TÜRK SİGARASI VE BONGU(RESİMLİ)

Caterpil70

Yeni üye
Kankalar meraba şimdi size bir mısır tarlasında buyutulmus corbaci tohumlarıyla üretilmiş thc degeri neredeyse 12 ye ulaşan bir sigara ve bizim anam babam fakir bongunu tanitcam kimi yerde (lazer,şaşal,) deniyor hortum sistemi ya biliyorsunuz hepiniz :))) 

https://ibb.co/Wc6y6v0.            Flashsiz..

https://ibb.co/C1VCG0Q.        FLASHLA

https://ibb.co/kQmN4Kz.   BUDA BONG GÜZEL AMA DEMİ :)

hand made bong.. biz de parklarda içerken çok yaptık böyle moruk :)

sigara da eminim keyifli ve güzeldir. seneler evvel bizim topraklarda yetişen safkan sativa sigaralar vardı ve çokta zehir olurdu. yanlış ve bilinçsiz üretim yapıla yapıla gen hattı bozuldu bu sigaraların. 
afiyetle iç kanka yıllar önce içtiğim sigara ve edavatları getirdin aklıma 
varol!

Caterpil70

Yeni üye
Ben hâlâ o eski sigaraları çok arıyorum ama nerede imkansız konuşmayı unuturduk biz keşke geri gelse :) ben teşekkür ederim usta ne mutlu bana anıları getirdiysem aklina..

Cezaevinde askerlik yaparken jamaica içerdik bundan.
Su şişesi 500 ml
Permatik
Teneke kola dan kapak.. 

Hey gidi günler hey.   :)

Cvp: TÜRK SİGARASI VE BONGU(RESİMLİ)

dağda kırda bayırda eğer arap yoksa can kurtaran niteliğinde bir teçhizat :)  ellerine sağlık abicim kafan daimi kıyak olsun :)

psypanic

Üye
ben de bunun ana tohumu var rahat olun. Sativa orji Türk Sativası ::) köylerde outdoor ve indoora da cok güzel cevap veren eğer o eski sigaralardan bahsediyorsanız. mis gibi bunları biraz şişirmek lazım ama öf öff

psypanic' Alıntı:
ben de bunun ana tohumu var rahat olun. Sativa orji Türk Sativası ::) köylerde outdoor ve indoora da cok güzel cevap veren eğer o eski sigaralardan bahsediyorsanız. mis gibi bunları biraz şişirmek lazım ama öf öff

Kanka o tohumları kısa sürede istiyorum ;))

Bianca

Yeni üye

kentakaleli' Alıntı:
psypanic' Alıntı:

Kanka o tohumları kısa sürede istiyorum ;))

Ü

Üye silindi 14336

Guest

Ah ahh abi gençliğiö aklıma geldi. Kıyaksın kanka valla bizde Antalyada bunu kargıyla yapardık diğer adıyla sipsi , bambu ne derseniz işte. Efsane günlerdi.

grower07

Üye

Neseterr' Alıntı:
Ah ahh abi gençliğiö aklıma geldi. Kıyaksın kanka valla bizde Antalyada bunu kargıyla yapardık diğer adıyla sipsi , bambu ne derseniz işte. Efsane günlerdi.

Havalimanı yolu televole halı sahanın oradaki kargılarla hemde, olmadı karpuzkaldıran tarafa kır :)

freebird

Kıdemli Üye
evde cam bong dışarda pipo tercih ederim ateş tuttuğun iki şey alüminyum ve plastik ilerde de içmek istiyosan ciğerlerine ihtiyacın olacak :D ve beynine tabi

Havalimanı yolu televole halı sahanın oradaki kargılarla hemde, olmadı karpuzkaldıran tarafa kır :)

zeytinköy'den alıp belek'e bisikletle giderken havalimanı yol kenarında kargıyla az fişek sallamadım.
Mtb bisiklet, kıyafet, kask felan tam techizat..
Arabalar o yolda uçuyor zaten. Çok rahat içiyordum havalimanına karşı. Belek'e gidene kadar 3 mola veriyordum aynı şekilde

zeytinköy'den alıp belek'e bisikletle giderken havalimanı yol kenarında kargıyla az fişek sallamadım.
Mtb bisiklet, kıyafet, kask felan tam techizat..
Arabalar o yolda uçuyor zaten. Çok rahat içiyordum havalimanına karşı. Belek'e gidene kadar 3 mola veriyordum aynı şekilde
Kanka zeytinköyden belek’e helal olsun :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • P puslu77:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
  • cokorama cokorama:
  • T Twist:
  • T Twist:
    ****** ********* ******** ******* ** ******* * ****** ********* ****** ******** ** *********** ***** ******* ******* ******* ********* *******
  • kralartur01 kralartur01:
  • T Twist:
    ****** ********** ******* ****** ****** ******** ********* ***** dready ***** ******** *** ******* **** ***** ******* **** ****** ** ***** ******
  • T Twist:
    ****** dready **** ******* ******* ****** ***
    ****** **** **** ****** dready ******
    ********* ******** ****** ***** ***** ******** dready
  • T Twist:
    ** **** ***** ***** *** ******* ***** ******** ******** dready** ******* ****** ********
    +2
  • cokorama cokorama:
  • T Twist:
    ******* dready * **** *** ********* ******* dready ******
  • T Twist:
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
    +1
  • SariTursu SariTursu:
    **** ** dready* ***** *** ***** **** ******
    SariTursu SariTursu: **** ** dready* ***** *** ***** **** ******