Tedavi amacli

benridarkblue

Kıdemli Üye
Kankacım link veremiyorum ancak khontkar' isimli rap müzisyeninin instagram hesap gönderilerine bir bak orda paylaşmıştı Türkiye'de cbd yağı satışı yapılıyor iyidir kötüdür bilemem hemen cevap veriyorlar sorulara 1 ay önce 110 tl fiyat vermişlerdi bana istersen bi gir bak Allah sağlık versin

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Kanser tedavisi amaçlı kenevir yağına ihtiyacım var nasil ve nereden ulaşabilirim yardımcı olur musunuz ?
@OttoMan47
@Pikachuu
kanka doktorunuza sativex getirmek istediğiğinizi söyleyeceksiniz. prosedür hakkında bilgi isteyeceksiniz. avrupada ilaç olarak üretildi cayır cayır kullanıyor kanser hastaları. bu arada ilacın adı SATİVEX, gen olarak demedim markası ismi bu. Allah şifa versin

Slm kanka gecen internette gezinirken sakarya b.belediyesinin kenevir yetistirip yagini sattigini okudum belediye kendi yetistirip yagini siseleyip satiyomis google ye yaz cikar isine yariyabilir dumanin bol olsun.
Kanka belediyenin ürünü kenevir tohumu yağı onu heryerden bulabilirsin. Tedavi edici özelliği yok salataya dök gitsin. Tedavi olmak için cbd oil bulman lazım

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Kurallara saygım var bu konuda problem yok lakin konu hastalık olduğunda özellikle cbd oil dişi kenevirden elde edilen birşey. Bununla ilgili yönetici onayı ile link paylaşılabilir.

Yada yönetici ye DM yolu ile link atalım trafiği yönetici sağlasın. Keyif amaçlı tüketilecek bir şey değil sonuçta tamamen sağlık açısından.

Bizim Dm sadece yöneticilere karşı açık olabilir. Yönetici tüm kullanıcılara dm den ulaşabilir. Yöneticiden dm talep edilebilir.
( ekstra dm kuralları ile dm kullanımını sınırlandırılabilir)

Yada nasıl birşey yapabiliriz
(hepimiz adayız bu hastalığa)

@Kanka üstad bu durumu değerlendirmeye alabilirmisiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 28956

Guest
Kurallara saygım var bu konuda problem yok lakin konu hastalık olduğunda özellikle cbd oil dişi kenevirden elde edilen birşey. Bununla ilgili yönetici onayı ile link paylaşılabilir.

Yada yönetici ye DM yolu ile link atalım trafiği yönetici sağlasın. Keyif amaçlı tüketilecek bir şey değil sonuçta tamamen sağlık açısından.

Bizim Dm sadece yöneticilere karşı açık olabilir. Yönetici tüm kullanıcılara dm den ulaşabilir. Yöneticiden dm talep edilebilir.
( ekstra dm kuralları ile dm kullanımını sınırlandırılabilir)

Yada nasıl birşey yapabiliriz
(hepimiz adayız bu hastalığa)

@Kanka üstad bu durumu değerlendirmeye alabilirmisiniz.
evet Sonuna kadar haklısın . Zaten kafa yapıcı bir özelliği yok Tamamen tedavi odaklı bir ürün. eğer onay çıkarsa birçok hasta faydalanabilir.
Dediğin gibi HEPİMİZ ADAYIZ bu hastalığı :(

Ü

Üye silindi 24060

Guest
@A lone Türkiye'den bir saticimi ? Kendi sitesinden mi satıyor sahibinden mi ? Daha önce alan var mı ?
Sosyyal medya platformunda " cbd yağı kullanıcı yorumları" isimli bir gurup var admin ile iletişim sağlanıyor. Şahsen kendi alış verişim olmadı yağ konusunda aktif bir gurup yinede ihtiyacı olan arkadaşın görüşmesinde fayda olacağı düşüncesindeyim. Bazı alınan ürünlerin orjinalliğine veya hangi hastalığa iyi geldiği veya nasıl dozda kullanılması gerektiği konularda admin yardımcı olduğunu okumuştum gurup yazılarında

Moderatör tarafında düzenlendi:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!