Tamam mı devam mı ?

enescolak12

Yeni üye
Kankalar selamlar ilk grow maceramı tamamlamak üzereyim, jack herer auto ekmiştim bugün 93.günü ve 225w t5 tube ledin altında küçük bir dolapta yetiştiler sizce kaç günleri kaldı trikomlara bakamıyorum malesef bir yorum yaparsanız sevinirim

Hoca666

Müptezel
nem çok fazla 65-70 lerde belki o yüzden olabilir cünkü bu fotoyu çektigimde 3 gündür sulamamıştım sulamak ve bakmak için kabinden çıkardığımda çektim fotoyu
Olabilir. Uzman gorusu al. Sen de biliyosun ( seni biliyorum ;) ) hasat icin kahve rengilesme gerek. Canli goruyosun daha iyi bilirsin. Kahverenhilesme sanki hic yok

enescolak12

Yeni üye
Aynen kanka. Kahverengi 75 civari olmasi lazim. Ben gormedim. Gordum sahitlerim var diyosaniz o baska :)) ayrica somekler kucuk. Kofteci mi ne bunun cinsi?
auto jack herer kabini baya küçüktü eski açtığım konuya bakarsanız kabinin ve diğer bitkimin fotografları ve neler kullandığım yazıyor

JrGrow

Üye
bende anlamadım neden bahsettiğini adamın sistemi buna yetmiştir bu kadar olmuştur yani illa büyük kelle olcak diye bişey mi var dış görünüşten olmuştur diyoruz daha ne zorluyon ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • D Dalibor:
  • D Dalibor:
    D Dalibor: ****** **** *** *** ** ***** *********