Türkiyeye artık gönderim olmuyor mu?

qwwsq

Yeni üye
Selam kanka

Geçenlerde siparişten önce bilgi için Agartha Market ValueLucide attım bir mesaj.
Agartha Market ValueLucidden gelen cevap "Olumsuz feedbacklerden dolayı artık Türkiye'ye gönderim yapmıyorum" oldu.
Bilginiz olsun veya işin aslı farklıysa doğrusunu bilelim diye açtım konuyu.

Dumanınız bol olsun kankalar.

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
I live in Turkey. my product did not come. it has been 3 months.

Adam yerinde bi karar almis cunku bu tarz problemler oldugu zaman ben genelde direk saticiya ulasiyorum ve o sirf bu negatif yorum olmasin diye bana tekrar kargo yapar veya escrow uzerinden parami iade ederdi. Bu tarz yorumlar is icin cok onemli. 

I live in Turkey. my product did not come. it has been 3 months

I haven't received my order. bad seller.

Bu iki yorum kesinlikle Turklerden gelmis. Ben bana cok kez ulasmayan dalga oldu hicbi zaman girip bu sekilde yorum birakmadim cunku kesinlikle eline ulasicak diye bisey yok gumruk var aranizda.

qwwsq

Yeni üye
Cvp: Türkiyeye artık gönderim olmuyor mu?

TohumsuzEsrar' Alıntı:
I live in Turkey. my product did not come. it has been 3 months.

Adam yerinde bi karar almis cunku bu tarz problemler oldugu zaman ben genelde direk saticiya ulasiyorum ve o sirf bu negatif yorum olmasin diye bana tekrar kargo yapar veya escrow uzerinden parami iade ederdi. Bu tarz yorumlar is icin cok onemli. 

I live in Turkey. my product did not come. it has been 3 months

I haven't received my order. bad seller.

Bu iki yorum kesinlikle Turklerden gelmis. Ben bana cok kez ulasmayan dalga oldu hicbi zaman girip bu sekilde yorum birakmadim cunku kesinlikle eline ulasicak diye bisey yok gumruk var aranizda.

Bende olumsuz feedback arayıp bulamamıştım. Buraya yazman iyi olmuş.
Yani satıcının güvenilirliği zaten ortada(olumsuz feedbackler çok çok az) siparisin gelmediyse belli ki problem satıcıdan kaynaklanmıyor. Marketin belki de en sağlam kanalından ülkece mahrum kalacağız ?

ads19401' Alıntı:
sipariş vermek baya tehlikeli galiba

Ya kanka acikcasi siparisi verirken her seyi guvenlige uygun yaparsak pek bir riski kalmıyor. Mesela btc ile yaptigin hicbir alisverisi kimse takip edemez para kimden cikmis kime gitmis vs. e adam sana nasil gönderdigini soyluyor(zarf/mektup) he belki dalga gelmez orasını bilemem. Gümrük için bi konu var zaten forumda adam her soruyu yanitladi bakmadiysan bi iki gez bulursun.

sinan789' Alıntı:
Ayın başında sipariş geçicektim valuelucid'den olumsuz feedback ne alaka acaba
Tohumsuz reis feedbackleri yazmış kanka eğer cidden feedbacklerden dolayı ise vendora hak vermemek elde değil ?

sinan789

Üye
başka bi vendordan sipariş verelim o zaman daha önceden sipariş verdiğiniz sorunsuz ulaştıran vendorların ismini verebilirseniz sevinirim

Ayhan

Administrator
Bence hollanda bazli bi vendordan almayin bu 1. ikincisi bu zamanlarda hele hic almayin cunku yilbasi. 
3. kesinlikle ulasmasini istiyorsaniz size tavsiyem 1 vendordan almayin bi kac vendordan alin.
Lsd dedigimiz dalga bi kagit parcasi oldugu icin gumrukten gecmemesi aslinda anormal.

Falanfilam

Yeni üye

Agartha marketten tomandjerryden soyledigim asitler 27 gun sonra elime ulasti

Falanfilam

Yeni üye

qwwsq' Alıntı:
sinan789' Alıntı:
kanka o vendor en az 12 lik satıyo daha az satmıyor dimi

daha az satan guvenilir bi vendor bulursam yapiscam direk bende ?

Kankam herifin reklamcısi gibi olcam ama geldi sonuçta yani fiyatıda makul bence kargo parası falanda almadı adam ama 250 ug degil kesinlikle max 120-150 arası

sinan789

Üye
kankalar valuelucid den mesaj var o 2 tane olumsuz yorum yazan türkler yorumu kaldırırsa tekrar göndermeye başlarım yoksa umrumda değil diyor :D

[font="Proxima Nova Regular", "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif]https://imgur.com/VL2zIE0[/font]

karanfilyedi

Yeni üye

d34th3b3d' Alıntı:
Falanfilam' Alıntı:
Tomandjerry
Instashrooms

kanka sana zahmet olacak ama 1 kaç adımda anlatma şansın varmı nasıl aldıgını

benim tohumlarımda %100 geçiyor gümrükten ne zaman sipariş versem tohumlar elime geçiyor 1 ay içinde hatta burdaki arkadaşlarımada aynı siteyi önerdim onlardada bi sıkıntı olmadı kimse çıkıpta demesin şu saatten sonra tohumlar gümrükten geçmiyor vs diye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ***** *** ***** ******** ******** *** hahahaha ******** hahahaha ******** *** ******* ******* ********** ********** *** hahahaha ******* * ******* ****** **** ********* ****** ********* ****** ******* * ** hahahaha* ***** **** ** hahahaha** ********** ********** **** ****** ****** ****** hahahaha** ******** hahahaha ** ********* ********* ******** ***** ***** ******** ****** ********** ***** ******* ***
  • A ax-b:
    **
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ***** *** ********** **** ** *** ********** ***** ********** ******* ***** hahahaha***** ***
  • Night owl Night owl:
    *** **** **** ******** ******* ******* ********* *** *** ***** ***** ***** ***** ****** **** ******** ***** hahahaha** ********* ***** ***** **** ****** ******** **** ***** *********
    +1
  • Didrug Didrug:
    **** ***** ****** ******** ***** hahahaha*** ***** ****** ***** hahahaha* **** ***** ***** *** ***** ******** ******** *** hahahaha ******** hahahaha ******** *** ******* ******* ********** ********** *** hahahaha ******* * ******* ****** **** ********* ****** ********* ****** ******* * ** hahahaha*
  • A ax-b:
  • bandaleros bandaleros:
    ** ** hahahaha ***** *** ********** **** ** *** ********** ***** ********** ******* *****
  • Night owl Night owl:
    ******** *** ***** ***** ***** ********** ****** ***** ***** ********* **** ***** ** ** ****** *** ********** *** ***** ** ******* ***** ******** **** ***** ****** ******** ***** hahahaha*** ***** ****** ***** hahahaha*
  • Didrug Didrug:
    ** ***** **** **** ********* ****** *** * ***** * **** **** hahahaha hahahaha **** **** ** ******* ****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** ***** ********* ********** ******** ****** ****** ********* hahahaha* ***
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    ***** ****** **** ***** **
  • T Turco:
    ******** ***** ******** ********* **** ****** ** ***** ** **** ********** ** ********* hahahaha***** **** **** ******** ******* ******* ********* *** *** ***** ***** ***** *****
  • Night owl Night owl:
    ** ******* ** ***** ******* ********* ********** ******** ****** ****** *** ******** ******** ******** ********* ***** **** ***** ****** *** hahahaha ****** ***
  • Night owl Night owl:
  • Didrug Didrug:
    **** ******* hahahaha** *****
  • A ax-b:
    hahahaha ***** ***** ******* ******** ** ******* *** ****** **** hahahaha* * *** ******* ** ****** ****** ***** ******* **** *** ***** **** ********* ********** hahahaha **** **** ***
  • Night owl Night owl:
    *** ******** **** ***** ***** ** ***** ***** ***** ********* ******** ***** ******** ********* **** ****** ** ***** ** **** ********** ** ********* hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • A ax-b:
    ******* ***** hahahaha** ********
  • A ax-b:
    **
  • bandaleros bandaleros:
  • T Turco:
    * *
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** *** ****** ***** ********* ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    Didrug Didrug: ***** ***** *** ****** ***** ********* ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha...