Tanımadığım evde içmek

Aga.sevgili

Yeni üye
Yine günlerden bir gün harmanım ama nasıl harmanım anlatamam. İstanbul'daym saat gece 3.30 ne yapsam ne etsem diye düşünürken telefondan canlı yayın uygulamasina girdim periscop diye. La bı baktim bı tane dayı bong yapıyor (met) iciyor. Yaninda 2 tane kari sekerli . Yoruma yazdim dayi geleyim mi diye  gel dedi Nerdesin dedim, aynı semtte çıktık . Bir sevindim bir sevindim anlatamam . Tabi aynı semtte aynı olunca bile çok uzak olabiliyor sonuçta İstanbul ****. Neyse numarasını attı konum attı laa baktım 500 metre :D :D . Yerde milyarlar gorsem sevinmem okadar . Koştum çıktım evlerine dogdo gittim .  Ne cesaretse tabi harmanim ama ****. Evlerine girdim 2 tane kadın çatlıyor bu dayi met içiyor. Cuara masada duruyor aldım cuarayi döndük. Kendime geldim falan . İşin acayip tarafı dayıyla hemsehri çıktık . Sonra baktim bu biraz kasılıyor rahatsiz oluyor. Kalktım eve geçtim mışıl mışıl uyudum :))

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    +1
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **
    K Kblaybrn: hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **