Türkiyeden kaçmak

Beyler marinin gramına 150-200 fiyat cekiyorlar. Yetemiyorum günde en az 1 gr sigara içmessem hayatımın ekseni kayıyor. Stabil, sabit karakterli birisi olamıyorum. Kim oldugumu bilemiyorum daha kotusu verdigim kararlarsan %90 pişman oluyorum. Ne yapsam hayatimi bi duzene sokamadım. 1 sene esrara tovbe ettim uyusturucunun her turlusunden uzak durdum. Yemin ederim tepetaklak oldu hayatım, bitirdigim antidepresanın haddi hesabi yok. Antidepresanida icmeyince otobuste orda burda bi anda huzun cokuyor bok gibi oluyorum gozlerim doluyor. 24 olcam yeter artık allahın otu topraktan cikiyor bana iyi geliyor. Yemin ederim vucuduma o kadar iyi geliyor ki sporu sanki dopingli yapiyorum vucudum dip diri kalıyor sıkılaşıyor. Neyse siz zaten biliyosunuz bunlari. Bu arada o 1 senede kac kere intiharin esiginden dondum.

Maddi durumum iyi degil belimde fıtık ve skolyoz var disardan belli olmuyor ama omurgam yamuk. Zaten sevdigim bi cok seyi yapamıyorum bu ağrılar yuzunden. İşe giderken ne bulursam iciyorum arvelesten 2 şer 2şer atıp gidiyorum işe. Ama yine canım yanıyor doktorlarda s.ktir edip duruyorlar. Zorlasam ayda 5 bin kazanırım ama o bile yetmiyor. Gunde 1 gramdan ayda 6 bin lira para yapıyor. Anasini *** az icincede uyuyamiyorum butun gun yarim grami iciyorum aksam kalan yarimi iciyorum. Daha dogrusu icemiyorum ****. Bıktım usandım artık. Denetim yeni bitti. Bi daha yakalanirsam muhtemelen hapse girmem icin dava acilacak. Bana bi yol gosterin bankalara 50 bin lira borcum var bu paranin 30 bin lirasi bende nakit olarak duruyor. Faizde alcam mart ayinda. Bana akıl verin ben nereye gideyim ? İngilizce var biraz. Burda arkamda birakicam ya da kaybedecegim bisey yok.

Bişeyler yapalım beyler, bizler bu ülkede acımızdan ölürüz muptezel **** derler geçerler. Gürcistanda bile evde yetistirmek yasal olmuş. Ben bu ulkeden gercekten biktim usandim. Yasamimi idame ettirmek icin buna ihtiyacim var. Konuşalim fikir alisverisi yapalim ne yapabiliriz diye. Simdi grow cadiri kur diyen arkadaslar olcaktir. Denetimli serbestligim var arkadaslar, bi daha patlama riskini goze alamam. Sinirlerim cok bozuk.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Büyük gecmis olsun dostum, Bende de agir depresyon var ve bahsettigin antidepresyon haplarini 1 seneye yakin bende kullandim.Adami ruh gibi yapiyor ve düsünesini engelliyor. Eger yurtdisin gitmek fikrin sabitse bunun bir tek saglikli güvenli yolu var. Turistik bir bölgede is bulup, yapanci bir kadin arakalayip evlenerek gimek, digrer bütün yollar sakat olur.

Metgen7

Kıdemli Üye
1 2 kök ek usta ve kimseyede söyleme biraz gizli tutmak lazım sonuçta legal deil kahretsin şimdilik geçmiş olsun bide gereca die bi ilaç var hiç kullandın mı ? İi günler

Ü

Üye silindi 26240

Guest
fransa, almanya, hollanda, kanada vb gibi ülkelere iltica et kankam turkiyeden vize istemeyen ülkelerin havaalaninda transiti yukarida yazdigim ulkelerden biri olan uçuş seç. atiyorum transit olarak hollandada durdu ucak 2 saatligine. yirt passaportunu iltica et guzelde bi sebep belirt. bitti gitti onlar sana yardimda ediyorlar erzak iş ev kirasi yardımı her turlu sağlıyorlar. çeşitli çeşitli çözümler yaratmaya çalış kendine bro

Moderatör tarafında düzenlendi:

nasa

Doktor
fransa, almanya, hollanda, kanada vb gibi ülkelere iltica et kankam turkiyeden vize istemeyen ülkelerin havaalaninda transiti yukarida yazdigim ulkelerden biri olan uçuş seç. atiyorum transit olarak hollandada durdu ucak 2 saatligine. yirt passaportunu iltica et guzelde bi sebep belirt. bitti gitti onlar sana yardimda ediyorlar erzak iş ev kirasi yardımı her turlu sağlıyorlar. çeşitli çeşitli çözümler yaratmaya çalış kendine bro
kanka yöntem pek sağlıklı durmuyo böyle bir şeyi kesinlikle yapmayın yapılsa bile bir kişi olur iki kişi olur herkese aynı şekilde davranacak halleri yok iade ederler memlekete

Ü

Üye silindi 26240

Guest
kanka yöntem pek sağlıklı durmuyo böyle bir şeyi kesinlikle yapmayın yapılsa bile bir kişi olur iki kişi olur herkese aynı şekilde davranacak halleri yok iade ederler memlekete
bir cok arkadasim boyle yapti hepside gayet iyiler suan

Ü

Üye silindi 26240

Guest
eger turkiyede kalamiyorsan bu yontemlere basvurucaksin kanka baska care yok ya yunanistana kacicaksin tekneyle. ya soyledigim yontemi yapicaksin. bazi seyleri goze alicaksin yani iltica etmek kolay degil

Ü

Üye silindi 26240

Guest
meksikadan amerikayada sınırdan kaçak gecebilirsin

Ü

Üye silindi 23778

Guest
Aga Gürcistan da bize yasal değil kendi halkina bisey demiyolar oraya gitme bende bi yolunu bulup Hollandaya kaçmayı hayal ediyorum nasıl gidilir nasıl kalınır yolunu bulursan banada anlat

Ksmms

Yeni üye
Kanada yıl sonuna kadar 20 bin mülteci yani afkan alcanı açıkladı kanadaya gidersen bi şekilde orda kala bilirsin ama nası gidersin bilemem.

Evet kanada en mantıklısı biraz soğuk ama insan gibi yaşarsın en azından. Bi daha geri dönmeyeceksen bütün bankalardan çekebildiğin kadar kredi çek bilet paranı ve orda ki ilk bir kaç ayını karşılar hemen dil öğrenip iş bulman gerekiyor, sonra da yavaştan kurarsın growunu.

Evet kanada en mantıklısı biraz soğuk ama insan gibi yaşarsın en azından. Bi daha geri dönmeyeceksen bütün bankalardan çekebildiğin kadar kredi çek bilet paranı ve orda ki ilk bir kaç ayını karşılar hemen dil öğrenip iş bulman gerekiyor, sonra da yavaştan kurarsın growunu.
Kanka kanadaya gitmek için çok deli para gerekiyor dil kursuyla gitmek icin 3-4 bin dolar para gerekiyor bende var 30 bin lira para. 30 bin cekilmis kredi var dokunmuyorum ona ailemden birisinin bankasinda duruyor martta faizden alicam. Bankalarla komple patladim şu an. 30 bin lirayla ne yapilir ?

Kanka kanadaya gitmek için çok deli para gerekiyor dil kursuyla gitmek icin 3-4 bin dolar para gerekiyor bende var 30 bin lira para. 30 bin cekilmis kredi var dokunmuyorum ona ailemden birisinin bankasinda duruyor martta faizden alicam. Bankalarla komple patladim şu an. 30 bin lirayla ne yapilir ?

Kanka dil nereye gitsen lazım olacak zaten, eğer dil öğrenmeden gideceksen ya çalışma izni alıp gideceksin, ya internetten birini bulup onla Tr de evlenip öyle gideceksin ya da politik sığınmacı olarak iltica başvurusunda bulunacaksın Türkiye de görüşlerim yüzünden can güvenliğim yok düşünce özgürlüğüm yok filan diyeceksin. Eşcinselim Türkiye de can güvenliğim yok filan diyip sığınmacı olarak da çok giden var mesela.

Sanırım bekarsin gemi adam belgesi al max 6 ay sürer sonra direk alıyorlar zaten gittiğin her ülkeden dünyanın otunu alır içersin hemde para kazanırsın

Ü

Üye silindi 23778

Guest
Sanırım bekarsin gemi adam belgesi al max 6 ay sürer sonra direk alıyorlar zaten gittiğin her ülkeden dünyanın otunu alır içersin hemde para kazanırsın
Direk alïyolar derken nereye alıyolar biraz daha açıklayıcı olurmusun aga belgeyi alınca gemide çalışabiliyorsun denize acılabiliyosun yaziyo bende gemi yok gemide işi nasıl bulcaz

Direk alïyolar derken nereye alıyolar biraz daha açıklayıcı olurmusun aga belgeyi alınca gemide çalışabiliyorsun denize acılabiliyosun yaziyo bende gemi yok gemide işi nasıl bulcaz
Hocam şirketler var gemi adam belgesi çıkarıyorsun tabi sabıka temiz olacak direk işe alıyorlar belgeyi al bulamazsan iş buraya yaz sana şirket isimlerinide vereyim bizim arkadaş altı ay da bir getirir iceriz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** hahahaha ******* *****
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    **** hahahaha
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
  • İstanbul İstanbul:
    *** ***** hahahaha***** ****** ***** ******** ****
    *** ********* ***** ***** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ***** *** **
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** * **** **** ******* ** ******* * ***** ******* ******** ******* *****
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha* ***** ********* ***** ** ***** ** ***** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    +1
    ***** **** *** **** hahahaha ********** **** hahahaha** ******** **********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ***** ******** ***** hahahaha** * *****