoksa kuvvetli bataryalar onlar tam nalamıyla patlarsın kanka) kömürünün hepsini boşaltmadan veya içindeki jelmidir her neyse çok iyi paketlenerek konabilir. sonra aynı şekilde loptop bataryası kaptılıp çantanın içinde ayrı bi şekilde konur. Ama laptopu açmanı isterlerse ikinci bi batar veya direk şarj kablosuyla yedirebilirsin bence. Fakat teferruatlı iş.
Knaka fazla abartı olmadımı.Kokain olsa neysede.Koka
adam paket olmuş bilader sanirim
Yok knk 7 ekimde girmiş foruma

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    +1
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **
    K Kblaybrn: hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **