Temiz LSD için dayanışma topluluğu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LvbelC5

Kıdemli Üye
Lsd denemek isteyenlere tavsiyem hey kimyasal deniceniz bari lsd yerine dmt deneyin lsd etkileri dmt yanında ossuruk kalır ikiside kimyasal denicekseniz dediğimi deneyin

neleroluyor

Yeni üye
Lsd denemek isteyenlere tavsiyem hey kimyasal deniceniz bari lsd yerine dmt deneyin lsd etkileri dmt yanında ossuruk kalır ikiside kimyasal denicekseniz dediğimi deneyin
senin bu garip egona ve soyledigin sacmaliga dencek cok sey varda neyse herseyin bi yeri var hayatta sen dmt ile calismayi tercih ediyosan devam et ona odaklan herkesin yolu farkli ama

neleroluyor

Yeni üye
Herkes içtiğini söylüyorda kimse nerden nasıl temin edicez açıklamıyor
kanka ege bolgesinde donen bir cok pul var tnaidigin varsa etrafa sor kesin cikar pullu 200tl derler ama, deepweb marketlerinden vendor secip takipisiz bir dropa soyle gelirse gelir gelmesse gelmez kafasinda aliniyor genelde bu cunku sokakta tek pulla almak cok para, 25-50 pull bi siparisini soktunmu sana o cokkk uzun gider zaten

LvbelC5

Kıdemli Üye
senin bu garip egona ve soyledigin sacmaliga dencek cok sey varda neyse herseyin bi yeri var hayatta sen dmt ile calismayi tercih ediyosan devam et ona odaklan herkesin yolu farkli ama
Dostum egom felan yok resmi kurum değil burası tabi samimi konusucaz konuşmak için konuşmayalim lütfen saçmalik olan ne onu çözemedim dmt denemediğin çok belli

Helopapa

Üye
Yok merak ettiğim için sordum kanka nasıl bişey öğreneyim diye, ben mariden hariç bişy kullanmıyorum

LvbelC5

Kıdemli Üye
Yok merak ettiğim için sordum kanka nasıl bişey öğreneyim diye, ben mariden hariç bişy kullanmıyorum
oda toz kanka yakıp icion otlarla yapiosun o otlarda bitek Alibaba gibi sitelerde tek mevcut tr içi hiçbir yerde yoklar garip bir karışım melez gibi methe çok benziyor şu hani buz diyorlar bazirlari ona işte onun gibi ister kova yapiosun ister nargile yapimida meth gibi zaten cam tepsiye koyup kurutup parcaliyosun
Beyaz meth te dene bilir

Helopapa

Üye
oda toz kanka yakıp icion otlarla yapiosun o otlarda bitek Alibaba gibi sitelerde tek mevcut tr içi hiçbir yerde yoklar garip bir karışım melez gibi methe çok benziyor şu hani buz diyorlar bazirlari ona işte onun gibi ister kova yapiosun ister nargile yapimida meth gibi zaten cam tepsiye koyup kurutup parcaliyosun
Beyaz meth te dene bilir
Anladım knka sağol eyv

Selam kankalar. Uzun süredir bakınıyorum, gümrük yüzünden yurt dışından sipariş vermeyede çekiniyoruz artık. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle yurtiçi vendor buldum. Ne kadar güvenilir bir fikrim yok. Adamla biraz konuştum kendince katı kuralları var. Birkaç gün içinde deneme amaçlı 5 pul satın almayı düşünüyorum, gelişmeleri yazarım buraya.

Kankalar ürün elime geçti, henüz denemedim ama sağlam gözüküyor. Kalabalık bir yerde drop off yaptık, adam ürünü iyi sakladı. Opsec riske atmamak için detay vermiyorum. Vendor ile yaşadığım tek bir sorun var, ödemeyi papara ve ininal ile alıyor. Parayı arkadaşımın paparasıyla yolladım bir sorun çıkmadı. Sizde parayı yollarken başkasının kartını kullanın derim. Risk almak istemiyorsanız hiç bulaşmayın.

Kankalar ürün elime geçti, henüz denemedim ama sağlam gözüküyor. Kalabalık bir yerde drop off yaptık, adam ürünü iyi sakladı. Opsec riske atmamak için detay vermiyorum. Vendor ile yaşadığım tek bir sorun var, ödemeyi papara ve ininal ile alıyor. Parayı arkadaşımın paparasıyla yolladım bir sorun çıkmadı. Sizde parayı yollarken başkasının kartını kullanın derim. Risk almak istemiyorsanız hiç bulaşmayın.
kanka deyince haber versene ona göre bende sipariş düşünüyorum

kelaynak

Yeni üye
knk cigara satıyomu adam cevaplarsan sevinirim bu soru icin kayıtoldum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
  • kropotkin kropotkin:
    ******** ********** ******* ** ******** **** ** ******** ***** * ****** * ****** ****** ****** dready
  • Sleepless Sleepless:
  • kropotkin kropotkin:
  • Sleepless Sleepless:
  • İnksel İnksel:
    dready ********
  • İnksel İnksel:
  • kropotkin kropotkin:
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    *** **** ******** **
  • İnksel İnksel:
  • İnksel İnksel:
    dready********** dready**********
  • İnksel İnksel:
  • Sleepless Sleepless:
    dready********** dready********** *** ** **** ******** ******* ***** ********* *****
  • Sleepless Sleepless:
    ******* **** ***** ****** ******* ***** * ********** *********** ***** *** ***** *******
    Sleepless Sleepless: ******* **** ***** ****** ******* ***** * ********** *********** ***** *** ***** *******